Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊 

    Pukica-znam kako ti je,i ja sam sva nestrpljiva kad ce opet uzv!

    Mala tajna-izdrzi jos malo uskoro ce prestati. Ja sam imala uzasne mucnine i izgubila 2 kg radi povracanja ali zato od 10 tt.su prestale. Sada napokon mogu jesti.😂

    Tatino zlato-ajmee mora da je predivan osjecaj,jedva cekam to osjetiti. Meni je prva trudnoca pa ne osjecam jos nista,vise crijeva osjecam. 🙄 jedva cekam!! 😊😊😊

    Bubamara-bit ce sve ok! Samo pozitivno 😊

    Kristina-hahah,dobra taktika 😉😉 super da su te htjeli primiti prije,bas mi je drago. Sigurno je i buduci tata sada rastopljen! 😊 

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Marilina- mene tek ovog tjedna pocela hvatati prava glad. Napokon! Pogotovo ujutro. Doruckujem svako jutro,a to nisam nikad prije mogla. 😊

    Kako nam je Tim? Si bila kod dr? ❤

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Kikiriki, stvarno divan osecaj kao potvrda da je sve u redu 😊😍 i moj muz jedva ceka osetiti  stalno prica bebi i maxi stomak, ona odreaguje na glas, medjutim on je jos ne moze osetiti tako. Ali idu dani brzo, rastemo, jos malo pa ce ga sutirati u ledja dok spavamo. Inace  i njemu je prva beba kao i tebi, pa je stvarno u iscekivanju ❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Bok cure :)
    Kako vi izdržavate ove promjene? Ja se danas baš nekak loše osjećam, a ne znam konkretno kaj mi je 🤣
    Joj cure i ja jedva čekam osjetiti bebu i isto bi mogla svaki dan na uzv :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    malac_28

    Bok cure :)
    Kako vi izdržavate ove promjene? Ja se danas baš nekak loše osjećam, a ne znam konkretno kaj mi je 🤣
    Joj cure i ja jedva čekam osjetiti bebu i isto bi mogla svaki dan na uzv :)


    Ja se isto tako znam loše osjećati,a ni sama ne znam šta je,nekad sam gladna a ne osjetim glad nego mi bude loše,pa prođe nakon šta nešto pojedem,a u većini slučajeva prođe kad prilegnem😂,eto drugo stanje,šta više reć.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Cure pozz svima , nadam se da se sto vise odmarate i da ste dobro :) molila bi vas malu pomoc… iden u soc.gin po uputnicu pa se bojim ako zena nece znat procitati pretrage koje trebam napraviti. Ovih 5 pretraga trebam , 1.KRVNA GRUPA, 2. ? ,3.?,4.TSH, 5.URIN. znaci nemogu skontati sta je drugo i trece?

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    MalaTajna222

    Cure pozz svima , nadam se da se sto vise odmarate i da ste dobro :) molila bi vas malu pomoc… iden u soc.gin po uputnicu pa se bojim ako zena nece znat procitati pretrage koje trebam napraviti. Ovih 5 pretraga trebam , 1.KRVNA GRUPA, 2. ? ,3.?,4.TSH, 5.URIN. znaci nemogu skontati sta je drugo i trece?


    Rh faktor,kks i guk,ma ne moraš brinuti to su standardne pretrage,svaki gin to zna

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Pukica

    Pukica

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    malac_28 ja sam isto na dane.. jucer sam sva bila usporena i bezvoljna, a danas sam totalna suprotnost. Mene su ove vrucine iscrpile, ne mogu docekat jesen i malo svjezije vrijeme.

  • Avatar Lena08

    Lena08

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozz i dobrodosle nove cure :) 
    Vidjela sam da u svakoj grupi rade tablice one s terminima i spolom kad se sazna naravno, jel netko za da i ova grupa to ima? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Tatino zlato-aj predivno,ajde on bar nema straha ako nesto ne zna,ti ces mu sve objasniti,a i ima pomoc od drugo dvoje malisana. A mi,hahah,sami i prvo djete…uh.valjda cemo se snac 😆 

    Malac- ah i mene danas nesto bezveze dan. Malo me boli glava,pa stane pa opet. Pa me malo stegne u maternici pa prestane itd. Ocito je takav dan.
    Kod nas u At je vec cetvrti dan kisa i 17 stupnjeva je po danu pa kao da smo usli u jesen. Napokon. Nadam se da se one paklene vrucine nece vise vracati.

    Lena-nema ova grupa ali ideja je odlicna! Mogle bi to napraviti! 

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.