BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kory

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Adri111

    kory

    Adri111

    Mene brinu moje kile. Sad ću tek 14tt i ja sam već +4kg.
    Imam osjećaj da sam jedina trudnica koja je imala mučnine i dobila na težini. Te mučnine su bile tako odvratne da jedini način da prestanu je bilo ako nešto pojedem. Nadam se da će se to stabilizirati, jer ovo je zbilja previše🤷

    Adrii, ne brini i ja sam natukla 4 kg u prvom tromjesečju. proći će ti to sumanuto jedenje zbog mučnine. Samo što mi je ostala neka gorčina pa tu i tamo volim gricnut nešto i dalje.

    😂😂 sad mi lakše🤗
    Al moram zbilja pripaziti…


    Pazim i ja ali kile samo idu. Sad sam na +8kg, a tek sam na pola. Svi me tješe da je to voda 

    [lilypie.com]

  • EnaEna

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    kory

    Adri111

    kory

    Adri111

    Mene brinu moje kile. Sad ću tek 14tt i ja sam već +4kg.
    Imam osjećaj da sam jedina trudnica koja je imala mučnine i dobila na težini. Te mučnine su bile tako odvratne da jedini način da prestanu je bilo ako nešto pojedem. Nadam se da će se to stabilizirati, jer ovo je zbilja previše🤷

    Adrii, ne brini i ja sam natukla 4 kg u prvom tromjesečju. proći će ti to sumanuto jedenje zbog mučnine. Samo što mi je ostala neka gorčina pa tu i tamo volim gricnut nešto i dalje.

    😂😂 sad mi lakše🤗
    Al moram zbilja pripaziti…

    Pazim i ja ali kile samo idu. Sad sam na +8kg, a tek sam na pola. Svi me tješe da je to voda


    Mene juce dr nije ni vagala kaze da super izgledam 🤣🤣🤣
    A ja skoro +19kg. Prava sam loptica 
     Ma kaze super je to,vidis da si sva u stomaku. Kaze ma kad rodis otice odmah 10-12 kg. A ostalih 10 ce otici dok se budete snasli sa djecom 🤣

    [lilypie.com]

  • EnaEna

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Juce kod dr sve proslo ok, jedino sto mi opet tlak bio visi 130/90 pa mi rekla da pratim i da ako bude vislji od toga javim joj se pa da mi poveca dozu lijeka. 
    Bebice su po njenom UZ 2150 gr i 2250 gr 🥰🥰
    Sve uredno,kontrola 27.5. Tad ce mi raditi i ctg i UZ i polako dogovarati termin za bolnici i carski rez. Taman do tad ce bebe,nadam se biti preko 2500 gr.
    Jedna je nisko glavicom ide, druga poprecno karlicom.
    Znaci jedna beba me tjera da piskim svakih sat vremena a druga kad glavom gurne zeludac i zaglavi pod rebra, ne mogu ni vode popit a kamo li sta jesti.

    [lilypie.com]

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    EnaEna

    Juce kod dr sve proslo ok, jedino sto mi opet tlak bio visi 130/90 pa mi rekla da pratim i da ako bude vislji od toga javim joj se pa da mi poveca dozu lijeka.
    Bebice su po njenom UZ 2150 gr i 2250 gr 🥰🥰
    Sve uredno,kontrola 27.5. Tad ce mi raditi i ctg i UZ i polako dogovarati termin za bolnici i carski rez. Taman do tad ce bebe,nadam se biti preko 2500 gr.
    Jedna je nisko glavicom ide, druga poprecno karlicom.
    Znaci jedna beba me tjera da piskim svakih sat vremena a druga kad glavom gurne zeludac i zaglavi pod rebra, ne mogu ni vode popit a kamo li sta jesti.


    Ipak ste se dogovorili za carski? Glavno da sve ok🤗
    Kad se sjetim kolko toga još mene čeka …

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • EnaEna

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Adri111

    EnaEna

    Juce kod dr sve proslo ok, jedino sto mi opet tlak bio visi 130/90 pa mi rekla da pratim i da ako bude vislji od toga javim joj se pa da mi poveca dozu lijeka.
    Bebice su po njenom UZ 2150 gr i 2250 gr 🥰🥰
    Sve uredno,kontrola 27.5. Tad ce mi raditi i ctg i UZ i polako dogovarati termin za bolnici i carski rez. Taman do tad ce bebe,nadam se biti preko 2500 gr.
    Jedna je nisko glavicom ide, druga poprecno karlicom.
    Znaci jedna beba me tjera da piskim svakih sat vremena a druga kad glavom gurne zeludac i zaglavi pod rebra, ne mogu ni vode popit a kamo li sta jesti.

    Ipak ste se dogovorili za carski? Glavno da sve ok🤗
    Kad se sjetim kolko toga još mene čeka …


    E pa ja iskreno nisam nesto puno razmisljala o porodu vaginalno. Jer i moja dr ovde u BIH a i dr Podobnik su za to da idem na carski. Znam par zena koje su rodile prirodno ali mene je strah da jedno ne rodim prirodno a drugo zaglavi pa moram na carski. A to su mi i u Podobinku rekli da je bolje. Iako oni vise forsiraju prirodni niko nece sa blizacima,ivf i nama starijim prvorotkinjama da riskira.
    Mada sad i njihov polozaj tj beba 2 je karlicom i nekako poprijeko pa sam i po tome kandidat za carski.
    Neko je gore spomenuo Podobnika, mi smo isto tu dosli po jos jedno misljenje,odradili oba ona mini ekspertna UZ i panoramu. Jer ipak oni imaju dosta iskustva sa blizancima.  
    Polako uzivaj u tome dok si pokretna, poslije ce biti veselo🤣🤣🤷🤦 kad budes kao loptica, cuvaj se. Proleti to brzo. Meni se sad oduzilo ovih zadnjih 2 mj jer moram mirovati. Ali i sad prolazi vrijeme. Bitno je da sve ide kako treba. A svaki mjesec,sedmica nosi neke svoje brige i sikiracije. 
    Sretno 🍀🥰

    [lilypie.com]

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Evo, i meni se sad opet pojavio smečkasti iscjedak, prošli tjedan je bio isto, otišla sam na hitnu, tamo je kao sve bilo ok, a sad se opet ponovilo. Ja zbilja ne znam od čega, koristim vaginalete utrogestan i sad ću mirovati. Ja ne znam dal da opet idem na hitnu ili pričekam da se smiri, sad sam punih 24tt. Jeste li imale takvih problema? Dal ste samo mirovale ili za svako otišle na hitnu?

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Adri111

    Evo, i meni se sad opet pojavio smečkasti iscjedak, prošli tjedan je bio isto, otišla sam na hitnu, tamo je kao sve bilo ok, a sad se opet ponovilo. Ja zbilja ne znam od čega, koristim vaginalete utrogestan i sad ću mirovati. Ja ne znam dal da opet idem na hitnu ili pričekam da se smiri, sad sam punih 24tt. Jeste li imale takvih problema? Dal ste samo mirovale ili za svako otišle na hitnu?

    Merry, tebi se sve smirilo? Kako si ?

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • kory

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Adri111

    Evo, i meni se sad opet pojavio smečkasti iscjedak, prošli tjedan je bio isto, otišla sam na hitnu, tamo je kao sve bilo ok, a sad se opet ponovilo. Ja zbilja ne znam od čega, koristim vaginalete utrogestan i sad ću mirovati. Ja ne znam dal da opet idem na hitnu ili pričekam da se smiri, sad sam punih 24tt. Jeste li imale takvih problema? Dal ste samo mirovale ili za svako otišle na hitnu?


    Ja sam imala smeđi, odnosno više boje devine dlake do negdje 15. tt, ali su mi brisevi bilo dobri pa ginekologica nije dizala paniku. Poslije je nestalo.

    [lilypie.com]

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Adri A mozda je neka zilica pukla, neko sirenje. Jet nije svjeza krv nego smede (zaostala). Makar bih cisto zbog svog mira otisla na hitnu ili svom ginicu. 

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    ribic

    AdriA mozda je neka zilica pukla, neko sirenje. Jet nije svjeza krv nego smede (zaostala). Makar bih cisto zbog svog mira otisla na hitnu ili svom ginicu.


    Ako se ne smiri, idem na hitnu

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.