Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Jutro,
    Vidim prekrasnu bebu i Majine pilice na plazi,predivno😍
    Prijavljujem prvu noc u kinderbetu do pola 4.😁 Budio se svaka 2 sata i manje, krepala sam. Vj je i njemu vruce. Zaspao je sam gledajuci u glazbeni vrtuljak 😁
    Stvarno ne znam ako se ti podoji ne prorijede tko ce njega dizati iz kimbija toliko puta bez da se razbudi.😁

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    malina08

    Jutro,
    Vidim prekrasnu bebu i Majine pilice na plazi,predivno😍
    Prijavljujem prvu noc u kinderbetu do pola 4.😁 Budio se svaka 2 sata i manje, krepala sam. Vj je i njemu vruce. Zaspao je sam gledajuci u glazbeni vrtuljak 😁
    Stvarno ne znam ako se ti podoji ne prorijede tko ce njega dizati iz kimbija toliko puta bez da se razbudi.😁


    Bravo za pokusaj kimbaca, vjerujem da ces odustati ako ga moras svaka 2 sata hraniti 🙈😂

    Ja sam skuzila svog, ako se ne najede dovoljno on se budi, zato sam mu i uvela Ad  jos sa mjesec i pol pred nocno spavanje, tako da odvali po 7 sati pa podoj pa jos 3. Dok je bio tako mali budio se nakon 5 sati pa smo imali u 2 i u 5 hranjenje, ali vec sigurno dva i pol mjeseca samo jedno, ne brojim ono ludovanje prije tjedan. 

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Malina super za pokušaj krevetića ☺️ Bome ja svoju uzmem nakon prvog buđenja i dalje je vise ne vraćam 😂 nemam snage za to. 
    Danas je budna od 6 bila, evo spava 45 minuta al čini mi se da se budi. Imam još dva gutljaja kave, ne ustajem dok ne popijem 😄
    Ove vrućine me ubijaju, ne volim ljeto nikako! Jedva čekam jesen 😍
    Skoljka, jel mu navečer daš cicu pa onda AD ili samo AD? Ja razmišljam o tome da joj počnem nuditi AD navečer da izbjegnemo urlanje, neću cicu faze a da se najede. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Skoljka, par puta smo mu smuckali AD tak navecer, nije popio skoro nista, moje sise pune mlijeka, a on je dobivao blizu 2kg svaki mjesec i jednostavno sam odustala od AD. Kako bi mi rekla kolegica od 45: Opusti se, takva su dojena djeca, sisa im ie najbitnija.
    I otad mi je sve lakse 😁

  • Anita91

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    skoljka

    Anita91

    Rekla je da bude sto vise tako, a kad je na podlozi da joj dizemo noge jer se tako stimulira rad svih misica, a isto tako da joj glavu sto vise spustamo prema prsima i da joj igracku stavimo u visini pupka, nista sa strane tak da nebude izvijanja. Mislim, ona se izvija jedino kad protestira ovak kad je mirna je normalna. Ja misla porod tezak..pff

    A vjerojatno je s razlogom dala te preporuke. Kao sto cure vele ne preporuca se u jednom komadu duze od sat i pol, vjerujem da ni fizijateica nije mislila da sad bebu doma ostavis da 5 sati spava u jajetu, nego jednostavno kad idete u setnju da je stavis u jaje a ne u kosaru, nevjerujem da izdrzite u setnji duze od 2 sata 🤷🏻‍♀️ako se vozite svakako ce biti u jajetu. Ja svog setam u jajetu jer nece u kosaru, nevidi nista, ujuteo setano i navecer🤷🏻‍♀️, znaci izmedju imamo cjeli dan razmak, kuzis, ali svaki dan je u jajetu 🤷🏻‍♀️
    Imas na youtube babyhandling bas za te vjezbice sto ti je rekla za podizanje nogu, ja svom to sad radim jer ne lovi nogice jos, ubiti jos ih ne dozivljava. Ali pazi cije vjezbe gledas nisu sve dobre, gledaj bas od strucnjaka, ne od youtuberica, prije par dana sam naletila da neka bebu od 4 mjeseca uci da se posjedne 😵, bas mi je izgledalo kao mucenje.


    Da ma nisam ju niti mislila imat non stop u jajetu, nekak mi je to koda nije slobodna 🤷‍♀️, budem sve umjereno i to je to 😊
    .
    Kak vi dizete svoje bebe?
    .
    Mi smo se probudili u 7 pa je jela, zbljuckala i pokakala cijelu moju stranu kreveta tak da nista od malo duzeg spavanja ili bar lezanja 😫

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Juraj - supermen i Rita - gimnastičarka… Ako sam dobro zapamtila imena… Preslatki su…
    Pupi i Maja - vaše nisam stigla vidjeti, no sigurno uživaju na plaži.
    Ja ne idem nikud pa sam mislila da me ljudi neće ispitivati gluposti, ali zato postoji mobitel!!! Svakakvih bedastoća se naslušam… Sjedi li, puže li možda, jede li već nešto konkretno… Naravno, kako da ne i briše sam guzu nakon nužde. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ups! Ipak nije Juraj… Sorry, Sanjice… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ups! Ipak nije Juraj… Sorry, Sanjice…


    Hehe,ak si mislila na bucka supermena je Juraj je,a ja sam ona sa dugim imenom😂

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Brankica predivna je bebacica🤗🤗🤗
    Tko je na moru nek uziva👍🌴🐬

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/ncK7QR9 [ibb.co]

    Znaci nebi ja to jelaaaaa😂😂😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.