Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Skoljka i Mickey koje AD dajete? I na kakvu bocicu? Meni je stalno u glavi da on slabo napreduje sa kilazom pa bi mu dala navecer za spavanje ili kad se dugo nacicava. Pokusala sam mu prije davat, ne sjecam se vise koje AD je bilo al nije htio, ne znam ima li kakvu ulogu proizvodjac ili je to sve isto. Bocicu imamo MAM.


  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Cure, bebice su premedene, ne znam koja je ljepša 😍😍
    Pupi odlično za put! 
    Još je netko na moru, uživaaajtee!! 🏝️
    Malina nikako nemoj odustati od krevetića! Naša M se preporodila kad smo je stavili u krevetić u njenu sobu! Nakon par dana je počela spavati sa samo jednim buđenjem oko 3-4 i dalje spava do 7-8..samo nemoj odustati! 
    Mi smo odustali od ad-a.. nema mi smisla davat joj to, ako ja imam mlijeka, samo zato da mi spava duže.. nije mi problem se dignut jednom po noći dati joj da cica i ona opet nastavi spavati..to sve traje 10min.. 
    Ad smo davali prva tri tj i to samo oko ponoći jedno hranjenje.. 
    .
    Imam jedno pitanje.. za rižine pahuljice i te stvari koje se rade s mlijekom ..hoćete se vi izdajati ili to raditi s ad-om? 
    Opet kako, zagrijati malo mlijeko? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Sanja haha pa nebi ni ja draza mi je sa rostilja 😂 moja starija ima takvu rozu zdjelicu ☺ kako je danas proslo
    Uzivajte svi koji ste na moru 🌴🌊🏊
    Hany suoer novi nadimak 😜 puno lakse 😁
    Karla tamo u onoj grupi ne preporucuju rizu za pocetak mislim zbog arsena, neznam kako onda stoje sa tim pahuljicama. Lakse ti je izabrati pirov griz ili proso pa ga skuhas na vodi i dodas u vocnu kasicu. A i mislim da ima onih iz dm-a u prahu i isto se sa vodom umijesaju jer ima unutra vec ad.

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Mellorine

    Sanja haha pa nebi ni ja draza mi je sa rostilja 😂 moja starija ima takvu rozu zdjelicu ☺ kako je danas proslo
    Uzivajte svi koji ste na moru 🌴🌊🏊
    Hany suoer novi nadimak 😜 puno lakse 😁
    Karla tamo u onoj grupi ne preporucuju rizu za pocetak mislim zbog arsena, neznam kako onda stoje sa tim pahuljicama. Lakse ti je izabrati pirov griz ili proso pa ga skuhas na vodi i dodas u vocnu kasicu. A i mislim da ima onih iz dm-a u prahu i isto se sa vodom umijesaju jer ima unutra vec ad.


    Odlicno danas je sam otvarao usta i bez grimasa😂😂😂

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hany92

    Vaki

    Ups! Ipak nije Juraj… Sorry, Sanjice…

    Hehe,ak si mislila na bucka supermena je Juraj je,a ja sam ona sa dugim imenom😂


    Joj, skroz ste me pomotale… Čitala sam sad zaostatke i vidim da si promijenila nick. 🤪😘

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Karla89

    Cure, bebice su premedene, ne znam koja je ljepša 😍😍
    Pupi odlično za put!
    Još je netko na moru, uživaaajtee!! 🏝️
    Malina nikako nemoj odustati od krevetića! Naša M se preporodila kad smo je stavili u krevetić u njenu sobu! Nakon par dana je počela spavati sa samo jednim buđenjem oko 3-4 i dalje spava do 7-8..samo nemoj odustati!
    Mi smo odustali od ad-a.. nema mi smisla davat joj to, ako ja imam mlijeka, samo zato da mi spava duže.. nije mi problem se dignut jednom po noći dati joj da cica i ona opet nastavi spavati..to sve traje 10min..
    Ad smo davali prva tri tj i to samo oko ponoći jedno hranjenje..
    .
    Imam jedno pitanje.. za rižine pahuljice i te stvari koje se rade s mlijekom ..hoćete se vi izdajati ili to raditi s ad-om?
    Opet kako, zagrijati malo mlijeko?


    Ja sam mislila lagano pakirati izdojeno mlijeko al mi se redovno ne da. Mozda direkt izdojiti?🤷

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Za nocno spavanje,oko 20h idemo u sobu, Prvo podoj, tad nemam dovoljno mlijeka i onda Ad popije oko 90ml.Ja dajem od pocetka NANpro , jedno vrijeme sam davala NAN sensitiv jer sam mislila da mu Ad tesko pada, sad smo opet na pro i ok je sve. 
    Od pocetka koristimo Tommee Tippee close natur bocicu, imam i anti colic ali mi je ona od 260ml pa mi je prevelika. 
    Znaci izmedju 20:30 do 21 on se uspava i do 4 ga nema, podoj i oko 6ili 7 opet podoj i ustajanje a nekad jos nastavi 🤷🏻‍♀️. 
    Znaci  da se razumijemo, ja dajem Ad zato sto nemam dovoljno mlijeka navecer, a ne zato sto hocu da on prespava cjelu noc, i kad imam izdojenog viska ( izdajam se oko 23h) 90ml pa mu dam opet isto spava kao i sa Ad 🤷🏻‍♀️ bolje ovako nego da se budi svako sat dva tjekom cjele noci zato sto je gladan 🤷🏻‍♀️ to je moje misljenje.
    .
    Sad mu izdojeno dajem prije popodnevnog spavanca jer vidim da mu fali. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    malina08

    Skoljka, par puta smo mu smuckali AD tak navecer, nije popio skoro nista, moje sise pune mlijeka, a on je dobivao blizu 2kg svaki mjesec i jednostavno sam odustala od AD. Kako bi mi rekla kolegica od 45: Opusti se, takva su dojena djeca, sisa im ie najbitnija.
    I otad mi je sve lakse 😁


    Pa ako imas dovoljno mlijeka onda je jednostavno on takav, pojede malo se zadovolji pa hajmo opet zaj…  mamu 😂

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Vaki

    Hany92

    Vaki

    Ups! Ipak nije Juraj… Sorry, Sanjice…

    Hehe,ak si mislila na bucka supermena je Juraj je,a ja sam ona sa dugim imenom😂

    Joj, skroz ste me pomotale… Čitala sam sad zaostatke i vidim da si promijenila nick. 🤪😘


    😁😉😉

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Sanja a sta je to, meni ne djeluje odbojno, ne kuzim o kakvom rostilju melorine 🙄

    Ja sam uzela iz Dm rizine pahuljice, pise na njima od 4 mjeseca, to je u biti Semolina od Hippa. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.