Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Ribic čestitam! 🥰 Prekrasne ste ti i djevojčice!😍❤️

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Satsuke

    Ribic stvarno ste predivne sve tri. Želim ti brz oporavak i da uskoro budete doma na okupu 🥰

    Blair zabilježili su mi na prvom ctgu jedan il dva truda i malo neravnomjerne otkucaje srca bebe pa sam išla za sat vremena na ponavljanje ctga i on je bio uredan. 🤷‍♀️


    Vjerojatno je beba spavala 🤷😄 ja imam sutra pregled i ulazim u termin !!! 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    ribic

    https://ibb.co/Pc7R461 [ibb.co]

    Evo nas


    Čestitke!! I pre slatke ste sve i baš vas je lijepo vidjeti!  Sad ti želim brz oporavak od carskog tako da se možeš lijepo po komodu posvetiti svojim curicama! 

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Satsuke i snowwhite, ima li pomaka? 😁 Meni jutros samo bijela sluz ostala i uz mali grč i to bi bilo to. Nakon toga ništa više. 🤭💃🏼

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Satsuke i snowwhite, ima li pomaka? 😁 Meni jutros samo bijela sluz ostala i uz mali grč i to bi bilo to. Nakon toga ništa više. 🤭💃🏼


    Jutro 🤗😍 meni ima boli ko menstrualni bolovi svakih 1 h pa svakih 20 min nepravilno ako se ne pokrene noćas sutra imam zakazan pregled u bolnici pa ćemo vidjeti šta kaže dr ali očekujem da ću rodit sada kroz 2 -3 dana nadam se 🙈ubija me ovo iščekivanje .Tako ti je i meni bilo prvo pojačani bijeli iscjedak i onda samo od jednom taj sluzni čep i onda ti bolovi stisne se stomak bude ko Kamen i boli kao menstrualni i tada kada boli teško mi se pomaknuti , krenuti će to sigurno 😅😅😅😅mene je strah svega sva sam neka uplašena muž ide samnom na porod on je od danas samnom do sv.tri kralja samo da bude sve ok 😅

    [tickerfactory.com]

  • ikica_90

    Broj poruka: 285

    Prijavi adminu

    ribic

    https://ibb.co/Pc7R461 [ibb.co]

    Evo nas


    Predivne ste 🥰 uživajte 😘

    👱‍♀️ ‘90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔’88, normozoospermia

    AIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Cure jel i vama iscjedak nekad bijeli nekad zuckasti? Meni je sad gusti, sluzavi i zuckaviji, takav bar bude na ulosku. Pila sam taj antibiotik i ponekad kao da me svrbucka il vec to umislim.
    Bas bi mi sad gljivice trebale, a cesto su mi znale biti iza antibiotika 😡, bez obzira na probiotik. Nije za sad jos nista strasno, mislim da bi jako svrbilo da su gljive. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    ribic

    Jucer u 9:10 i 9:11 su u 37+1 stigle moje dvije ljepotice Nia i Kali. Sve ok proslo i danas me ceka najgori dio - ustajanje nakon carskog.


    ribic čestitam od💜💜…najslađe i najljepše muke tek dolaze…uživaj i brz oporavak🙏🏽

    🙋🏽‍♀️-38.g. 🙋‍♂️-40.g.
    AMH 21, jajovodi✂️,
    3/22-1 ivf
    beta-249,beta-659💓
    medenko07@outlook.com

    TP: 31.12.2022

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    ribic

    https://ibb.co/Pc7R461 [ibb.co]

    Evo nas


    ajmeee..ja sam mimoza u zadnje vrijeme😭…preeemedeno💞💓💖…vjerujem da je osjećaj neopisiv💘

    🙋🏽‍♀️-38.g. 🙋‍♂️-40.g.
    AMH 21, jajovodi✂️,
    3/22-1 ivf
    beta-249,beta-659💓
    medenko07@outlook.com

    TP: 31.12.2022

  • lucijaaa12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    lynard

    Angeleyes

    lynard

    Cure jel netko narucivao išta sa ove stranice?https://www.choconillas.eu/ [choconillas.eu]Imaju mi neke sumnjivo veće popuste na neke stvari koje gledam več duže vrijeme pa sam odmah skeptična. 😀

    Oni su inače imali visoke cijene ali sad se zatvaraju pa su sve snizili do 70%. Bila sam ja u trgovini nedavno, imaju svega ali nekako mi djeluje da za te cijene isto mogu pronaći jeftiniju alternativu i ne manje kvalitetnu. Npr jako puno imaju od marke Beaba, ja sam uzela dekicu i dude. I pročitala sam jutros da imaju jako puno narudžbi pa da ne znaju hoće li biti na zalihama toliko robe… možeš probat ako ti se nešto sviđa i ako se može povoljnije proći 🤷🏼‍♀️

    Aha, a cisto me zanimalo jel uopce legit stranica da ne bi bilo narucim pa corak. Tnx :)


    Ja sam naručila ljuljačku 4moms na brutalnom sniženju 14.11. Poslali su mi potvrdu narudzbe i nakon 15 čekanja im pošaljem email da pitam što je sa ljuljačkom, da bi mi odgovorili da je nemaju na zalihama i da ne mogu provesti narudžbu. A na njihovoj stranici je dostupna i imaju je na zalihama al je vjerovatno vise nisu htjeli prodati po toj cijeni. Predobro je izgledalo da bi bilo istinito.  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.