Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Vecer cure..mi bili na pregledu ja zatvorena bebac se lipo namistio tj ispravio nismo na koso vise glavica doli nogice pod moja rebra…uzv nam nije raden nije bio moj doktor pa ova zamjena da ne treba..ctg odlican..i opet u petak idem kad ce bit moj doktor nadam se da ce mi napravit ctg jer ono sve radi komplet svaki put i bass san navikla…ovo mi danas ko da nisan ni bila..ali ok bitno da je sve ok..jedino sto eto ocito da cu na kraju presisat termin ja beton doli a on jos visoko..posla pisli kupila jos par sitnica sto mi ka fali😊🤣….i kuci grijati se..😊😊


    Kako moze dr znati u kojem polozaju je beba bez uzv-a?

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Ne znam cemu cudenje da forum vise nije tolko aktivan. Vec je lijepo tablica popunjena s bebicama i neke mame mozda ne stignu javiti se svojima,a kamoli da tu vama piskaraju i zabavljaju vas.
    Meni se vise ne dolazi tu. Procitam i natipkam svaki drugi dan mozda. Kad bebac dode vjerovatno je forum mrtav za mene.
    Za dojenje,ako budem mogla, ne vidim razlog zasto ne,ali da mucim i sebe i njega. Hvala ne. Znam curu koja nije imala dosta mlijeka,a mali na cici visi od 0-24,pojavili se grcevi. I onda da u toj situaciji slusam doktora ili savjete da forisiram? Ocu 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Emily1801

    zadranka86

    Vecer cure..mi bili na pregledu ja zatvorena bebac se lipo namistio tj ispravio nismo na koso vise glavica doli nogice pod moja rebra…uzv nam nije raden nije bio moj doktor pa ova zamjena da ne treba..ctg odlican..i opet u petak idem kad ce bit moj doktor nadam se da ce mi napravit ctg jer ono sve radi komplet svaki put i bass san navikla…ovo mi danas ko da nisan ni bila..ali ok bitno da je sve ok..jedino sto eto ocito da cu na kraju presisat termin ja beton doli a on jos visoko..posla pisli kupila jos par sitnica sto mi ka fali😊🤣….i kuci grijati se..😊😊

    Kako moze dr znati u kojem polozaju je beba bez uzv-a?


    Samo je pogleda di je glavica i di su noguce bez mjerenja bez ista…to bilo doslivno 20sek.i to zato jer mi nije htio radit nego sam ja rekla da je beba u koso..ja ka to nit ne racunam jer moj doktor pogleda tezinu tjedne organe po 15min to traje ovo je bilo cisto zato jer san rekla da je beba u kosu..cak san se obukla i vratio me nazad na stol samo radi polozaja bebe..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Lijepe vijesti, super pregledi.
    Nali veliki zagrljaj hrabroj Emi i mami lavici.
    Nego jesu sutra komplikacije? Valjalo bi shoppingirat.

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    I da! Mateja 😊😊 
    Jer platinum za perilicu, v r h. Sjaj i sol cca 1x mjesečno.
    Smrdljivi perwoll koji mi je super kad se osusi. Omeksivac bozanstvenog mirisa još tražim 😅

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Nunii meni iskreno ne treba niko da me zabavlja, vjeruj imam ja i previse zanimacija u zivotu. Nije mi u redu tvoj stav, iako imas pravo na misljenje, ovo je forum gdje neobavezno razmjenjujemo iskustva i iskreno meni je od pocetka lijepo tu pisati i citati lagane teme, ima pravo finih cura od kojih se dosta moze nauciti, i ja na to ne gledam isto kao ti. Nebitno da li cemo nastaviti tipkati i nakon poroda, tema foruma i jesu zimske bebe dakle period trudnoce, i kada se sve porodimo tema se gasi. Iskreno i meni je ovo postalo opterecenje i nelagoda, kao sto je Barbie rekla, bas zbog nekih pojedinih cura. Inace sam stvarno miroljubiv tip, nisam htjela reagovati na pojedine komentare do sada, ali tvoj mi je malo previse. Mislim da necu vise sudjelovati u temi. Svim curama zelim lagane porode i zdrave bebe, bilo mi je drago tipkati s vama, lijep pozdrav svima. ❤️

    [lilypie.com]

  • Figurica_bez_ziga

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Bok cure, pitanje za vas koje idete na Merkur na preglede - na internoj uputnici pise u 8:00 da sam narucena. Jel tako pise svima pa svejedno mogu doci kasnije (jer koliko sam shvatila doktori se tek u 9-10h pojave?) ili postoji mogucnost da ce me u 8 pregledati? Hvala puno! 

    None

  • Avatar mateja91

    mateja91

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Pticice i ja jos trazim taj omeksivac, tj cekam da mi djeca porastu da se bacim u eksperimentiranje  🙈 
    Koristim Silan sensitive, i jednom sam samo probala promijenit od kad imam starijeg sina,  kupila Violetu neku sensitive koja mi je bila suuuuper mirisa aliii je mali dobio osip po tijelu 🤔 
    Ne znam jel stvarno od omeksivaca il se nes drugo poklopilo, al tad sam rekla da necu vise eksperimentirat dok on malo ne poraste jer mi se neda, jel, rjesavat osipe 😅 Sad taman kad je on poraso malo stigla nova beba pa opet nis cini mi se 🙊 
    Al doci ce moje vrijeme eksperimentiranja i sa omeksivacima 🤣 

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Figurica_bez_ziga

    Bok cure, pitanje za vas koje idete na Merkur na preglede - na internoj uputnici pise u 8:00 da sam narucena. Jel tako pise svima pa svejedno mogu doci kasnije (jer koliko sam shvatila doktori se tek u 9-10h pojave?) ili postoji mogucnost da ce me u 8 pregledati? Hvala puno!


    nece, velika je guzva ceka se dugo

    [lilypie.com]

  • Figurica_bez_ziga

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Figurica_bez_ziga

    Bok cure, pitanje za vas koje idete na Merkur na preglede - na internoj uputnici pise u 8:00 da sam narucena. Jel tako pise svima pa svejedno mogu doci kasnije (jer koliko sam shvatila doktori se tek u 9-10h pojave?) ili postoji mogucnost da ce me u 8 pregledati? Hvala puno!

    nece, velika je guzva ceka se dugo


    Hvala ti! 

    None

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.