Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Joj Majo bas mi je zao 😒😒😒
    .
    Ja sam trenutno u Zadru nije bilo toliko strasno…padala je kisa i grmilo ali nista strasno.

    [lilypie.com]

  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Moj se isto budio svako malo…ne znam zasto.Jako su ga izboli komarci pa ga mozda to cese.

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    [ibb.co]
    Evo ga, taaa daaa, tikvica isprobana uz katastofalne face🥴😵 ali otvara usta za jos, i onda se oci napunile suzama 🥺, ii mama daj sisu 😅

    Jutro, nadam se da nije vise bilo materijalnih steta od nevremena 🤞🏻

    Moj se probudio nesto prije 3 i igrao se, onda sam ga uzela i dojila pa je zaspao pa se budio svaka 2 🥴 tlaka.

    Sanja si ziva? 😅

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Jutro cure,mi se jos izlezavamo i uopce mi se neda iz kreveta🤪Pod malim sam stresom jer se i J sinoc jako plakao i frkao,nakon toga bi prdio i tiskao papretpostavljam tegobe sa crijevima.Ali bas je vristao u intervalima,jedva ga smirili.Ja jela cips pol vrecice kaze muz da je od toga.Bas sam ljuta kaj sam to isla jesti a inace pazim dosta kaj jedem zbog njega.A i strepim sad na sve zbog svega kaj je bilo.
    Jel se vasim bebama znoje glavice kad je vani vruce?
    Super kaj su vam bebe aktivne,sad treba paziti..hehe
    Nekoj treba drzati fige sa svekrvom🤞😋

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Svaku put kad netko neš napiše Sanji, prvo pomilsim da se odnosi na mene 🙈 (Sanja sam u stvarnosti 😁) sad pomislila da Skoljka mene pita dal sam živa i mislim si pa kaj sam ja pisala po noći da me to pita😂

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    skoljka

    [ibb.co]
    Evo ga, taaa daaa, tikvica isprobana uz katastofalne face🥴😵 ali otvara usta za jos, i onda se oci napunile suzama 🥺, ii mama daj sisu 😅
    .
    Jutro, nadam se da nije vise bilo materijalnih steta od nevremena 🤞🏻
    .
    Moj se probudio nesto prije 3 i igrao se, onda sam ga uzela i dojila pa je zaspao pa se budio svaka 2 🥴 tlaka.
    .
    Sanja si ziva? 😅


    Meni izgleda jestivo 🙂 ma kad krene sam ce traziti

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Znaci svima su nam se malci napinjali i prduckali sinoc 🤣🤣
    Ja mislim da sam ja zeznula s hranom.jucer 🙄
    .
    Skoljka super izgleda kasica.Ja ne znam dal da se veselim kasica ili ne😂😂😂Ovako samo izbacis siku i on papa 😎😎

    [lilypie.com]

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    sagi

    Svaku put kad netko neš napiše Sanji, prvo pomilsim da se odnosi na mene 🙈 (Sanja sam u stvarnosti 😁) sad pomislila da Skoljka mene pita dal sam živa i mislim si pa kaj sam ja pisala po noći da me to pita😂


    🤣🤣 
    .
    Sanja javi se😅
    .
    Skoljka bravo za tikvicu!👏 
    .
    Moj se isto budio vise nego obicno, al dobro. Ja jedino grah ne jedem, ostalo sve da. U slatkom se ubijam, ne mogu odoljeti🙈 sve kao necu, necu pa jedem voce da suzbijem zelju za slatkim, al svaki put nakon voca uzmem napolitanke🤣
    .


  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Skoljka super je onda kasica prosla eto i tebe u klub 😁
    Hany mojoj se uznoji kosica kad je dojim pa kako je na ruku naslonjena
    Jahanara hahah tako i ja kao voce voce onda samo trazim di ima kakva cokoladica mala, pa starijoj pojedem zivotinjsko carstvo ili nesto od kindera  #nemajka skroz
    [ibb.co]
    Kod nas na redu cikla,jabuka, tikvica 😁 hladi se pa drzite fige da dobro prođe 😊

  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Ne znam jel netko vec pitao ali zasto ste se odlucile za kasice prije navrsenih 6 mj?Ja sam sad bila u uvjerenju da ne smiju prije 🤣🙊🙈 pretpostavljam da sam zabrijala…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.