Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Ja sam svom prvih tjedan dana davala Ad dok smo uspostavljali dojenje i tad sam mu davala Hole iz Bio i bio.Ne znam kakvi su drugi…ja sam opcenito zagovaratelj organskog pa mozda nisam mjerilo 😅😅 Znam da mi frendica koristi Novolac ili kako se vec zove

    [lilypie.com]

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    skoljka

    Sanja a sta je to, meni ne djeluje odbojno, ne kuzim o kakvom rostilju melorine 🙄
    .
    Ja sam uzela iz Dm rizine pahuljice, pise na njima od 4 mjeseca, to je u biti Semolina od Hippa.


     Tikvica

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Skoljka i ja imam navečer problema s količinom mlijeka - znam da izdajanje nije mjerilo količine ali sam sinoć izdojila samo 60ml sto mislim da njoj nije dosta. Ajmo reci da bi pojela 100 da je cicala - opet mi se čini malo za njezinu dob. Meni je bitno da odspava bar dok obavim i uspavam stariju, onda je tak i tak kod mene u krevetu i samo se prišteka 😂
    I ja imam tu istu Tommy Tippie (ili kak se već piše 😂), a za dohranu imam bebimil. Sa starijom sam probala i Aptamil ali to mi ima čudan šmek 😄 a kasice koje se prave sa mlijekom sam pravila sa AD uvijek, nisam posebno izdajala za to. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    A da ne pričam da iduće vaganje imamo tek početkom rujna jer je cijeli kolovoz pedijatar na godišnjem, mislim i inače je tu kod nas samo jednom tjedno, al ovo je žalosno. Al računam da dobro napreduje ak ima dosta popiskenih pelena, ako je generalno zadovoljna 🤷🏼‍♀️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Miki pa ja sam inace vec oko 18h imala manje mlijeka, pa sam nufila izdojeno i onda pred nocno spavanje opet podoj,pa Ad, znas ono kad osjetis da se nista nije napunilo, sisa visi ko vrecica caja 🙈, izdoji sve i onda place jer mu se spava a gladan je ne moze zaspati, naravno da cu dati Ad, necu ga patiti, nisam se nikad u to vrijeme izdajala ali nevjerujem da bi skupila 30ml. Vec kad se izdajam u 23h bude 90, nwkad se smanji na 60ml. Sad recimo oko podneva imam manje, bas osjetim jer kad ga podojim idem probati na izdajalicu nista neide, onda mu dam izdojeno i sve super, ali sad oko 18 imam vise, neznam promjeni se to nekako, sta ja znam, mozda ovih dana kako je ludovao pa sam ga stavljala svako malo mozda je i to poremetilo sve. Sinoc recimo je jedva popio 60ml ad danas isto jedva 30ml izdojenog kao da nece na bocu, a raduje se kad je vidi, vec zna da je to za njega 😀

    I nasa ped cjeli 4 tjedna na go. Sad smo propustili cjepljenje sa 5mj, pa ce dva obaviti na iducem pregledu, 18og smo naruceni. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Sanja89

    skoljka

    Sanja a sta je to, meni ne djeluje odbojno, ne kuzim o kakvom rostilju melorine 🙄
    .
    Ja sam uzela iz Dm rizine pahuljice, pise na njima od 4 mjeseca, to je u biti Semolina od Hippa.

    Tikvica


    Kako si je pripremila? 

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    skoljka

    Sanja89

    skoljka

    Sanja a sta je to, meni ne djeluje odbojno, ne kuzim o kakvom rostilju melorine 🙄
    .
    Ja sam uzela iz Dm rizine pahuljice, pise na njima od 4 mjeseca, to je u biti Semolina od Hippa.

    Tikvica

    Kako si je pripremila?


    Skuhala ju i izblendala, neznam dal je potrebno ja sam micala kostice, danas je odusevljeno jeo😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    skoljka

    Sanja a sta je to, meni ne djeluje odbojno, ne kuzim o kakvom rostilju melorine 🙄
    .
    Ja sam uzela iz Dm rizine pahuljice, pise na njima od 4 mjeseca, to je u biti Semolina od Hippa.


    Hahah ja sam skuzila da je tikvica jer ju je i juce davala pa sam rekla da je nebih ni ja kuhanu, eventualno sa rostilja ili pohanu, aj moze i u saftu proci 😁 ja skuham skupa jabuku i tikvicu u malij padelici u malo vode s tim da jabuku ranije izvadim jer je ona za nekolke min mekana skroz, a tikvicu jos par minuta duze dok ne omeksa i ona i onda sve skupa zgnjecim na tanjiricu, nisam blendala obzirom da je sve jako mekano 😊
    A neznam ti ja objasniti za te rizine pahuljice to u onoj grupi od domacih kasica, znam da uvijek pisu da riza, krumpir i mislim mrkva nisu dobri za pocetak zbog arsena, skroba i nitrata. 

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Moj jučer zaspao u 9,i onda sam ga u pol 2 probudila da jede, bojala se da mi se sisa ne upali opet i nisam htjeka da bude dugo bez hrane. Neću to više raditi, samo sam ga zbunila, nakon toga je odspavao dva put po sat i pol i gotovo. Kao trudim se uspavat ga oko 11, nakon uspavljivanja od sto godina probudio se za 25 min. Sad smo ga treći put uspavali, dva put se budio nakon par min. Vidjet ćemo kolko će sad izdržati. 🤞.
    Meni za kašice djeluju primamljivo, ja bi to sve jela 🙈

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    sagi

    Moj jučer zaspao u 9,i onda sam ga u pol 2 probudila da jede, bojala se da mi se sisa ne upali opet i nisam htjeka da bude dugo bez hrane. Neću to više raditi, samo sam ga zbunila, nakon toga je odspavao dva put po sat i pol i gotovo. Kao trudim se uspavat ga oko 11, nakon uspavljivanja od sto godina probudio se za 25 min. Sad smo ga treći put uspavali, dva put se budio nakon par min. Vidjet ćemo kolko će sad izdržati. 🤞.
    Meni za kašice djeluju primamljivo, ja bi to sve jela 🙈


    Ja sam jednom probala kupovnu od mrkve i brokule… Zamalo sam se zbjuvala… Domaće su puno bolje. 😁

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.