BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    A kakvo ti stanje jutros?

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Curke, znam da je ful rano al ja od kad sam saznala za blizance razmisljam o prakticnosti i sl. Kakva kolica uzimate (dupla sa strane ili vlakic)? Kak u autu iza kad su dvije sjedalice, jel mama stane uopce s njima? Od pocetka su vam u jednom kinderbetu s vama u sobi ili u jedno u drugoj sobi ili svaki u svom (u drugoj sobi)?

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    ribic

    A kakvo ti stanje jutros?


    Za sad nema. Znaci, oko pol dana je trajalo, isto kao prosli tj

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    ribic

    Curke, znam da je ful rano al ja od kad sam saznala za blizance razmisljam o prakticnosti i sl. Kakva kolica uzimate (dupla sa strane ili vlakic)? Kak u autu iza kad su dvije sjedalice, jel mama stane uopce s njima? Od pocetka su vam u jednom kinderbetu s vama u sobi ili u jedno u drugoj sobi ili svaki u svom (u drugoj sobi)?


    Ja planiram kolica vlakić, čisto radi lakšeg prolaženja kroz vrata i nogostupom, ispočetka mislim ih imati u jednom kinderbetu, a zatim dva…možda bolje da neke iskusnije mame kažu svoja iskustva.
    Ugl.ne mislim pretjerivati u kupnji bilo čega, jer na kraju ispada da pola toga ne treba

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Drzim fige da je to onda to i da nece vise biti smedarenja. Ja isto vise naginjem vlakicu al s druge strane ne znam jel stanem u lift, kak izgledaju kad se sklope (za gepek) i jel mogu zaokrenut s njima u stan (pod pravim kutom mi ulaz) 😂🤦‍♀️

    A kinderbet isto mislila prvo kupit samo jedan (obavezno na kotacice) pa poslije kroz iskustvo kad cu uzimat drugi mozda i nes drugacije uzmem jer kuzim da mi bolje odgovara. 

    Ma meni strah pak da cu kao isto lezerno i necu puno toga pa ce onda bit panika kad se rode i tog nema 🤦‍♀️

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    ribic

    Drzim fige da je to onda to i da nece vise biti smedarenja. Ja isto vise naginjem vlakicu al s druge strane ne znam jel stanem u lift, kak izgledaju kad se sklope (za gepek) i jel mogu zaokrenut s njima u stan (pod pravim kutom mi ulaz) 😂🤦‍♀️

    A kinderbet isto mislila prvo kupit samo jedan (obavezno na kotacice) pa poslije kroz iskustvo kad cu uzimat drugi mozda i nes drugacije uzmem jer kuzim da mi bolje odgovara.

    Ma meni strah pak da cu kao isto lezerno i necu puno toga pa ce onda bit panika kad se rode i tog nema 🤦‍♀️


    Kupiš ono osnovno kad se rode pa vidiš dal ti treba i što ti treba, i dragog poslati u shoping😊, ne bude sigurno prekasno.
    Ja mislim pripremiti bodije, jastučiće za nositi, oblekicu, posteljinu u kiderbetu, pelene i tetrapelene, odjeću za iz rodilista, dekice, kadicu, osnovne kreme za guze…i to je negdje to…vjerojatno sam preskočila nešto…no da, kolica, i jajca za iz rodilista..

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Merry

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Adri111

    Adri111

    Evo, i meni se sad opet pojavio smečkasti iscjedak, prošli tjedan je bio isto, otišla sam na hitnu, tamo je kao sve bilo ok, a sad se opet ponovilo. Ja zbilja ne znam od čega, koristim vaginalete utrogestan i sad ću mirovati. Ja ne znam dal da opet idem na hitnu ili pričekam da se smiri, sad sam punih 24tt. Jeste li imale takvih problema? Dal ste samo mirovale ili za svako otišle na hitnu?
    Merry, tebi se sve smirilo? Kako si ?


    Ma kakvi, u ponedeljak sam se probudila i mislila da je gotovo. Iz mene je nesto izaslo slicno kao krv kad se hidzama radi, dakle gusto, kao zele. Mislili smo da je gotovo. Jos krenuli grcevi, isti kao kad sam spontani imala. Hitno u ivf kliniku, jedva sam izdrzala do tamo. Na UZ: kad dva ❤❤ kucaju. Muz i ja u plac. Moram reci ovako: sjebali se kad smo vidjeli da su tu. Uglavnom, mirovanje, krvarim jos po malo. 23.5. ponovo kontrola, nadam se najboljem. Ne znam sta da kazem ni mislim. Jedan dan glesam krevetice za blizance, drugi mislim da ce opet zavrsiti spontanim. E ko ovo prezivi i ostane normalan je zaista za spomenika. 

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Merry

    Adri111

    Adri111

    Evo, i meni se sad opet pojavio smečkasti iscjedak, prošli tjedan je bio isto, otišla sam na hitnu, tamo je kao sve bilo ok, a sad se opet ponovilo. Ja zbilja ne znam od čega, koristim vaginalete utrogestan i sad ću mirovati. Ja ne znam dal da opet idem na hitnu ili pričekam da se smiri, sad sam punih 24tt. Jeste li imale takvih problema? Dal ste samo mirovale ili za svako otišle na hitnu?
    Merry, tebi se sve smirilo? Kako si ?

    Ma kakvi, u ponedeljak sam se probudila i mislila da je gotovo. Iz mene je nesto izaslo slicno kao krv kad se hidzama radi, dakle gusto, kao zele. Mislili smo da je gotovo. Jos krenuli grcevi, isti kao kad sam spontani imala. Hitno u ivf kliniku, jedva sam izdrzala do tamo. Na UZ: kad dva ❤❤ kucaju. Muz i ja u plac. Moram reci ovako: sjebali se kad smo vidjeli da su tu. Uglavnom, mirovanje, krvarim jos po malo. 23.5. ponovo kontrola, nadam se najboljem. Ne znam sta da kazem ni mislim. Jedan dan glesam krevetice za blizance, drugi mislim da ce opet zavrsiti spontanim. E ko ovo prezivi i ostane normalan je zaista za spomenika.


    Da, mirovanje i ništa drugo…. Istina, ovakve trudnoće su pune stresa…ali vjerujem da se bude sve smirilo, i sama si rekla da se miruje …želim ti svu sreću svijeta…💞💞

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Merry

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Adri111

    Merry

    Adri111

    Adri111

    Evo, i meni se sad opet pojavio smečkasti iscjedak, prošli tjedan je bio isto, otišla sam na hitnu, tamo je kao sve bilo ok, a sad se opet ponovilo. Ja zbilja ne znam od čega, koristim vaginalete utrogestan i sad ću mirovati. Ja ne znam dal da opet idem na hitnu ili pričekam da se smiri, sad sam punih 24tt. Jeste li imale takvih problema? Dal ste samo mirovale ili za svako otišle na hitnu?
    Merry, tebi se sve smirilo? Kako si ?

    Ma kakvi, u ponedeljak sam se probudila i mislila da je gotovo. Iz mene je nesto izaslo slicno kao krv kad se hidzama radi, dakle gusto, kao zele. Mislili smo da je gotovo. Jos krenuli grcevi, isti kao kad sam spontani imala. Hitno u ivf kliniku, jedva sam izdrzala do tamo. Na UZ: kad dva ❤❤ kucaju. Muz i ja u plac. Moram reci ovako: sjebali se kad smo vidjeli da su tu. Uglavnom, mirovanje, krvarim jos po malo. 23.5. ponovo kontrola, nadam se najboljem. Ne znam sta da kazem ni mislim. Jedan dan glesam krevetice za blizance, drugi mislim da ce opet zavrsiti spontanim. E ko ovo prezivi i ostane normalan je zaista za spomenika.

    Da, mirovanje i ništa drugo…. Istina, ovakve trudnoće su pune stresa…ali vjerujem da se bude sve smirilo, i sama si rekla da se miruje …želim ti svu sreću svijeta…💞💞


    Hvala 🥰🥰🥰

  • kory

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Merry, miruj i čuvaj se. Držim fige da sve bude ok.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.