Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Evo kad nas ide na bolje, jos ju malo trbuh boli ali danas nije vise bio proljev pa se nadam da je to sad skroz pri kraju, iako nije imala jako ceste proljeve 2do najvise 3puta na dan tako da se nije toliko namucila s tim. Sad ja istu virozu dobila druga kcer, tako da izgleda da ce se sad svi izredati🙄
    Sto se tice dorucka tu nisam bas od pomoci, moja jede ili mali motani burek sa sirom ili muffine sa sirom palentom i jogurtom, palacinke sa namazom ili sirom, pohani kruh.. Voce dobije posebno i to najvise voli borovnice i maline, banane.. Kod nje nikakva kasa ne prolazi 🙄
    Mlijeko isto ne zeli, niti nikakav lino , griz, puding isto nula bodova 
    Ma ugl jako je izbirljiva i cica joj je i dalje br1 pogotovo sada tokom viroze

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    S jede nista sa nicim, ni za dorucak ni za rucak ni za uzinu nikako. Ima uskoro 13mj i zivi samo od sise 🙄🤣🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Moja jedino doručak pojede koliko toliko kak se spada, sve drugo joj je am am prvih 5 žlica a onda krene trljanje po stolu, bacanje po podu i hranjenje psa… Lakše mi je kad vidim da nije jedina koja samo daj sise 😂 najjače mi je kad mljacka neki ručak, danas npr leća, mrkvica i proso, i fino joj je, jede s guštom ali u nekom trenu ju nešto prebaci i doslovno se penje preko stola na mene i daaj sisu 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Mene tješi jedino to što ona zbilja hoće sve probat i sve joj je kao fino, ali je sisa draža… Kad ju netko drugi hrani a ne ja, puno više pojede

    [tickerfactory.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Meni je otkrice sir sa bananom i malinama,znaci vrh🔝sve to smiksam i okusa je kao sladoled..a moze se mjesati sa raznim vocem..Samo moj P to ne zeli jesti🤣 ali meni je odlicno.Mozda nekom bude dobra ideja za dorucak.Kod nas prolaze isto palacinke,muffini ,zobene sa bananom..ugl stalno jedno te isto.. Danas sam za veceru to ce i sutra za dorucak kao zdravi burek; sir,jaje,kornifleks,casa jogutra sve se pomjesa i zapece isto je bas fino😊 najvise prolazi taj finger food

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Mi smo također još na voće+ žitarice, eventualno voće + jogurt.
    Koji vi aspirator koristite ,a da ste zadovoljne? Danas nam je počeo curiti nosić pa da se opremim .
    Nadam se da je svim bolesnim bebicama bolje.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Uhh vrtim u krug, jabuke, suhe sljive, speltin griz sa malo kakoa, zobene s bananom sirom i mljevenim bademima i ljesnjacima, omlet sa spinatom, palenta s jajetom i sirom, proso i kruska, slani palacinci na tavici sa heljdinim i integralnim brasnom, mafini sa sirom i spinatom, ili sa sumskim vocem, hljeb s namazom i tako.. vise ne znam sta bih, on doduse fino jede, rotiram mu sve i svasta. Meni su vise problem ti medjuobroci tu se totalno pogubim. 
    Nijedna pumpica mi ne valja, nosi set i nekako, sprica i fizioloska zakletva 👍

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Beba

    Mi smo također još na voće+ žitarice, eventualno voće + jogurt.
    Koji vi aspirator koristite ,a da ste zadovoljne? Danas nam je počeo curiti nosić pa da se opremim .
    Nadam se da je svim bolesnim bebicama bolje.


    Mi imamo od omrona…nama je ok..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Kaj se meduobroka tice ja dam voce, a cesto znam juhu dati ranije (al da ima dosta tjestenine, noklica i sl) i onda glavno jelo za vrijeme rucka…to sad tako prakticira i moja mama kad ga cuva…ili mu da neko varivo pa poslije jos nekaj…i dosta cesto mu iza spavanja damo ono kaj je bilo za rucak..pa ko ce svaki dan po ne znam kolko puta na dan izmisljat nove kombinacije 🤷😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Zvonkica

    Kaj se meduobroka tice ja dam voce, a cesto znam juhu dati ranije (al da ima dosta tjestenine, noklica i sl) i onda glavno jelo za vrijeme rucka…to sad tako prakticira i moja mama kad ga cuva…ili mu da neko varivo pa poslije jos nekaj…i dosta cesto mu iza spavanja damo ono kaj je bilo za rucak..pa ko ce svaki dan po ne znam kolko puta na dan izmisljat nove kombinacije 🤷😅


    Zato i pitam. Moja ima 25 obroka u danu 😅
    Stalno bi jesto jela i ja vise ne znam sta joj dati, netko je napisao da daje kakao, jel to kakao kao Nesquic ili neki drugi 🤔 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.