Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu
    Bebi stopala u božićnim čarapicama 😍
    Bebi stopala u božićnim čarapicama 😍

     Pozdrav cure! Evo, Božić nam je na vratima pa da čestitam svima😍😍 Ofc ako ne stignem pogledati forum do onda. Beba i ja smo dobro, a vama koje još čekate bebe želim što ljepše razdoblje  do kraja☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Teo nam se rodio nakon malo manje od 24h muke i bolova, epiduralna nam nije uspjela trudovi su bili jaki a ja se nisam otvarala brzo nego cm po cm a plodna voda curila od dan prije. Bila je prestrašno, jer je velika beba od 4350g i 53cm dug, 19.12. u 5:49
    Posebene pohvale tati koji je s nama prodisavao svaki trud, masirao nas, i hrabrio ❤


    Pepe Wauuuu Teo je praviii decko….svaka cast zeno….trebalo je izdrzati tako dug porod…puno srece i zdravlja malom Teu….napokon da si i ti docekala taj dan bass san te ss sitila jucer….sretno draga..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Miranda, pa mamo velike B i malih F i V, kako si? Kako su djecica? Pomislimo na cesto.  Vjerujem da su pune ruke posla, ali natipkaj nam nekad jedan red! Puuuuuno pozdravljam 😘
     svim novopečenim mamicama na njihovim srecama 👏👏
    Pepe Teo je rekorder  💪💪svaka čast,nakon do poda. Ali i za taju 😊😘

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Čestitke novim mamicama, bome veliki dečki stižu, bravo mamice, želim vam brze oporavke i da uživate sa svojim bebicamapozdrav svima

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    pepe, Teo nam je princ foruma! Cestitam i svim ostalim novopecenim mamama i uzivajte sa svojim smotuljcima! miranda, cesto te se sjetim, nadam se da ste svi dobro i da se B dobro brine za bracu i seku 😍😊 ja sam jucer bila na kontroli, sve je u redu, Dora ima oko 2400 grama, neke mjere su naprednije, neke malo zaostaju, ali s tim se zaista ne opterecujem. Ctg i doppleri su u redu, meni dovoljno. U petak idem samo na bris i eto ga…primicemo se i mi lagano kraju, danas mjesec dana do termina. Zatvorena sam, ali napisao je da je portio nesto skracen tako da se nadam da to znaci da necu prenijeti. Primirit cu se jos do punih 37, a onda krecem u aktivnije setnje, ciscenje i tako 🤗😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Čestitam ljudi moji na novim bebama, neka nam budu zdrave i vesele bebice ❤️
    Drago mi je cuti od vas starijih mama vec, i da bebe dobro napreduju. Ako/kad uvatite vrimena napišite nam malo detaljnije kako je proslo. I naravno javljajte nam se i dalje :)
    Ana, preslatke nogice.. također tebi i svima koji slave sretan bozic i nova godina ako se ne uspijete javiti u međuvremenu  :)

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Du, super za pregled, vec velik cura :) btw, posto si bila na tečaju isto tu u zd, dali znas mozda jel moramo mi posebno kupovati odjelo za tate za rodilište ili oni daju tamo? 

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    pepillu

    Du, super za pregled, vec velik cura :) btw, posto si bila na tečaju isto tu u zd, dali znas mozda jel moramo mi posebno kupovati odjelo za tate za rodilište ili oni daju tamo?


    joj muz nece biti na porodu tako da taj dio nisam zapamtila 😂 ali mislim da nitko to posebno nije napominjao tako da cak mislim da se dobije. Jer su stavljali slide sto se sve nosi u rađaonu, nije bilo za tate nista! Ali recimo zadranka kaze da se dobiju tamo spavacice za rađaonu, a to nisu rekli na tecaju. Kakva je kod tebe situacija? jesi imala pregled skoro?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Ti si odlučila znaci ne vodit muza 😂 ja isto sve mislim da bi mi bilo bolje da ni ja svog ne vodim, s obzirom da vec na tečaju je bilo ono ajme nije mi dobro 🤣🤣
    Ja sam bila prije 2 tjedna,tad su mjere bebe bile naprednije za 2 tjedna, sutra i ja isto idem na bris i ne znam sto ce mi jos radit al jedva cekam :) 
    Mozda se potrefi da budemo skupa na kraju u bolnici, ja se uvik nadam da cu ranije malo rodit 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    pepillu

    Ti si odlučila znaci ne vodit muza 😂 ja isto sve mislim da bi mi bilo bolje da ni ja svog ne vodim, s obzirom da vec na tečaju je bilo ono ajme nije mi dobro 🤣🤣
    Ja sam bila prije 2 tjedna,tad su mjere bebe bile naprednije za 2 tjedna, sutra i ja isto idem na bris i ne znam sto ce mi jos radit al jedva cekam :)
    Mozda se potrefi da budemo skupa na kraju u bolnici, ja se uvik nadam da cu ranije malo rodit 😅


    nikad se ne zna, mozda i budemo skupa, ja se isto nadam da ce se pokrenuti i prije termina, ali tko zna 😂 ma ja sam odlucila svog ne voditi i prije tecaja, ovo smo isli cisto radi informacija i samih predavanja, moglo se cuti korisnih stvari iako sam vecinu toga vec znala ili cula! Sretno onda sutra i javi se poslije da cujemo napredak 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.