Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

buhtlica23

Broj poruka: 1664

Prijavi adminu

Salvatore19

Mi imamo pregled u ponedjeljak, ova dva tjedna su mi tako sporo prolazila.
    Jedva cekam vidjeti koliko mi tezimo sad 😁
    Super sto vase bebice isto rastu! ❤️

Jeste za bolnicu gledale samo spavacice, ili je ok i gornji dio na kopcanje, i kratke hlacice? Ok, za porod kuzim da mora biti spavacica, al kasnije?
    Nasla sam ljepsih pidzama, spavacice su mi nekak bez veze.

Meni su u bolnici  rekli da mora biti spavacica, radi pregleda u viziti. Gledaju uloske i rane tj. savove.  Nakon vizite se mozes presvuc u nesto drugo, ali za vizitu i preglede mora biti spavacica .

7.4.22 ➕
    Prva BETA 11.4.2022. 318,8 ♥️🤞
    Druga BETA 13.4.2022. 885♥️🤞prvi pregled kuca ♥️ junačko!
    Termin 13.12.2022
    🤵31 👰28
    Novalac

[lilypie.com]

Angeleyes

Broj poruka: 518

Prijavi adminu

Salvatore19

Jeste za bolnicu gledale samo spavacice, ili je ok i gornji dio na kopcanje, i kratke hlacice? Ok, za porod kuzim da mora biti spavacica, al kasnije?

Ne znam, ja gledam samo spavaćice jer je to praktično. Ali nama u rodilištu daju svoje pa se ti možeš kasnije presvuć, spominjale su cure da bude vruće pa radije obuku neke svoje tanje. Hlače ne znam koliko su zgodne radi krvarenja, ali radije neka prokomentira netko od cura koje su prosle to sve. 🤷🏼‍♀️ Svakako sam sad u potrazi za tim spavaćicama i uzet ću dvije za svaki slučaj.

33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    [lilypie.com]

BlairWaldorf

Broj poruka: 1648

Prijavi adminu

Cure moze link na spavaćice ? Znači sto treba jedna u kojoj ides roditi (kratki rukav ? ) i jedna za kasnije po mogućnosti sa lakim pristupom grudima zbog dojenja ? Kratki rukav sve ? Ja zimogrozna inače 🤷🙈

👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

• ribic

Broj poruka: 2511

Prijavi adminu

Salvatore19

Ovisi koja si bolnica. Vidim da se spominju vizite. Nemaju sve bolnice vise vizite u sobu di se sire noge (npr. vinogradska nema). 

Frendica tam imala i pidzamu. Samo ak slucajno bude carski mogla bi te smetat za rez. 

💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke
    [lilypie.com]

Lavendera

Broj poruka: 225

Prijavi adminu

buhtlica23

Dobro one ce sada sve vise dobivat na kilazi. Eto gledam samo svoju vec je 1317g… 🫣
    Ma samo neka rastu i neka sve bude okej.
    Jos uvijek mi je tako nestvarno 🫣🫣 jedva je cekam 😍 vjerujem da nam je svima tako.
    Javi svakako u ponedjeljak sta kaze dr..

Da da, sad tek u biti krece prirast na tezini i skupljanje kilaze🙈 Kad me lupi svom snagom onda si tek slozim u glavi da je presla vec 1.5kg i da nije ni cudo, kao sta se uopce cudim🤣
    Hocu hocu, drzi palceve da bude sve okej🙈🥰

2020.💖Velika seka A
    2022.💖Mala seka V

Lavendera

Broj poruka: 225

Prijavi adminu

BlairWaldorf

Cure moze link na spavaćice ? Znači sto treba jedna u kojoj ides roditi (kratki rukav ? ) i jedna za kasnije po mogućnosti sa lakim pristupom grudima zbog dojenja ? Kratki rukav sve ? Ja zimogrozna inače 🤷🙈

Ja sam imala 3, jednu za radonu koju mi je sestra pomogla presvuci cim su me u sobu odvezli, presvukla se u drugu i jos jednu sam imala u slucaju da procurim pa imam za promijeniti, ali ja sam bila nakon 2 dana pustena doma, sad ako se ostaje duze lako se donese jos koja 🙈 Za radaonu imala kratki rukav, druga isto kratki i treca poludugi, lako si poneses kucni ogrtac neki topli ako si zimogrozna. I ja sam inace takva al sam se strasno preznojavala nakon poroda, stalno mi vruce bilo, hormoni😅😅

2020.💖Velika seka A
    2022.💖Mala seka V

• Salvatore19

Broj poruka: 190

Prijavi adminu

Joj, da…. nisam razmisljala o viziti i rezu od moguceg carskog! 
    A nista, onda potraga za spavacicama 😁

👱‍♀️ 28god
    🙎‍♂️ 30god
    💙👶 termin 15.12.2022.

snowwhite1410

Broj poruka: 763

Prijavi adminu

Cure 🤗 kako ste ? Jel vi imate iscjedak ja danas imam onako bijeli gusti sada mi je krenuo možda sam se jutros preforsirala 😭hodam cijelo jutro i bol onako u desni jajnik pa u lijevo isto ali kratko sada ću odmorit 🙃i za spavaćice ja sam jučer gledala KiK ima od 50-70 kn ali fali im kopčanje ja bi kupila jednu spavaćicu jednu pidžamu na kopčanje u Puli u rodilištu obučeš njihovu spavaćicu a kasnije u sobi imaš svoje a za vizitu ne znam dali pregledaju u sobi 😅 uglavnom bliži se porod evo me u 31 tjednu ☺️ Još malo 

[lilypie.com]

• Nameone

Broj poruka: 42

Prijavi adminu

Split nema vizitu di se sire noge, jedino ako bas boli da se ne mozes ustati ili neko cudno krvarenje.
    Bar je meni nije bilo.

Angeleyes

Broj poruka: 518

Prijavi adminu

Evo ja naisla na neko snizenje u ducanu i kvartu i kupila 2 spavacice za dojilje za 100kn! 
    https://ibb.co/3rmkMfM [ibb.co]

33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.