Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Samo refresham stranicu svako malo, uzbuđenje svaki put kad stizu bebicesretno cure 

    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Nali sretno i samo hrabro 💪😘❤️
    Ptico i ti bi danas mogla, Nika nije mogla bolji dan izabrat, sretno i tebi 😘❤️
    Danas mi napokon stigla bubamara narudzba od crnog petka a ja sama kuci, ok jedna kutija manja i lagana al druga nije toliko bila teska koliko ogromna i nezgrapna unutra stalak i kadica, zamolim dostavljaca da mi samo unese u portun da ne bi kisa a on da se njemu zuri i ode ja ostala u cudu a meni ulaz sa druge strane kuce morala to nosit 🤦🏻‍♀️😤nadam se da ce mu izac  jecmenac velicine baluna 

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Sretno cure❤️
    Nali je samo tjedan ispred mene, a ionako vec panicim jer me zadnjih dana peru neki tupi menga bolovi, uporedo s njima se mice i beba tako da jos ne panicim i nista ne govorim ali ovdje moram prijaviti. Je li to normalno?
    Pregled u ponedjeljak 👏

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Nali sretno,nadam se da si vec rodila,brzo i sto manje bolno
    Svjesna ja sam dan u prednosti ispred tebe… i mene je panika oprala,ko da taj dan nesto znaci ali eto.
    Spavacice i ogrtac se peru,danas je torba nadam se gotova. Do nedjelje cu valjda i robicu zavrsit.. 
    Jutros sam uzasna,place mi se na svaku sitnicu,preuzbudena sam zbog ovih bebica,jede mi se svasta,bas sam nekakva jadna..
    Majana i ja mu saljem jecmenac ogroman. Bas je bezobrazan. Ja bi mu se jutros jos i rasplakala kakvih sam zivaca

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Landy

    Landy

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Heej cure evo odrađen OGTT,  pa molim cure koje su ga radile da mi samo kazu da li su ok vrijednosti:
    1. Natašte: 4,3
    2. Nakon 1h: 5,7
    3. Nakon 2h: 5,4

    👨‍👩‍👧‍👦
    💃30
    🤵 33
    👧🏼 4
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Svjesna mislim da je to ok mozda ti i beba pritisce kako se namista nesto nezgodno i meni se vec to desavalo a tj prije tebe sam, ne brini 😉

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Curke koje ste blizu mene po tjednima, kako se osjećate ovih dana? 
    Ja sam počela strašno puno spavati, obavim par stvari kad se ustanem i moram nazad u krevet jer mi se spava, najčešće me probudi neki poziv ili poštar, da nije toga ja ne znam do kad bi spavala…
    Baš mi je drastično pala energija zadnjih tjedan dana. Trbuh mi je jako visoko, užasno teško dišem, što god pojedem vraća mi se nazad, baš nekako si mislim jao, pa valjda neće ići samo na gore sve to prema porodu, valjda ću još malo odahnuti, ako ništa kad se trbuh spusti da mogu normalno disati…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Sretno cure❤️
    Nali je samo tjedan ispred mene, a ionako vec panicim jer me zadnjih dana peru neki tupi menga bolovi, uporedo s njima se mice i beba tako da jos ne panicim i nista ne govorim ali ovdje moram prijaviti. Je li to normalno?
    Pregled u ponedjeljak 👏


    Mislim da ne normala
    Ja isto imam menga bolove vec neko vrijeme i ponekad bolne BH al sve prodje na mirovanje i magnezij pa ne brigam

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Majana

    Nali sretno i samo hrabro 💪😘❤️
    Ptico i ti bi danas mogla, Nika nije mogla bolji dan izabrat, sretno i tebi 😘❤️
    Danas mi napokon stigla bubamara narudzba od crnog petka a ja sama kuci, ok jedna kutija manja i lagana al druga nije toliko bila teska koliko ogromna i nezgrapna unutra stalak i kadica, zamolim dostavljaca da mi samo unese u portun da ne bi kisa a on da se njemu zuri i ode ja ostala u cudu a meni ulaz sa druge strane kuce morala to nosit 🤦🏻‍♀️😤nadam se da ce mu izac jecmenac velicine baluna


    I ja navijam za jecmenac, jednostavno nevjerovatno

    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    MareiKate nas dvi dan razlike 🙂meni trbuh nije visoko al eto maloprije bila do ducana 5 min hoda sve skupa a nazad je lagana uzbrdica ja sam se uspuvala ko da sam planinarila, mucnine su mi se opet vratile ali ne povracam i da spavam zadnja 2 tri dana i popodne sta prije nisan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.