BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Da, ja sam ok izmedu pregleda. Mislim, naravno produ mi misli kroz glavu ali nije ono da samo o tome mislim i ne funkcioniram. Al na dan uzv-a se bas unervozim sva. Em me strah rizicnosti blizancke trudnoce plus to je ivf trudnoća pa znam koliko nam je trebalo da do ovoga dođemo pa je to još extra faktor.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Curke (Zagreb) gdje se kontrolirate i koliko cesto? Ja sam trenutno u svojoj mpo klinici. Imala sam pregled na 6+1, 7+1, 9+1 i iduci cu na 11+2. Na Panoramu i uzv sam narucena u Podobnik na 12+1 tak da na ovaj uzv 11+2 idem zbog svog mira kak bi doktor rekao 😂🤦‍♀️

    A ne znam di dalje…. jedino znam da necu svojoj soc ginickog. Razmisljam zbog tog brutalnog uzv nastaviti u Podobniku. Nekak si gledam da zbog mpo price imaju takoder dosta iskustva s blizancima. 

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    ribic

    Curke (Zagreb) gdje se kontrolirate i koliko cesto? Ja sam trenutno u svojoj mpo klinici. Imala sam pregled na 6+1, 7+1, 9+1 i iduci cu na 11+2. Na Panoramu i uzv sam narucena u Podobnik na 12+1 tak da na ovaj uzv 11+2 idem zbog svog mira kak bi doktor rekao 😂🤦‍♀️

    A ne znam di dalje…. jedino znam da necu svojoj soc ginickog. Razmisljam zbog tog brutalnog uzv nastaviti u Podobniku. Nekak si gledam da zbog mpo price imaju takoder dosta iskustva s blizancima.


    Ja sam prva dva uzv obavila u svojoj MPO poliklinici, to je bilo 6+0, 7+0, pa sam onda nastavila privat na 8+3, pa onda kod istog ginekologa u rizičnoj na SD 11+4, tad sam i vadila krv za Panoramu, pa sam sad naručena na kontrolu kad bude 15+0, a bila sam kod njega na 13+0, al me nije gledao nego sam samo došla po uputnice za kardiologa i endokrinologa. Dakle, sad je za idući pregled veći razmak jer ga tjedan dana prije nema.
    Kod primarnog ginekologa vadim samo uputnice

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Mene brinu moje kile. Sad ću tek 14tt i ja sam već +4kg.
    Imam osjećaj da sam jedina trudnica koja je imala mučnine i dobila na težini. Te mučnine su bile tako odvratne da jedini način da prestanu je bilo ako nešto pojedem. Nadam se da će se to stabilizirati, jer ovo je zbilja previše🤷

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • kory

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Adri111

    Mene brinu moje kile. Sad ću tek 14tt i ja sam već +4kg.
    Imam osjećaj da sam jedina trudnica koja je imala mučnine i dobila na težini. Te mučnine su bile tako odvratne da jedini način da prestanu je bilo ako nešto pojedem. Nadam se da će se to stabilizirati, jer ovo je zbilja previše🤷


    Adrii, ne brini i ja sam natukla 4 kg u prvom tromjesečju.  proći će ti to sumanuto jedenje zbog mučnine. Samo što mi je ostala neka gorčina pa tu i tamo volim gricnut nešto i dalje.

    [lilypie.com]

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Adri111 Jesi to kod Hafnera ili?

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    ribic

    Adri111Jesi to kod Hafnera ili?


    Blagaića

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Ribic al ja zbilja imam i drugih problema, operirala sam srce 2x, sad sam trenutno u hipotireozi…tak da baš su na oprezu i šalju me na svakojake pretrage, a za ginekologa, sve pohvale, moje osobno iskustvo, ne znam za druge

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    kory

    Adri111

    Mene brinu moje kile. Sad ću tek 14tt i ja sam već +4kg.
    Imam osjećaj da sam jedina trudnica koja je imala mučnine i dobila na težini. Te mučnine su bile tako odvratne da jedini način da prestanu je bilo ako nešto pojedem. Nadam se da će se to stabilizirati, jer ovo je zbilja previše🤷

    Adrii, ne brini i ja sam natukla 4 kg u prvom tromjesečju. proći će ti to sumanuto jedenje zbog mučnine. Samo što mi je ostala neka gorčina pa tu i tamo volim gricnut nešto i dalje.


    😂😂 sad mi lakše🤗
    Al moram zbilja pripaziti…

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Adri111 A sto se tice kilica ja mislim da je to cist ok. A od puno cura sam cula (jednoplodne trudnoce) da im bile manje mucnine ako su jele svaka 2h. Tak da je to i kod tebe. Ja sam na istim kilama jer meni to nazalost ne pomaze. Al ok, mineralna s limunom i prespavat kad dodem s posla (tad mi najgore) i i guram. Povracala sam samo u dva navrata (prosli tjedan tj. u 8 tt).

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.