Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Klikerica

    zadranka86

    Klikerica

    Mama5

    Meni je zao sto nisam bila aktivnija u pisanju prije, nekako uvijek dok bi procitala sve stranice zaostatka izmjenilo se previse tema i onda mi bilo glupo pisati.. Ali sam citala obavezno i to mi je bas onako jedan lijep period, dosta korisnog procitas ili te muci nesto i onda vidis da nisi sam da nas ima vise, u svakom slucaju jedno lijepo iskustvo i uspomena i sta reci, idemo dalje.. Nadam se da cemo i dalje tipkati i dijeliti iskustva, brige i zgode nasih malaca☺️😘

    Ovo sa zaostatcima se ni danas nije promijenilo,još ih je i više…jer sad kad smo mame teže i popratimo,ali smo ostale povezane punih godinu dana i pratimo naše bebice 9 mjeseci unutra i već 9 mjeseci vani. Meni je to neprocjenjivo! Nemjerljivo! Prekrasno! ♥️

    Pozdrav malom klikeru…🤗

    Klikerić se zove David👶♥️❣🙈


    Prije svega pozdrav malom Davidu i isprike mami jer evo nisan se sitila kako se zove decko samo se sican da si ga uvik oslovljavala sa “nas kliker”…poanta je bila da san tila i tebe pozdravit ali sorry nisan se mogla dosjetit imena…neke san bebe upamtila neke zabiravila ali svakako mi je drago da ste nam se javile☺….sad ovo na balkonu je souu svaka cast mami sto se brzo snasla…nasi malci su zaista nepredvidivi…mi sutra idemo vadit krv nadak se da nece biti tako strasno ja uvikk ali uvikkkk vise panicar i puno traumaticnije to dozivljavam od moje dice🤣…..ali eto preziv ce mo…ugl..drage moje mame ja san legla strasno umorna i kad bi ivaj moj decko bar bio dobar i pusti mamu da se napokon naspava😱🙄…..mame drage laka vam noc…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Ne znam koja je pitala nedavno kako djecu vozimo u kolicima, ugl okrenula ja moje dijete prema svijetu i stvarno je uzivala, cak i zaspala. Ali ono iznenađena sam da ni jednom u sat vremena nije zakmekla😊
    Probala sam ja to i prije ali valjda tad nije bila spremna, za njih tjedan dana znaci puno a kamoli mjesec, dva razlike😉

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Mama5

    Ne znam koja je pitala nedavno kako djecu vozimo u kolicima, ugl okrenula ja moje dijete prema svijetu i stvarno je uzivala, cak i zaspala. Ali ono iznenađena sam da ni jednom u sat vremena nije zakmekla😊
    Probala sam ja to i prije ali valjda tad nije bila spremna, za njih tjedan dana znaci puno a kamoli mjesec, dva razlike😉


    Ista situacija je bila i kod nas, odjednom uziva, a setnje su nam do tad bile pakao…bas se promijene u tjedan dana, nekad ga gledam i mislim si jel to isto ono dijete od jucer 🤣 prebrzo vrijeme leti

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Ja jos nisam okretala, vjerujem da bi uzivala, ali i ovako je ok, a i vidim ju kad se zaspati pa mi je nekako tako lakse 🤔..
    Moja kad se naljuti udari rukom o nesto, a nekad nas i gurne ako joj uzmemo ako ima nesto sta nije za nju 🙄 valjda je to kad odrastas uz brata normalno 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Moja je od 5.mjeseca okrenuta😬 tad sam je prebacila u kisobran kolica

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mi smo kupili smart trikl onu tkz trokolicu…platili smu ju ka malo vise ali je eto u medik b.na akciji pa smo usparali nekih 300kn.tako da kolica ni ne koristimo ovo ja kolica u malom..on uziva okrenut moze bit prema meni ili prema svjeta al on je naravno ko oravi frajer orema svjetu..moze i u lezeci..znaci bass je pravi smartic…mi smo kolica izbacili samo za neke zurne situacije inace mi kao veliki vec..smartic ide od 6mj do 3god.8u1 je i stvarno nam je orva liga…eto sad kad se digne pojede mi vam se vozamao tamo negdi do 19h…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Mi smo kupili smart trikl onu tkz trokolicu…platili smu ju ka malo vise ali je eto u medik b.na akciji pa smo usparali nekih 300kn.tako da kolica ni ne koristimo ovo ja kolica u malom..on uziva okrenut moze bit prema meni ili prema svjeta al on je naravno ko oravi frajer orema svjetu..moze i u lezeci..znaci bass je pravi smartic…mi smo kolica izbacili samo za neke zurne situacije inace mi kao veliki vec..smartic ide od 6mj do 3god.8u1 je i stvarno nam je orva liga…eto sad kad se digne pojede mi vam se vozamao tamo negdi do 19h…


    Cure inace imam vako neke greske u pisanju ali sad mi je bas mob u transu pa ne zamirajte na pojedenim slovima🤣☹

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Mi smo kupili smart trikl onu tkz trokolicu…platili smu ju ka malo vise ali je eto u medik b.na akciji pa smo usparali nekih 300kn.tako da kolica ni ne koristimo ovo ja kolica u malom..on uziva okrenut moze bit prema meni ili prema svjeta al on je naravno ko oravi frajer orema svjetu..moze i u lezeci..znaci bass je pravi smartic…mi smo kolica izbacili samo za neke zurne situacije inace mi kao veliki vec..smartic ide od 6mj do 3god.8u1 je i stvarno nam je orva liga…eto sad kad se digne pojede mi vam se vozamao tamo negdi do 19h…


    Nissm znala da ima takav tricikl, zvuci super. Muz ce biti odusevljen kad mu navever kazem da bi ja to kupila 🤔🤷‍♀️😂

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Zadranka jel ima to neki strucAn naziv ili bas smart trikl? Zvuci skroz dobro

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    pepillu

    Zadranka jel ima to neki strucAn naziv ili bas smart trikl? Zvuci skroz dobro


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.