Bolovi u leđima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    hahaha to nam je u krvi 

    meni je klokanica postala site br.1 hehe, a o prepricavanju m. o vasim tegobama i situacijama  da ne govorim .. tipa, tak ti je toj jednoj curi bilo ili kazu mi cure na klokanici da je bolje da …  hahha vidis nisam o tome prije razmisljala :D vise govorim o vama, ali i s vama o trudnoci nego sa svojim frendicama :)) one nemaju djecu pa si nemamo puno toga za reci o ovoj temi.

    yamb!!! joooj nismo “dugo” bas cemo veceras 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja se sa svojim muzem radije mazim…..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    beag


    hahaha to nam je u krvi 

    meni je klokanica postala site br.1 hehe, a o prepricavanju m. o vasim tegobama i situacijama  da ne govorim .. tipa, tak ti je toj jednoj curi bilo ili kazu mi cure na klokanici da je bolje da …  hahha vidis nisam o tome prije razmisljala :D vise govorim o vama, ali i s vama o trudnoci nego sa svojim frendicama :)) one nemaju djecu pa si nemamo puno toga za reci o ovoj temi.

    yamb!!! joooj nismo "dugo" bas cemo veceras 

    Ja ne smijem ni spominjat više net ili forum, svi se više zgražaju i kažu: “Ne vjeruj ti puno tim forumima”. Nemam šta vjerovat, kažem šta mi je, vidim šta je drugima, gdje je šta dobro kupit i baš me briga 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    beag slazem se s tobom, ja imam jako malo frendica s kojima mogu uzivo pricati o tome, naravno s onima koje to sve prolaze ili su prosle. ove druge mozda i poslusaju, al tocno kuzis nakon nekog vremena da je dosta i da ih bas i ne zanima to. ne mogu ih kriviti jer ni mene nije bilo briga za epiduralnu, epiziotomiju, dripove i ostalo   a sad tu proucavam, istrazujem, pitam i bas mi je to super. jer za pola toga nisam znala (recimo da navedene 3 stvari mogu odbiti) i puno mi je sada lakse cekati taj dan. 
    al kaj se tice muza on me svakodnevno pita sta kazu cure na klokanici 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Hehe, znači sve smo iste 
    Pa logično je da se ovdje povezujemo kad smo sve u istoj kaši… 
    Nego da se vratim na temu… Ja zamolila muža da me izmasira sinoć i baš me onako lijepo izgnjavio, cijela leđa. nije popuštao, iako znam da mu se nekad ne da tako dugo, i ja se jutros ustanem kao preporođena. Bolova u leđima kao da nikad nije ni bilo. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    jaooo blago tebi, ovaj moj se izgleda razmazio jer ga dugo nisam trazila masazu, pa tako jucer nije bio bas raspolozen ali ne odustajem ja, sad cu ga opet pocet tlaciti svaki tjedan pa da opet stekne naviku 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Hehe, tako i treba. Moj si je sinoć baš dao truda…i baš mi je to puno pomogla, kažem, uopće me leđa nisu jutros boljela. Sad malo osjetim da me “žuljaju”, ali kako se danas nisam mrdnula iz ureda, nije ni čudo. Morat ću malo prošetati sina.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Joj mene baš danas uhvatila glavobolja a i leđa mi se raspadaju…točno osjetim da je od kične i jedno i drugo…budem nagovorila MM da me izmasira navečer jer mislim da ovo samo od sebe nebude popustilo

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    mene i kicma i stopala, za poludit!

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    i mene danas bole leda ( OPET! ) za poludit.. ne znam jel bi sjela legla ili sto… idem se probat lagano na lopti istegnuti…
    uz to sam jos zivcana jer me stalno nesto boli pa prehlada pa glavobolja…. imam osjecaj da samo kukam i da sam stalno mrljava… kad ce vise neki lijepi dani!!!!!!!!!!! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.