Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Jahanara, Mellorine i ja 🙉 svi mršave dojeći, ja se debljam 🙉

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Cure super su vam kašice, volim kad je hrana šarena, tak da bi mi po žlica uz piceka dobro došla  😁

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    sagi

    Jahanara, Mellorine i ja 🙉 svi mršave dojeći, ja se debljam 🙉


    ✌🏻 Tuu saaam 😅

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Vi koje ste tikvicu davale vrec, jeste ju gulile, ja nisam, jako je mlada, bas lijepo mirisala kad se kuhala, ja sam ju malo prosla stapnim  tak da nije skroz kremasta

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Pupi30

    Ne znam jel netko vec pitao ali zasto ste se odlucile za kasice prije navrsenih 6 mj?Ja sam sad bila u uvjerenju da ne smiju prije 🤣🙊🙈 pretpostavljam da sam zabrijala…


    Meni nije bila namjera krenut prije 6mj.medutim po preporuci pedijatra zbog gutanja da to savlada, odlucili smo s punih 4

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Evo javljam se, decko odspavao noc u komadu tako da je top, a… Svekrva vec krenuli komentari kasica, zasto mu miksam, zasto ovo zasto ono… I da dobili smo komentar da je razmazen… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Sanja89

    Evo javljam se, decko odspavao noc u komadu tako da je top, a… Svekrva vec krenuli komentari kasica, zasto mu miksam, zasto ovo zasto ono… I da dobili smo komentar da je razmazen…


    Ti njoj reci: moze mu bit!🥰

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Ja isto krecem s 4 mj s kasicama moja vec mljacka kad jedem😂.
    Da prijavim citavu noc kinderbeta tek sam ju u sedam uzela podojit pa je ostala kod mene do 11 tako da je meni sinoc teze palo sto je spavala u kinderbetu falio mi njen miris😭😭.
    Hany ja kad jedem cips mojoj nije nikad smetalo a doduse nije joj nikad nista smetalo i sta ako je razmazen ja cu svoju pravo razmazit zadnja mi je pa cu ju tetosit kako god😀


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Uh, kašice… Moj je do 3. godine jeo sve osim mesa. Onda se prebacio i počeo jesti samo meso. Jede juhe, ali ne želi varivo. Ne voli krumpir i rižu, a sva djeca to vole. U juhu mu ubacujem sve živo jer jedino tako pojede povrće. Dobro, voli i salatu (ali ne rajčicu i ciklu). Kako sad da postignem kod maleckog da zavoli povrće kad ga je i stariji volio do nedugo, a sad vrti drugi film… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Vaki mislim da je to sve kod njih neka faza. Moja isto po novom ne voli variva, rizu,…po tjestenini ne smijem politi saft jer ona to ne jede, a kad je odvojeno jede. Juhu jede al nece rezance. Ciklu isto nece,a do neki dan ju je jela. Isto meso voli jako. I tako. Za dorucak vec valjda 2 mjeseca jede mlijecni namaz i kruh i ponekad ubaci malo cajne ili domace kobasice. Vjerujem da ce proci. 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.