Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ma obicni kakao, stavim malo na vrh noza u kasice sa grizom i vocem, bude isto kao cokolino 😁
    Jel daje neko med, to jos nisam? 
    Veceras izlazim malo s drugaricama na muziku, ne znam kako i sta da mu ostavim da bude bar do pola 1 bez cice 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Ma obicni kakao, stavim malo na vrh noza u kasice sa grizom i vocem, bude isto kao cokolino 😁
    Jel daje neko med, to jos nisam?
    Veceras izlazim malo s drugaricama na muziku, ne znam kako i sta da mu ostavim da bude bar do pola 1 bez cice 🙈


    Budem i ja probala kakao, sjecam se da je mali mlatio po njemu 👍 
    Uzivaj vani, a tu brigu prepusti tati! 😄
    Snaci ce se, a i mali kad vidi da nema cice nece ni traziti nego uzeti sta ima ako je gladan

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Ja sam nakon godinu dana i nakon konzultacije s pedijatricom pocela davat med….on ce i tako sad u jaslice krenut, a tamo im daju caj s medom i limunom..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Zvonkica

    Ja sam nakon godinu dana i nakon konzultacije s pedijatricom pocela davat med….on ce i tako sad u jaslice krenut, a tamo im daju caj s medom i limunom..


    Mi inace konzumiramo domaci, Velebitski. Ali sad ga nemam pa nisam se ni sjetila dati.
    Inace, sad ona jede sve nase i nikakvih nuspojava nismo imali. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Mi isto domaci, znamo di su pcelice marljivo radile 😁🐝 Deckima dajem bagremov, a ja volim livadu, nekad i njima to dam…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Saljem svima pozdrave cisto da se digne tema :)
    Ako ste za, mogli bi otvorit novu temu, bas na bebama

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    busybee

    Saljem svima pozdrave cisto da se digne tema :)
    Ako ste za, mogli bi otvorit novu temu, bas na bebama


    Definitivno sam za! 

    [lilypie.com]

  • Mala2323

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Cure /žene. Čestitam onima koje su uspjele u ostavarenju svog sna, a onima koje nisu želim i dalje puno sreće.
    Eh sad imam ja pitanje, pokušavamo na bebi. Pošto je moj na terenu ne možemo pratiti sve kako treba. 
    Inaće mi je menstruacija u zadnje vrijeme nije Redovna ciklusi su 26-28-29-30…
    Zadnju sam imala 26.01., koja je bila 4 dana, 31.01 smo imali odnos bez prekinutog snošaja, također i 01.02 i 02.02 isto tako. 
    Da li je koja uspjela zatrudniti u tom razdoblju? Puse :*

    + 26.12.2020🖤

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Cvjetic123

    Cure /žene. Čestitam onima koje su uspjele u ostavarenju svog sna, a onima koje nisu želim i dalje puno sreće.
    Eh sad imam ja pitanje, pokušavamo na bebi. Pošto je moj na terenu ne možemo pratiti sve kako treba.
    Inaće mi je menstruacija u zadnje vrijeme nije Redovna ciklusi su 26-28-29-30…
    Zadnju sam imala 26.01., koja je bila 4 dana, 31.01 smo imali odnos bez prekinutog snošaja, također i 01.02 i 02.02 isto tako.
    Da li je koja uspjela zatrudniti u tom razdoblju? Puse :*


    Pozdrav, ostati trudna mozes samo onda kad je ovulacija, ona moze nekad i uraniti ili zakasniti, ali je na pola ciklusa, najkraci ciklus ti je na 26 dana, sto znaci da bi tad ovulacija bila 13tog dana ciklusa, vama su odnosi bili 6.,7., i 8 dana ciklusa, eh sad kazu da spermij moze preziviti i 5 dana tako da ne znam, vrlo mala sansa bi bila ukoliko bi ovaj ciklus bio na 26dana.
    Ako vec nisi dobro si prouci kako prepoznati ovulaciju i ako ste tad skupa bacajte se na posao😉
    Ukoliko nema nikakvih zdravstvenih prepreka bit ce prije ili kasnije, samo opusteno, sretno 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene
    I ja sam za novu temu, a vidim da imam i imenjakinju ovdje 🤣🤣
    Jel bila koja kod oftamologa s bebom? Mi imamo u obitelii ocnih problema, dalekovidnost, a sada vidim da je maloj pocelo jedno oko ici prema nosu, u kriz 🙄
    Ne uvijek, vec kad je pomalo umorna i ima igracku blizu ociju
    Uopce nemam iskustva s time , a ono sta sam citala na google bolje da i nisam 😞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.