Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Snesa

    Snesa

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Bok cure, vidim da je ovdje Beta na temi… evo ovako ja sam 17 dan od transfera tada betu o bila je 482.0 danas sam opet ponavljala je , znaci nakon dva dana j Beta mj je 677.0 
    Ok, Beta raste ali to kad kažu da se treba duplati fali se bas treba duplati ono da ke danas trebala biti npr., od 850 pa naviše ili je i ovo ok? 

    2018 g.,prvi MPO- uspjeh od prve i djevojčica sada od skoro 3 godine
    26.11.2021 (danas) transfer dvije stanice…
    17 dt Beta 482.0
    19 dt Beta 677.0
    21 dt Beta 856

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Snesa

    Bok cure, vidim da je ovdje Beta na temi… evo ovako ja sam 17 dan od transfera tada betu o bila je 482.0 danas sam opet ponavljala je , znaci nakon dva dana j Beta mj je 677.0
    Ok, Beta raste ali to kad kažu da se treba duplati fali se bas treba duplati ono da ke danas trebala biti npr., od 850 pa naviše ili je i ovo ok?


    Nije ok

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Nisam cijelu noc spavala zbog ovog ‘ne’. Onda sam ponovno izvadila betu nakon sta je proslo 48h i iznosi 2220.uduplala se.ovo je samo znak da vas trebam pozdravit i ne opterecivat se.svima svako dobro i ne vjerujte svemu sta citate!❤

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mom2be89

    Nisam cijelu noc spavala zbog ovog ‘ne’. Onda sam ponovno izvadila betu nakon sta je proslo 48h i iznosi 2220.uduplala se.ovo je samo znak da vas trebam pozdravit i ne opterecivat se.svima svako dobro i ne vjerujte svemu sta citate!❤


    Ma naravno, radila betu nakon 35h pa pisala po forumu, pa prespavala , prosao dan , pa kao nova izvadjena poslije 48h..koliko to dan kod tebe ima sati…slazem se, ne treba svemu vjerovati…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Saphire

    Saphire

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Dobar dan. Ima li netko iskustva s betom koja je porasla vise nego duplo? 28.12. je bila 600.28, a danas 30.12. 1628, na beta kalkulatoru pise da se u 2 dana poduplala za 171%. Ne nalazim previse o ovome na internetu pa me zanimaju iskustva. Na ultrazvuk idem tek za 2 tjedna jer je ginekologica na godisnjem.

  • Avatar Saphire

    Saphire

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Vadjena je ujutro u isto vrijeme oba puta.

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Evo javljam da sam ponovno vadila betu i raste po pravilu. Ponovno je vadim 5.1 i onda 7.1.ako na ultrazvuku bude sve ok daje mi trudničku. Ali sad sam se malo prepala jer vidim da nekima ne bude ništa u gestacijskoj, to valjda znači da je onda vanmaterična trudnoća u pitanju ali predpostavljam da tada beta me raste kako treba, ili previše ili premalo ili sam u krivu?

    Meni zadnji put je vidila gestacijsku ali ne plod jer je bilo rano tipa 5t pa mi je rekla da zato izvadim još 2x betu i dođem 7.1.opet na ultrazvuk. Može li mišljenje? 

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Kejsy

    Bachata

    Evo javljam da sam ponovno vadila betu i raste po pravilu. Ponovno je vadim 5.1 i onda 7.1.ako na ultrazvuku bude sve ok daje mi trudničku. Ali sad sam se malo prepala jer vidim da nekima ne bude ništa u gestacijskoj, to valjda znači da je onda vanmaterična trudnoća u pitanju ali predpostavljam da tada beta me raste kako treba, ili previše ili premalo ili sam u krivu?

    Meni zadnji put je vidila gestacijsku ali ne plod jer je bilo rano tipa 5t pa mi je rekla da zato izvadim još 2x betu i dođem 7.1.opet na ultrazvuk. Može li mišljenje?
    Pa kolika ti je beta? Pati ako je mala trudnoca nekad je dobro da s euopste gestacijska vidi. I da kod molarne i vanmatericne nema sanse da se beta pravilno dupla ( ni blizu pravilnog) to je bassss odstupanje. Kod vanmatericne se premalo dupla, u stvri inace bude jako niska od samog starta,a od molarne od samog pocetka su jako visoke vrednosti hcg-a. Znaci nema zabune ako se malo manje dupla ili malo vise dupla, ti je u glavnom sve ok, ali kod vanmatericne i molarne su bas velike i vidljive razlike


    Beta mi je zadnji četv mislim bila 112,2 a jutros 4095,8. Ali na ultrazvuk mi je rekla da se vidi gestacijska vrećica 7mm al ne vidi plod pa je rekla da je vjerojatno mala trudnoća da još 2x izvadim betu i za tjedan dana ultrazvuk ponovno. Danas sam betu vadila još 5.1 i onda 7.1.ultrazvuk.

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Avatar Saphire

    Saphire

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Kejsy

    Saphire

    Vadjena je ujutro u isto vrijeme oba puta.
    Pazi to moze biti normalno sasvim, ali je dobro da ponovis jos jednom nakon dva dana, da vidis da li se isto tako poduplava, ili ima neke razlike. Mislim strucnjaci kazu da se Beta hcg okvirno dupla svaka 2 dana, tako da.. nije nuzno da bas bude tacna, nego da nisu bas ogromna odstupanja


    Zvala me ginekologica da dodjem na pregled posto bi se za tu betu trebala vidjeti gestacijska vrecica i gestacijska vrecica je u maternici. Za dva tjedna cemo vidjeti plod nadam se. Rekla je da je sve u redu za sad. Hvala puno.

  • Avatar Ivona23

    Ivona23

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam ovdje i nadam se da će mi netko moći dati neke riječi utjehe. 
    Naime nakon 5 dana kašnjenja menge pojavio se jedva vidljivi plusić,to je bilo 19.12.2021. Nakon toga sam imala smeđe iscjetke ali nisam imala bolova pa nisam isla ginekologici. 27.12.2021. pojavila se roskasta boja i tad sam nazvala ginićku,pregledala me ali ništa nije vidjela osim žutog tijela i zadebljane maternice. Poslala me 28.12.vadit betu koja je bila 659 te sam 30.12.ponovo vadila ali sad je 740i nesto (nisam zapamtila) ,ali sam malo prokrvarila danas i pregledala me i sad vidi GV što se prije nije vidjelo. Dala mi je tablete i da mirujem,te 10.1.me naručila ponovo da vidimo što će biti. 
    Mene zanimaju kakva su vaša iskustva s ovime i dali se to netkome jos događalo i dali je sve bilo oke?? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.