Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Smart trikl folding 700 j red..taj je evo nas i na akciji ne u megic b.pokusala san sliku ali nece ucita

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Taj mi imamo, ali u njemu ne moze spavati, barem meni to nije prirodni polozaj za spavanje.
    Inace  je super stvar, dobro dodje jer je praktican. Mi smo ga s malim imali ali tada nije bilo ovakvih modela, isto je bio super i dugo se koristio. Nakon toga je presao na bicikl bez pedala, znaci dugo se vozio Smart 🙂 investicija koja se isplati, i ako ce netko kupovati, preporucam da kupite bas marku Smart Trike, neki kupe neke jeftinije znj marke i vrlo brzo pozale jer se pokida jako brzo

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Ja sam prije sa starijima imala onaj klasican tricikl guralicu, ovo sad su skroz usavrsili.. 
    Muz je rekao da ce mi kupit taj 8u1za sesto dijete😲😲😲a posto ja ne mislim vise rađat da ce mi od kinderbeta on napraviti 8u1😂😂😂
    Nikad jos nije spavala u kinderbetu, a on je odmah rekao da nam to ne treba naravno kupili smo, navalila sam za vrtic nedavno kupili smo ali eto ne igra se u njemu.. Ima tu jos mojih fix ideja tako da ga razumijem😂

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Taj mi imamo, ali u njemu ne moze spavati, barem meni to nije prirodni polozaj za spavanje.
    Inace je super stvar, dobro dodje jer je praktican. Mi smo ga s malim imali ali tada nije bilo ovakvih modela, isto je bio super i dugo se koristio. Nakon toga je presao na bicikl bez pedala, znaci dugo se vozio Smart 🙂 investicija koja se isplati, i ako ce netko kupovati, preporucam da kupite bas marku Smart Trike, neki kupe neke jeftinije znj marke i vrlo brzo pozale jer se pokida jako brzo


    Nezz jel vas ide u lezeci skrozz ako je isti model onda ide..nije to namjenjeno da se spava ali ako dite zaspe tokom voznje logicki mi je da cu mu spustit sica akoo vec moze nego da sidi i spava…on meni zaspe i ja ga okrenem prema sebi i spustim sic do kraja …

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mama5

    Ja sam prije sa starijima imala onaj klasican tricikl guralicu, ovo sad su skroz usavrsili..
    Muz je rekao da ce mi kupit taj 8u1za sesto dijete😲😲😲a posto ja ne mislim vise rađat da ce mi od kinderbeta on napraviti 8u1😂😂😂
    Nikad jos nije spavala u kinderbetu, a on je odmah rekao da nam to ne treba naravno kupili smo, navalila sam za vrtic nedavno kupili smo ali eto ne igra se u njemu.. Ima tu jos mojih fix ideja tako da ga razumijem😂


    🤣🤣🤣 Velis prvo ti je

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila da cu s drugim bit puno racionalnija, al kad vidim mamu s 5 djece🤣🤣
    Da mi je netko prije 9 mjeseci rekao da mi ne treba kinderbet rekla bi mu da je lud. Sad mi sluzi za odlaganje stvari😂

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    busybee

    Ja sam mislila da cu s drugim bit puno racionalnija, al kad vidim mamu s 5 djece🤣🤣
    Da mi je netko prije 9 mjeseci rekao da mi ne treba kinderbet rekla bi mu da je lud. Sad mi sluzi za odlaganje stvari😂


    Ja sam vam rekla🤪🤪🤪🤪

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Jos petero da ih imam opet bi sve isto🤷‍♀️😂

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Ja jos kupila i onaj putni krevetac kao trebace mi u dnevnoj dok kuham🤦🏻‍♀️ Prvo sto on tu izdrzi 5 min a onda nisam racunala na to da ce se bez problema poduprijeti od onu mrezu i popeti pa onda mu sklizne jedna ruka pa vriska ma uglavnom teska fula od kupovine ali to ne bi muzu priznala😄
    Udaraju li se vasi? aj meni bude toliko krivo kad padne na glavicu ali stvarno ne mogu predvidjeti u nekim situacijama. Puze dize se hoda uz namjestaj i recimo to sve prodje bez pada i udarca a nekad iz sjedeceg polozaja da bi nesto dohvatio salto bukvalno napravi i udari se nazad u glavicu i to redovno mimo podloge za igranje😭

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Moj pada i udara se, isto se penje uz namjestaj, pa izgubi ravnotezu i bum na glavu, a najjace mi je kad padne tocno ispred mene npr ja ga spustim da puze, i on se ne osloni dobro na ruke i bum na nos 🙈🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.