Bolovi u leđima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    I meni je moj ginic bio rekao da previse citam! :-) Saki put sam na pregled dolazila s popisom pitanja…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    proudmomy ako se ne varam sutra putujete te i tvoj princ…zelim vam sretan put i da veselo ugledate tatu…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    piper


    DarijaZ


    ..mene dragi cesto masira, i nist ne pazi jer ne zna ni na sta da pazi…informaticar je, a ne maser
    uvijek mi je bilo bolje nakon masaze, bas me fino znalo opustiit…tako da, go for it !

    ..a sto se sirenja panike tice, jednom sam rekla da zbog svega sto sm do sad procitala na netu, dodje mi da se izvalim na ledja do krjaa trudnoce, ne disem i ne jedem, i stavim se u baloncic tako da nista ne moze do mene, jer je sve stetno! kao da smo bolesne, a ne trudne, pobogu!
    Baš si me nasmijala…moj je storjar pa ti dođe na isto jer nema pojma o masiranju

    ja sam odustala od tih savjeta koje pročitam po netu jer si samo paniku stvaram…jednom sam pročitala da nebi smjele jesti sušeno meso (naravno u to spada i špek) a par min prije toga sma se taman napucala špeka i luka i onda panika…sreća pa sam odmah drugi dan bila naručena kod ginekologa i pitam ga za to i on pukne od smjeha i kaže mi da nečitam više po netu svakojake gluposti nego da se ponašam normalno kao i do sad i da sve jedem u normalnim količinama…tak da sam ja prestala iščitavat svakojake savjete

    tak da…ak vam paše masaža naravno da treba otić kod stručne osobe ili se prepustit mužićima koji neznaju masirat al sigurno budu više pazili da vas neozlijede


    no, pa da….strojar, informaticar…kaj oni znaju o masiranju ?

    ..i ja sam na pocetku dolazila ginekologici sa hrpu pitanja upravo zbog tih savjeta i zbog toga sto ne smijes nista u trudnoci, i zena se svaki put cudila da gdje sam ja to citala i lijepo me zamolila da vise ne citam nista na internetu jer su to ciste gluposti…
    i rekla mi je upravo to, da se ponasam kao i do sad i da jedem sto mi pase i koliko mi pase i to je to…jer sam trudna, a ne bolesna!
    ali stvarno, kad pogledas….zbilja nebi smjele nista….meni je jasno da ima trudnoca sa komplikacijama i bez, i da je svaka zena pa i trudnoca drugacija, ali nekad imam feeling da od nas rade invalide…

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Ali zbilja ima žena koje kad su trudne se samo prepuste i da se netko brine o njima i ponašaju se kao da nisu sposobne za ništa osim za pametovanje…govorim iz iskustva jer mi je jedna kolegica na poslu takva…i onda se čudimo kad nas okolina počne tak gledat jer smo trudne…moji na poslu se svi groze jer ja još radim i budem radila do 7mog mj kad imamo kolektivni i onda ću taman poslije na porodiljni

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …mene su cure sa posla otjerale odmah nakon mjesec dana kad sam im obznanila da sam trudna…vjerujem da im je to bilo lakse, nego da trce za mnom cijelo vrijeme, i paze dali dizem sta tesko, jel sam dobro i sta ja znam sta…sefica je cesto znala i vikati na mene kako se ne stedim, a trudna sam i jesam li ja normalna

    a ma ne znam, ja nisam taj tip zene koji ce samo sjediti i nista ne raditi po cijele dane i pustiti da je drugi tetose….to mozda mogu dan,dva da se odmorim, ali citavih 9 mjeseci, nema sanse

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mene također mužić masira, i to mi jako pomaže… On se jadan trudi, kao i vaši, i misli da ne zna što radi, a meni baš paše kad me tako malo “izgnjavi” po leđima, vratu, stopalima…
    A što se tiče čitanja po netu i traženja kojekakvih odgovora - svi smo mi iste. Meni je moja doktorica još na prvom pregledu rekla da ne obraćam preveliku pažnju na to što sve piše… Ali ne mogu si pomoći pa sam isto tako puna pitanja. Negdje sam pročitala informaciju da trudnica u prosjeku provede 2,5 sata dnevno tražeći informacije o trudnoći i stvari za bebe…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hahaha, pa tko će drugi neg trudnica  Em je trudna, em je žensko i mora znat šta ima u kojoj (e-)trgovini 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Vrlo vjerojatno primjenjivo na sve nas… Hahaha. Već imam dnevne rituale… Ono, Klokanica pod obavezno par puta dnevno. Već me muž počeo zezati - jel mi rodila koja od virtualnih frendica?   Sorry na offtopicu..

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Ovo za provodenje vremena na netu je totalno tocno…ja svaki dan par puta na klokanicu…bar jednom na rodu da vidim jel ima kakvih tecajeva a onda malo po e-trgovinama gledam sta bi nam moglo trebat pa usporedujem cijene 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    I mene danas muž viko da mu nešt pomognem a ne da tipkam šta je bilo na pregledu? I onda sam se izvlačila da ne tipkam to… Al mrzim kad mi je nešto pa me pita jesam to pročitala da je nekom na forumu pa mora bit i meni??? Al evo, uopće nemam bolove u leđima kad vidim dobar offtopic! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.