Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Pozdrav zene
    I ja sam za novu temu, a vidim da imam i imenjakinju ovdje 🤣🤣
    Jel bila koja kod oftamologa s bebom? Mi imamo u obitelii ocnih problema, dalekovidnost, a sada vidim da je maloj pocelo jedno oko ici prema nosu, u kriz 🙄
    Ne uvijek, vec kad je pomalo umorna i ima igracku blizu ociju
    Uopce nemam iskustva s time , a ono sta sam citala na google bolje da i nisam 😞


    Ja sam prvo mislila da si ti pisala, i onako citam i mislim si jel ti zafrkavas ili sta, onda skuzila da nisi ti😂
    Sto se tice ocnog stvarno nemam iskustva s tim, najbolje obratiti se pedijatrici pa ce ona dalje slati di treba i ako treba, a na Google bolje ne traziti dijagnoze🤔🙄🙄🙄😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Ja bi ostala na ovoj..nekako mi je nostalgicna budi uspomene ne tako davne a meni su prosle u trenu..pa kad vidim naslov nekako mi srcu draze..ali ako ste vi sve za i ja san…svi za jednog jedan za sve😊utihnule smo malo istina..ja san u obavezama nemam bas nekog vrimena za posanje ali vas citam cesce nego sto pise…vidim bilo je bolesnih pa se nadam da ste sad svi dobro…kod nas zahladilo zapuhala bura mogu reci da je bas sad lip ugodaj zime nema bez majke burice…upravo se ubacila u krevet laku noc svima i pozz od nas za sve…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Evo i mi danas prezivili tulumic za rodendan :) bas sam i ja danas extra nostalgicna 😅
    Ja sam tribala ici kod oftamologa jer mom malom su donje trepavice rasle u oci, to se zove trihijaza il tako nes, na krajju se to od samo ispravilo pa ipak nismo isli. 

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Mi smo bili nedavno kod oftamologa jer malenome kad dize pogled desno oko ode jako gore. I kad je umoran se desava cesce.Pa su nam rekli da je to syndrom brown. I da to rijetko  roditelji primjete..ali kao to mu nebi trebalo smetati..samo jos sa dvije godine da provjerimo vid. U svako slucaju bolje cim prije pregledati da se moze krenuti ispravljati ako je potrebno.. Sto se tice nove teme samo javite di da vas nadem🙉🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Marti8

    Mi smo bili nedavno kod oftamologa jer malenome kad dize pogled desno oko ode jako gore. I kad je umoran se desava cesce.Pa su nam rekli da je to syndrom brown. I da to rijetko roditelji primjete..ali kao to mu nebi trebalo smetati..samo jos sa dvije godine da provjerimo vid. U svako slucaju bolje cim prije pregledati da se moze krenuti ispravljati ako je potrebno.. Sto se tice nove teme samo javite di da vas nadem🙉🤣


    Mojij bjezi prema nosu. 
    I nisu vam dali nikakve vjezbe?? 

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Marti8

    Mi smo bili nedavno kod oftamologa jer malenome kad dize pogled desno oko ode jako gore. I kad je umoran se desava cesce.Pa su nam rekli da je to syndrom brown. I da to rijetko roditelji primjete..ali kao to mu nebi trebalo smetati..samo jos sa dvije godine da provjerimo vid. U svako slucaju bolje cim prije pregledati da se moze krenuti ispravljati ako je potrebno.. Sto se tice nove teme samo javite di da vas nadem🙉🤣

    Mojij bjezi prema nosu.
    I nisu vam dali nikakve vjezbe??


    Nisu,rekli su da to u principu lijevo oko dovoljno ne ode gore pa ovo desno dobije jos jaci zamah pri pogledu gore zato jako ode prema gore.Ali to se ne lijeci ni ne vjezba. Mi smo isto o tome citali pa smo mislili da ima strabizam to se ispravlja..Ali nema strabizam nego kao taj brown sindrom on se ne ispravlja. Najbitnije da ne utjece na vid.

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Marti8

    cvijetic12

    Marti8

    Mi smo bili nedavno kod oftamologa jer malenome kad dize pogled desno oko ode jako gore. I kad je umoran se desava cesce.Pa su nam rekli da je to syndrom brown. I da to rijetko roditelji primjete..ali kao to mu nebi trebalo smetati..samo jos sa dvije godine da provjerimo vid. U svako slucaju bolje cim prije pregledati da se moze krenuti ispravljati ako je potrebno.. Sto se tice nove teme samo javite di da vas nadem🙉🤣

    Mojij bjezi prema nosu.
    I nisu vam dali nikakve vjezbe??

    Nisu,rekli su da to u principu lijevo oko dovoljno ne ode gore pa ovo desno dobije jos jaci zamah pri pogledu gore zato jako ode prema gore.Ali to se ne lijeci ni ne vjezba. Mi smo isto o tome citali pa smo mislili da ima strabizam to se ispravlja..Ali nema strabizam nego kao taj brown sindrom on se ne ispravlja. Najbitnije da ne utjece na vid.


    Ja sam zvala nekoliko privatnika, malo tko uopće zeli s tako malim djetetom raditi pregled, ali su mi rekli da ce biti vjerojatno za naocale. Tako da nas kontrola ceka

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ma da? Mi smo isli u Monokl u Zagrebu. Bilo nam je malo frka,pa smo isto htjeli privatno da cim prije odradimo pregled. Nama su samo rekli da s obzirom da je maleni da cemo jos dodatno vjerojatno morati platiti 100kn za nekakve kapi da ga mogu pogledat i to je to.

    [lilypie.com]

  • MajaM

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Marti8

    cvijetic12

    Marti8

    Mi smo bili nedavno kod oftamologa jer malenome kad dize pogled desno oko ode jako gore. I kad je umoran se desava cesce.Pa su nam rekli da je to syndrom brown. I da to rijetko roditelji primjete..ali kao to mu nebi trebalo smetati..samo jos sa dvije godine da provjerimo vid. U svako slucaju bolje cim prije pregledati da se moze krenuti ispravljati ako je potrebno.. Sto se tice nove teme samo javite di da vas nadem🙉🤣

    Mojij bjezi prema nosu.
    I nisu vam dali nikakve vjezbe??

    Nisu,rekli su da to u principu lijevo oko dovoljno ne ode gore pa ovo desno dobije jos jaci zamah pri pogledu gore zato jako ode prema gore.Ali to se ne lijeci ni ne vjezba. Mi smo isto o tome citali pa smo mislili da ima strabizam to se ispravlja..Ali nema strabizam nego kao taj brown sindrom on se ne ispravlja. Najbitnije da ne utjece na vid.

    Ja sam zvala nekoliko privatnika, malo tko uopće zeli s tako malim djetetom raditi pregled, ali su mi rekli da ce biti vjerojatno za naocale. Tako da nas kontrola ceka


    Pozdrav svima! Ja imam strabizam, i nasljedno je s mamine strane obitelji. Sestra i ja smo kao male išle na Rebro kod oftamologa, doktorica Mrazovac, jest da je otišla u mirovinu, ali doktor Juratović (ako se ne varam) je isto odličan dječiji oftamolog koji još uvijek radi. Znam da se dugo čeka na prvi pregled, ali možda se može ranije naručiti ako se ima nešto nasljedno u obitelji. 
    S obzirom da i moj muž ima problema s okom, prvi put smo sina odveli sa 6mj na pregled (nije bilo u Hrvatskoj), gdje su rekli da kontroliamo i s godinu dana da budemo stoposto sigurni da nema strabizam, što smo i napravili (isto ne u Hrvatskoj). Moj savjet, ako primjetite da djetetu bježi oko i nakon godinu dana da ga odvedete na pregled čim čim prije tim tim bolje. 

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    MajaM

    cvijetic12

    Marti8

    cvijetic12

    Marti8

    Mi smo bili nedavno kod oftamologa jer malenome kad dize pogled desno oko ode jako gore. I kad je umoran se desava cesce.Pa su nam rekli da je to syndrom brown. I da to rijetko roditelji primjete..ali kao to mu nebi trebalo smetati..samo jos sa dvije godine da provjerimo vid. U svako slucaju bolje cim prije pregledati da se moze krenuti ispravljati ako je potrebno.. Sto se tice nove teme samo javite di da vas nadem🙉🤣

    Mojij bjezi prema nosu.
    I nisu vam dali nikakve vjezbe??

    Nisu,rekli su da to u principu lijevo oko dovoljno ne ode gore pa ovo desno dobije jos jaci zamah pri pogledu gore zato jako ode prema gore.Ali to se ne lijeci ni ne vjezba. Mi smo isto o tome citali pa smo mislili da ima strabizam to se ispravlja..Ali nema strabizam nego kao taj brown sindrom on se ne ispravlja. Najbitnije da ne utjece na vid.

    Ja sam zvala nekoliko privatnika, malo tko uopće zeli s tako malim djetetom raditi pregled, ali su mi rekli da ce biti vjerojatno za naocale. Tako da nas kontrola ceka

    Pozdrav svima! Ja imam strabizam, i nasljedno je s mamine strane obitelji. Sestra i ja smo kao male išle na Rebro kod oftamologa, doktorica Mrazovac, jest da je otišla u mirovinu, ali doktor Juratović (ako se ne varam) je isto odličan dječiji oftamolog koji još uvijek radi. Znam da se dugo čeka na prvi pregled, ali možda se može ranije naručiti ako se ima nešto nasljedno u obitelji.
    S obzirom da i moj muž ima problema s okom, prvi put smo sina odveli sa 6mj na pregled (nije bilo u Hrvatskoj), gdje su rekli da kontroliamo i s godinu dana da budemo stoposto sigurni da nema strabizam, što smo i napravili (isto ne u Hrvatskoj). Moj savjet, ako primjetite da djetetu bježi oko i nakon godinu dana da ga odvedete na pregled čim čim prije tim tim bolje.


    I kako si ljecila kao malena? Citala sam da se nose naocale i rade nekakve vjezbice ?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.