Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar razigrana

    razigrana

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Cure, ima li vas koje spavate cesce u zadnje vrijeme? Ja danima mogu zaspati cim glavu na jastuk stavim🙈 

    30 g. oboje
    OTP 9.11.

  • Avatar Magnolija28

    Magnolija28

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Cure koliko cesto idete piskit? Vi koje ste 30 tt il mrvicu vise. Ja cu vise izluditi. Pritisak uzasni, pece me nest malo kasnije ali kao da je iritacija vec od brisanja. Urinokultura za 4 dana, pijem brusnicu al salicu na dan jer mi je grozna, ne volim cajeve. Sad me vec strah da nesto imam.
    Ako bi bila neka gljivicna infekcija jel bi i to peklo? Il to samo svrbi.
    Imam danas pregled, al cisto da pitam.


    Ja i s urednom urinokulturom idem 100x na wc, bas mi je nisko trbuh i veliki pritisak na mjehur 🤷‍♀️🤷‍♀️ Neka mi je Bog na pomoći do kraja trudnoće, koju ću vjerovatno provesti u wc-u 😂😂😂

  • leptirić007

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    razigrana

    Cure, ima li vas koje spavate cesce u zadnje vrijeme? Ja danima mogu zaspati cim glavu na jastuk stavim🙈


    Meni je tak cijelo vrijeme, što malo otežava normalno funkcioniranje…. :D 

    [lilypie.com]

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    inesss

    Cure ide li tko na trudnicke tecajeve i vjezbe


    Isla na trudnicki online od grada zagreba. Iskreno, meni osobno nis novo. Nekome mozda je. A za nas koja je veca sansa za carski, manja sansa za dojenje i dve bebe je skoro pa beskoristan.

    Isli i uzivo na baby handling al nis spesl nije isto bilo. Vec zaboravila kako sta masirat bebu i sl.😂

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar razigrana

    razigrana

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    ribic

    inesss

    Cure ide li tko na trudnicke tecajeve i vjezbe

    Isla na trudnicki online od grada zagreba. Iskreno, meni osobno nis novo. Nekome mozda je. A za nas koja je veca sansa za carski, manja sansa za dojenje i dve bebe je skoro pa beskoristan.

    Isli i uzivo na baby handling al nis spesl nije isto bilo. Vec zaboravila kako sta masirat bebu i sl.😂


    Ja isto isla na online trudnicki od grada, za mene o dojenju potpuno beskorisno jer necu moci dojiti. Poslusala i Rodin tecaj, ali ja ne pusim te new age fore. Kad vas uhvate trudovi, neka vas netko masira, pustite si glazbicu, upalite svijece i cekajte u pozi koja je za vas najbolja… znaci ne -.-

    30 g. oboje
    OTP 9.11.

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    ribic

    inesss

    Cure ide li tko na trudnicke tecajeve i vjezbe

    Isla na trudnicki online od grada zagreba. Iskreno, meni osobno nis novo. Nekome mozda je. A za nas koja je veca sansa za carski, manja sansa za dojenje i dve bebe je skoro pa beskoristan.

    Isli i uzivo na baby handling al nis spesl nije isto bilo. Vec zaboravila kako sta masirat bebu i sl.😂


    Mi smo kao slusali rodin tecaj da moze on bit samnom na porodu. Nisam nesto odusevljena bila. Ali ajde imamo potvrdu, pa ako bude prirodni porod moze bit samnom…

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    razigrana

    Cure, ima li vas koje spavate cesce u zadnje vrijeme? Ja danima mogu zaspati cim glavu na jastuk stavim🙈


    Krenula sam i ja bit umornija. 

    Znači treba dobiti potvrdu da muž može biti na porodu, koliko to traje ? Meni se ne da to slusati iskreno 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar Sreca ♥

    Sreca ♥

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    ancy2010

    Ana_

    Cure, hvala na info.
    E onda je sad otprilike to vrijeme kad bih trebala vadit.
    Nakon hospitalizacije sam stalno u TA na kontrolama pa ću pitati dr da mi uz ogtt da odmah i to da vadim. Izgleda da će me i dalje tu pratiti i da ću sve kod njih rjesavati 🤷🏼‍♀️

    U Splitu sve trudnice vade na pocetku i na kraju trudnoce bez obzira na nalaz, poz ili neg, ja sam tako vadila u prvoj trudnoci, pa kad sam imala spontani i sad u ovoj na pocetku neki u 7-8 tjednu, i ceka me sad opet tamo oko 34 tjedna ..u nekim gradovima vade samo npr u prvoj trudnoci, kasnije ne, negdi samo na pocetku trudnoce, tako da ti se najbolje raspitat kod svog gin


    Nije istina, ja sam iz st i negativan faktor imam, iduci tj moram opet i onda opet u 34 tj, prvi put vadila u 8 tjednu. 
    Isto tako sam imala 2 spontana prije ove trudnoce, da je bilo sve ok takoder sam morala u 6 i u 8 mjesecu trudnoce. Iza oba spontana sam primila cijepivo, koje ide i iza poroda…. 
    Svakako negativne trudnice vade krv 3puta u trudnoci

    🤍

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Mi imamo potvrdu od lani, kaj sad opet moram to Rodino slusati?
    Ionak mi nije bilo koristi od toga nikakve 😂.
    Muz nije mogao na porod zbog covida.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    razigrana

    Cure, ima li vas koje spavate cesce u zadnje vrijeme? Ja danima mogu zaspati cim glavu na jastuk stavim🙈


    Jaaaa! 🤣🤣 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.