Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    martina, to je odlican nalaz! 👌 mareikate, tako se meni vratio umor tocno u to vrijeme…do tad sam letila na sve strane…ne spavam popodne, ali mi je stalno prisutan umor i bas pad energije, to je normalno za zadnje tromjesecje, samo odmaraj kako ti tijelo trazi, sve se stigne…samo rasporedi poslove 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Majana

    MareiKate nas dvi dan razlike 🙂meni trbuh nije visoko al eto maloprije bila do ducana 5 min hoda sve skupa a nazad je lagana uzbrdica ja sam se uspuvala ko da sam planinarila, mucnine su mi se opet vratile ali ne povracam i da spavam zadnja 2 tri dana i popodne sta prije nisan


    Dakle u istom smo sosu 😅 ja se ne usudim izgovoriti da su mi se mučnine vratile jer sam ja baš gadno povraćala na početku ali realno da, neki oblik mučnina mi se definitivno vratio 😒
    Svjesna, zaboravila sam tebi reći da sam i ja prije možda mjesec dana počela imati te povremene menga bolove i bila u strahu da će mi na pregledu reći da moram strogo mirovati da se cerviks skratio ili sam se počela otvarati, ali ništa od toga. Dakle ne moraju nužno ti bolovi biti znak nečeg lošeg. Nekad to osjetim 1-2 puta u danu, nekad uopće ne… Ali kad osjetim, legnem, popijem magnezij ako je jače i prođe…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Imam i ja te bolove i na ctg-u su se vidjeli pa mi je dr rekla da mirujem jer ako krenem dizati nesto tesko, usisavati i divljati s viledicama po stanu mogle bi lako krenuti prave kontrakcije a dobro bi bilo da izdrzimo bar jos 2 tjedna 2 u 1.
    Ja sam mislila da su ti bolovi normalni, cak pozeljni jer se tijelo priprema za porod ali ocito sam bila u krivu pa sada pijem magnezij i uglavnom mirujem.

    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Evo samo da pozdravim brzinski, obje smo ok, javim se s detaljima kad se skuliram. 


  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    nali

    Evo samo da pozdravim brzinski, obje smo ok, javim se s detaljima kad se skuliram.


    čestitam od srca! Odmori pa nam tipkaj kasnije 🤗🤗🎉🎉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar BellaLuna

    BellaLuna

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Nali pa cestitaaaam 🎉💕

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Majana

    MareiKate nas dvi dan razlike 🙂meni trbuh nije visoko al eto maloprije bila do ducana 5 min hoda sve skupa a nazad je lagana uzbrdica ja sam se uspuvala ko da sam planinarila, mucnine su mi se opet vratile ali ne povracam i da spavam zadnja 2 tri dana i popodne sta prije nisan

    Dakle u istom smo sosu 😅 ja se ne usudim izgovoriti da su mi se mučnine vratile jer sam ja baš gadno povraćala na početku ali realno da, neki oblik mučnina mi se definitivno vratio 😒
    Svjesna, zaboravila sam tebi reći da sam i ja prije možda mjesec dana počela imati te povremene menga bolove i bila u strahu da će mi na pregledu reći da moram strogo mirovati da se cerviks skratio ili sam se počela otvarati, ali ništa od toga. Dakle ne moraju nužno ti bolovi biti znak nečeg lošeg. Nekad to osjetim 1-2 puta u danu, nekad uopće ne… Ali kad osjetim, legnem, popijem magnezij ako je jače i prođe…


    Meni isto kao i Emily očitovalo lažne trudove na ctg, a jednom pod jakim menstrualnim bolovina i gotovo pravilne trudove,ali slabog intenziteta. 
    Za te bolove bi mi dali spasmex i smirilo bi se. Tako da ako vam se to javlja nikako ne zanemarit-moj savjet

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    nali

    Evo samo da pozdravim brzinski, obje smo ok, javim se s detaljima kad se skuliram.


    Nali cestitam 😍🤗 samo polako, cekamo vijesti 😚
    Kod mene nema nista novo, otvorena za cm. Rekla je doktorica moze krenut bilo kada, sutra pregled plodne vode. Najdalje smo 2u1 do utorka. Onda indukcija, cega me zapravo i bilo trta al nadam se da ce se ipak ranije nesto pokrenut. 💪

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Nali čestitaaaam

    [lilypie.com]

  • Avatar Landy

    Landy

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    du1988

    martina, to je odlican nalaz! 👌 mareikate, tako se meni vratio umor tocno u to vrijeme…do tad sam letila na sve strane…ne spavam popodne, ali mi je stalno prisutan umor i bas pad energije, to je normalno za zadnje tromjesecje, samo odmaraj kako ti tijelo trazi, sve se stigne…samo rasporedi poslove 😊


    Jeeeeeej baš sam sretna sad😁😁😁

    Nali čeeeestiiiitaaam 😍😍

    👨‍👩‍👧‍👦
    💃30
    🤵 33
    👧🏼 4
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.