Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Karla89

    Sanja89

    Prekrasne bebicee i mame naravno😍😍
    Neznam dal da hvalim a da ne ureknem ovo nam je treca noc samostalnog uspavljivanja i spavanja u kreveticu

    Odlično 👍
    A kako se uspava sama beba?
    Samo ga staviš u krevetić i to je to? Ja uopće ne znam kak ćemo mi s tim uspavljivanjem.. planiramo sad na go nešto poduzet oko toga jer mi je preteška na rukama stalno..ne uspije mi se na sisi uvijek spavati.


    Pustim ga u kreveticu sa tjesilicom i zvuk fena.. S tim da ja izadem iz sobe da se umiri, zasad djeluje mozda prerano hvalim😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Mi imamo tjesilicu, on uopce ne zna sta je to 😂 kak ga natjerat da to zagrli?

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    My baby..prekrasna ti je ta vesela beba!
    Jagodice..vi ste svi predivni..mala je ko iz reklame🥰




    [lilypie.com]

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    malina08

    Mi imamo tjesilicu, on uopce ne zna sta je to 😂 kak ga natjerat da to zagrli?


    Ja mu stavim i namjestim u zagrljaj hahah i nama je trebalo da skuzi, sad se cak igra s njom… E da nadam se da necu zvucat ludo al ja sam spavala s njom par dana kao zbog mirisa😂😂😂

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Super za kasicu..netko je fotkao..zaboravila sam.
    Moja se isto sama uspavljuje. Upalim joj njenu sovicu..dam tetru u ruke..pocne se musat s tim i zaspi.




    [lilypie.com]

  • Avatar bejb2

    bejb2

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Hahah malina i mi imamo i to dvije i meni molim upute kak da skuzi da to zagrli? Ma divim se bebama koje tak same zaspe, ja znam da ova moja mustra sigurno tak nece 🤪

    [lilypie.com]

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    bejb2

    Hahah malina i mi imamo i to dvije i meni molim upute kak da skuzi da to zagrli? Ma divim se bebama koje tak same zaspe, ja znam da ova moja mustra sigurno tak nece 🤪


    Da i mi imamo dvije i to iste kao za slucaj da se jedna pere ili izgubi😂😂😂

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Sad tek kuzim kolko mi je u trudnoci bilo dosadno kad sam citala te savjete s neta😂😂😂muz mi se par dana smije jer spavam s igrackama, ja sam ful optimisticna sva nadobudna kao to mora palit!!
    😂😂😂

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Malina 😂😂,hvala cure ona se stalno smije zasad nikad ne place nadam se da ce tako i ostati😂,meni jos nije tesko uspavat ju na sisi a po danu nemamo problema sa spavanjem hoce sama spavati znam kad dodje vrijeme do sest mjeseci da ce i po noci spavat sama tj da ce se sama uspavat.Ja sam ju mislila ucit sad dok sam u Bosni u kinderbet no mojoj sestri je to ormar za jakne pa zasad odustajem od tog😂


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Divne bebice i cestitke na krstenju 🎉
    Joj to je super koje se bebice same uspavaju. Ja upalim white noise i malo pronosam, a vecernje uspavljivanje najkrace traje.
    Ja sam danas dala ad od hippa jer nemam vise svoga zamrznutog, ali tamo negdi oko 6 pa da za ovo ajmo reci zadnje dnevno hranjenje imam dosta. 
    A sto se tice kila moja je vec skoro utrostrucila porođajnu tezinu, a sto joj nije bilo tesko kad je mala rođena 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.