Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Buba beta ti je bas jako velika, obicno se kod 5000 vec vidi i plod. A sto se duplanja tice nakon 6000 se ne dupla svaka 2 dana nego svaka 3-4. Sto je beta veca duplanje je sporije odnosno treba vise dana da do njega dodje. Sretno! 

    [tickerfactory.com]

  • Karli_3110

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Grizli, uzv je izracunao 6w3d, pojavio se mali embrio i kuca mu srceko mislim da je sve uredu,bez obzira na visoku betu, barem kako ginekologica kaze :) Hvala, drzimo fige za dalje.

  • Avatar vanush

    vanush

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Karli, tek sam se pridružila forumu pa vidim. To je super, meni je bila jako slična situacija i osim tako velike bete na početku kasnije sve normalno, sada smo 10 tjedana. Vjerujem da će to bit sve dobro 

    [lilypie.com]

  • anca8898

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,molila bi nekoga tko ima iskustva s betom da mi odgovori.
    Trudna sam 4tjedna i 5 dana. Zadnja M 05.08. Beta pokazuje 731   <5 ,na unutarnjem ultrazvuku se ne vidi nista. Ima li itko kakvih iskustava,jako me strah da nesto nije u redu ??

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    anca8898

    Pozdrav,molila bi nekoga tko ima iskustva s betom da mi odgovori.
    Trudna sam 4tjedna i 5 dana. Zadnja M 05.08. Beta pokazuje 731 &lt;5 ,na unutarnjem ultrazvuku se ne vidi nista. Ima li itko kakvih iskustava,jako me strah da nesto nije u redu ??


    Rano ti je jos za UZV, pricekaj desetak dana pa onda odi. Nemas razloga za paniku, to je sve ok :)

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    anca8898

    Pozdrav,molila bi nekoga tko ima iskustva s betom da mi odgovori.
    Trudna sam 4tjedna i 5 dana. Zadnja M 05.08. Beta pokazuje 731 &lt;5 ,na unutarnjem ultrazvuku se ne vidi nista. Ima li itko kakvih iskustava,jako me strah da nesto nije u redu ??


    Tek sa betom od 1500 se moze vidjeti mali gest. mjehuric u maternici tako da je jos rano dosta😁 nemas brige oko toga, na iducem pregledu ce se vidjeti😉

    [lilypie.com]

  • anca8898

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno bar neka utjeha.. a dali je normalna bol,slicna menstruacijakoj.. i bol u preponama.. lijeva prepona me toliko boli da ne mogu hodati..
    Dosadna sam.. al prva trudnoca nakon dugoo dugo pokusaja.. i za sve se brinem

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    anca8898

    Hvala vam puno bar neka utjeha.. a dali je normalna bol,slicna menstruacijakoj.. i bol u preponama.. lijeva prepona me toliko boli da ne mogu hodati..
    Dosadna sam.. al prva trudnoca nakon dugoo dugo pokusaja.. i za sve se brinem


    Je, ja sam kad sam ostala trudna imala sam jace grceve nego kad bi trebala dobiti tako da je sve to normalno😊 i bolovi su bili po svuda i jos uvijek traju haha😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Danas bi mi prema ZM bio 6+1 tj. Beta iznosi 11504,9 H IU/L. Čini li vam se to u redu? Prije točno tjedan dana (dakle,  na 5+1 tj.) doktor nije ništa vidio na uzv,  niti gestacijsku vrećicu. Malo čudno???

  • Avatar Majuska

    Majuska

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Pozdrav , napravila 4 testa na trudnocu i svi pokazuju + ,
    Zbog nevjerice otisla izvaditi betu ujutro i dosao mi sad nalaz …beta je 463 IU/L 
    Znaci li to da ioak nisam trudna ? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.