7 tjedan, a plod se i dalje ne vidi :(

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    dane92

    Draga Ivana radje otidi po drugo misljenje da budes 100% sigurna. Mogu zamislit kako ti je jer ja osobno od svake smedje tockice, od svake boli u donjem dijelu trbuha imam napad panike da nije nesto lose. Nazalost vrijeme sporo trce u ovakvim situacijama a ne ostaje nam nista nego biti strpljivi i pustiti da bude kako bude


    Nadam se da ce ipak srce poceti kucati. 
    Jer stvarno smo se muz i ja veselili ovome.
    Jako smo dugo zajedno ukupno 14 godina od toga 3,5 g u braku. 

  • dane92

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Nadam se Ivana da cemo obje imat pozitivne ishode za koji tjedan. Mi sko takodjer dugo zajedno i radili smo na bebici 1 godinu, tako da isto od pomisli da je mogu izgubit se osjecam uzasno lose.
    Svakako se javljaj, nadam se pozitivnim vjestima

  • Avatar Bubi1986

    Bubi1986

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ja sam na početku imala sličnih problema GV i ŽV su se vidjele, ali ploda nije bilo. Pojavilo mi se i krvarenje u 6 tjednu, završila sam na hitnoj ( KB Merkur), tamo me doktor(životinja) htio ostaviti u bolnici na kiretaži uz objašnjenje “Nema od toga ništa!”-odbila sam. 5puta sam vadila betu. Nisu baš davali neke nade. Onda se plod i srčeko konačno ukazalo na UZV-u tada sam bila trudna 8+4.

    Šaljem vam puno pozitivnih vibrica i sretno!!

    💙D 26.01.2010.💙
    💙M 03.08.2018.💙

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Bubi1986

    Ja sam na početku imala sličnih problema GV i ŽV su se vidjele, ali ploda nije bilo. Pojavilo mi se i krvarenje u 6 tjednu, završila sam na hitnoj ( KB Merkur), tamo me doktor(životinja) htio ostaviti u bolnici na kiretaži uz objašnjenje “Nema od toga ništa!”-odbila sam. 5puta sam vadila betu. Nisu baš davali neke nade. Onda se plod i srčeko konačno ukazalo na UZV-u tada sam bila trudna 8+4.

    Šaljem vam puno pozitivnih vibrica i sretno!!


    Hvala ti puno na ovim rijecima.

    Svi spominjete tu betu …. mene nitko na to nije slao

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    dane92

    Nadam se Ivana da cemo obje imat pozitivne ishode za koji tjedan. Mi sko takodjer dugo zajedno i radili smo na bebici 1 godinu, tako da isto od pomisli da je mogu izgubit se osjecam uzasno lose.
    Svakako se javljaj, nadam se pozitivnim vjestima


    Koliko si ti trudna?

  • dane92

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    IVANA84

    dane92

    Nadam se Ivana da cemo obje imat pozitivne ishode za koji tjedan. Mi sko takodjer dugo zajedno i radili smo na bebici 1 godinu, tako da isto od pomisli da je mogu izgubit se osjecam uzasno lose.
    Svakako se javljaj, nadam se pozitivnim vjestima

    Koliko si ti trudna?


    Po ginekologici sam trudna 7+6, medjutim ja sam 28.1 napravila digitalni test i on mi je pokazao 1-2 tjedna trudnoce, te ako je on ispravan, onda ta cijela njihova kalkulacija ide unaprijed 2 tj, i ja se cijelo vrijeme nadam da sam trudna manje. I da je to razlog sto se plod ne vidi i sve, samo ki onda nije jasna ovako visoka beta. Danas ppnovo idem vadit 2 put a nalaz tek u ponedjeljak i onda cemo znati sto dalje

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Dane ako si radi clearblue test koji pokazuje tjedne, onda ti on pokazuje koliko si stvarno trudna. Znaci od ovulacije racuna, a gin racuna od zadnje menszruacije zato je razlika 2 tjedna. Cak i u uputama pise da racuna tjedne od zaceca. Svejedno koliko god bila trudna zelim ti da srceko pocne kucat i da sve bude uredu. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    dane92

    IVANA84

    dane92

    Nadam se Ivana da cemo obje imat pozitivne ishode za koji tjedan. Mi sko takodjer dugo zajedno i radili smo na bebici 1 godinu, tako da isto od pomisli da je mogu izgubit se osjecam uzasno lose.
    Svakako se javljaj, nadam se pozitivnim vjestima

    Koliko si ti trudna?

    Po ginekologici sam trudna 7+6, medjutim ja sam 28.1 napravila digitalni test i on mi je pokazao 1-2 tjedna trudnoce, te ako je on ispravan, onda ta cijela njihova kalkulacija ide unaprijed 2 tj, i ja se cijelo vrijeme nadam da sam trudna manje. I da je to razlog sto se plod ne vidi i sve, samo ki onda nije jasna ovako visoka beta. Danas ppnovo idem vadit 2 put a nalaz tek u ponedjeljak i onda cemo znati sto dalje


    probat ću i ja uzeti taj digitalni test da vidim kako mi on pokazuje. 
    po mojem računanju ja sam trudna 5tj+3d (baš sam sada računala u ovom kalendaru što ima u mob. mislim da to sve sada žene imaju taj kalendar “Moj kalendar”

    jutros su mi počele i neke mučnine koje do sada nisam imala, neznam dali mi je to sada zbog nervoze i toga što mi je rekao da srce ne kuca a plod stoji. 

    ma nemam pojma, totalno sam izbezumljena 
    evo me na poslu a nije mi do ničega,mogla bi samo plakati (al znam da ni to ne valja)

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Bubi1986

    Ja sam na početku imala sličnih problema GV i ŽV su se vidjele, ali ploda nije bilo. Pojavilo mi se i krvarenje u 6 tjednu, završila sam na hitnoj ( KB Merkur), tamo me doktor(životinja) htio ostaviti u bolnici na kiretaži uz objašnjenje “Nema od toga ništa!”-odbila sam. 5puta sam vadila betu. Nisu baš davali neke nade. Onda se plod i srčeko konačno ukazalo na UZV-u tada sam bila trudna 8+4.

    Šaljem vam puno pozitivnih vibrica i sretno!!


    kod mene ti na prvom nalazu pise AVF sa početkom +m GV od 5 mm sa početnim EO KČS se ne vidi 

    a šta to znači ja pojma nemam 

  • dane92

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Grizli

    Dane ako si radi clearblue test koji pokazuje tjedne, onda ti on pokazuje koliko si stvarno trudna. Znaci od ovulacije racuna, a gin racuna od zadnje menszruacije zato je razlika 2 tjedna. Cak i u uputama pise da racuna tjedne od zaceca. Svejedno koliko god bila trudna zelim ti da srceko pocne kucat i da sve bude uredu.

    Da ja se nadam da ce biti tako i da ce danasnja veta biti veca :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.