Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pukica

    Pukica

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Eh da i pregled mi je 18.9. Jeeeedva cekam vec od zadnjeg pregleda 

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Sta se tice trbuha .. Meni se vec stvarno dosta vidi .. Bas sam iznenadena .. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Hihihi Kikiriki slazem se, a i to bi nam bilo malo ;)
    Pukica ooo nas dvi imamo jos brojati , ali Bogu fala samo da bude sve ok 🙏
    Ja isto ne radim sada, pokusavam sto manje forsirati se.zadnja 2 tjedna sam imala jake mucnine, i to najvise ili ujutro ili usred dana .tipa kad trebam kuhati rucak ee onda mi se to sve gadi i postane mi muka. 
    Drago mi je viditi da vas je vec puno preslo prvo tromjesecje nadam se da sad slijede ipak mrvicu opusteniji mjeseci.❤

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Meni termin 14.02..koje ste za rodiliste Varazdin? Ima mozda koja🤗? Mi smo bili sad u petak 15+6 po mjerenju bebike,al nismo vidli spol😁sad cekamo 3 tjedna ponovo kontrolu al sljedeci put cemo na 4D❤️

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Ja ne radim od 10og tjedna trudnoce jer nisam zeljela vise. Zasto bi radila i brinula se svakodnevno da mi se slucajno sta dogodi bebiki. Rade doma odmaram i uzivam u carima trudnoce a uz to imam skolarku tinejdericu kojoj se mogu sad potpuno posvetiti💕

  • Marilina

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svimaJa sam 7+2….zasada mi je dosta dobro pa još radim, voljela bih još neko vrijeme raditi Al sigurno neću još predugo jer mi je posao stresan, ne želim se ubiti od brige i stresa  Pregled mi je 11.09 i nadam se da je sve ok jer ništa baš posebno ne osjećam osim malo češće gladi

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Marilina

    Dobro jutro svimaJa sam 7+2….zasada mi je dosta dobro pa još radim, voljela bih još neko vrijeme raditi Al sigurno neću još predugo jer mi je posao stresan, ne želim se ubiti od brige i stresa Pregled mi je 11.09 i nadam se da je sve ok jer ništa baš posebno ne osjećam osim malo češće gladi

    Jutro Marilina🤗super ako osjecas glad,samo zdravo jedi😇ja u tim tjedima sve do 12og samo muka u zelucu,nisam povracala sva sreca ni jednom al uzasna muka jela sam ko pticica malo po malo..tak da dok osjecas glad a ne muku i ostalo samo jedi☺️

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Kikiriki, sa obzirom da mi je trece , osecam vec dve nedelje otprilike, sad sve jace i cesce.. .☺️ Nosim devojcicu. Meni daju dva termina, po poslednjoj m je 3.02,po uzv 25.01.
    Ivana 28,imenjakinjo moja, i meni se dosta video stomak tad vec. Sad, sad bukvalno svakog dana se iznenadim, mislim da svakodnevno raste po cm bar ❤️ 
    Mala Tajna, drzi se, mene su te mucnine i umor prestale sa punih 10 nedelja… ☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar bubamara992

    bubamara992

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Meni je pregled sad 07.09.. i jedva cekam. Nakon mjesec dana 😱 Samo da bude sve ok 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    bubamara992

    Meni je pregled sad 07.09.. i jedva cekam. Nakon mjesec dana 😱 Samo da bude sve ok 😊


    Ja sam isto bila “luda” kad mi je rekel da dojdem za mj dana na kontrolu,al sam isla tjedan dana prije☺️Sva sreca pa mi je MM doso s terena a htjel je ici s menom pa smo zato tjedan dana prije isli kad ne dolazi cesto doma😒

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.