Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Nadam se da je ribic rodila do sada i da se oporavljala i bebice da su super ❤️❤️🤞🥰🥰

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Queen_of_North

    Queen_of_North

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    ancy2010

    Upitnica_Split

    Angeleyes

    Što se uložaka tiče, ja nosim cijeli Chicco i jedan paket Vir. Ima tu puna kesa tih uložaka, ali ne bi da mi fali iako muž može donijet… Nego, jeste li primijetile kako je Chicco ulošcima skočila cijena? Bile su oko 63kn, sada su 73 u Dm-a!? Ne razumijem…
    Mene zanima jel mi za St rodilište treba kućni ogrtač? Kažu da je tamo vruće ionako, pa sad ne znam da teglim ili ne…
    U svakom slučaju, kod mene nema pomaka, cijelu noć po wc-u, užasan pritisak na mjehur.
    Ribic sretno ti! Neka prođe sve kako treba! 🤞🏻
    Snowwhite ima li još kakvog pomaka?

    Ogrtač ti baš ne treba jer bude tropska klima (rodila sam lani u siječnju kad je derala bura i hodala u japankama i kratkoj spavaćici), ali zbog korone nismo smjele van ni do kafe aparata pa, ako budeš išla, ne bi bilo loše da ga imaš. Može ti ga uvijek netko naknadno donijeti.
    Punjač za mob neka ti bude najduži koji nađeš 😁

    Ni sad ne puštaju nigdi van sobe, stojiš u 4 zida🙄


    Sad vidim ancy da smo razlika u dan u terminima pa se mogu i s tobom pratiti 🤗 super za informacije ove,iako nisu bas super ali kad znamo unaprid nekako se lakse pripremit.. Tjesim se da su bar posjete dopustene da mi muz moze doci 🤗

    Ja: 30
    On: 36

    2020- Nase prvo sunce ❤️
    7.12.2022.- Iscekujemo nase drugo sunce ❤️

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Upitnica_Split

    Angeleyes

    Što se uložaka tiče, ja nosim cijeli Chicco i jedan paket Vir. Ima tu puna kesa tih uložaka, ali ne bi da mi fali iako muž može donijet… Nego, jeste li primijetile kako je Chicco ulošcima skočila cijena? Bile su oko 63kn, sada su 73 u Dm-a!? Ne razumijem…
    Mene zanima jel mi za St rodilište treba kućni ogrtač? Kažu da je tamo vruće ionako, pa sad ne znam da teglim ili ne…
    U svakom slučaju, kod mene nema pomaka, cijelu noć po wc-u, užasan pritisak na mjehur.
    Ribic sretno ti! Neka prođe sve kako treba! 🤞🏻
    Snowwhite ima li još kakvog pomaka?

    Ogrtač ti baš ne treba jer bude tropska klima (rodila sam lani u siječnju kad je derala bura i hodala u japankama i kratkoj spavaćici), ali zbog korone nismo smjele van ni do kafe aparata pa, ako budeš išla, ne bi bilo loše da ga imaš. Može ti ga uvijek netko naknadno donijeti.
    Punjač za mob neka ti bude najduži koji nađeš 😁

    A odlično onda, samo da manje nosim. Ako nude trebalo onda ćemo lako dobavit. Ajme za mob  ako ništa, brzo se napuni pa makar nešto. 

    ancy2010

    Ni sad ne puštaju nigdi van sobe, stojiš u 4 zida🙄

    Ovo nisam znala, valjda neću puno stat……

    Lonmi

    Plodnu vodu ne gledaju ako nisi nista otvorena. Ako mislis na aminoskopiju.

    E znam da u tom slučaju ne gledaju plodnu, dr je spominjala ctg… Nemam ja pojma, prvi put mi je to. A možda ga i ne bude, ima još fore :D

    snowwhite1410

    Angeleyes

    Ravno ništa i kod mene, a svi pitaju. U petak idem na ctg ili plodnu, a sada još ni prst nisam otvorena. 😅

    To sada može biti svaki dan 🙈😅 vidjeti ćeš meni je samo taj sluzni čep ispao i imam te lažne kontrakcije 😅pa mi svi prognoziranju kroz 2 dana da ću rodit 🙈ja vjerujem da hoće se i tebi prije petka 🤗🤞💗

    Ma meni su povremeno kao neki grčevi dole i pritisak. Sve više pucam po donjem dijelu stomaka, ne pomaže mazanje 
    Ali čep i to, nema traga nikakvog. Možda je i otišao obzirom da je wc u điru svako malo. Ma može se sve okrenut u trenutku tako da bumo vidjeli. Ovo imaš aplikaciju za kontrakcije pa ih ručno bilježiš ili? Nisam znala za to.

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Lonmi

    Snowwhite ja ti drzim ogroooomne fige da krene i da dođes u bolnicu s 8cm barem i rodis ❤️
    Jel skroz imas te lazne?

    https://ibb.co/2YkpfDV [ibb.co] ovako mi izgledaju te lažne kontrakcije 😅 iako beba se sada jako vrtila čak me jako i udarala ja trebam dobiti onu inekciju za onu bakteriju


    Super ti je to, dok god mozes hodati, pricati, spremati se, jesti nisu one prave. Prave obore s nogu. 
    Lijepo to sve prodisi doma i uzivaj s muzem, ti ces super roditi 😊🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Satsuke

    Satsuke

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda, ctg je zabilježio neku aktivnost, pa sam ga morala ponavljati i taj drugi je bio ok.  

    Sam pregled je opet bio ništa novo, osim da je bebina glavica ful ful nisko, al ja nisam otvorena. Idući ctg u petak, pa u ponedjeljak. Sad već i doktor računa da ću prenijeti🤣

    Zagreb, 32g.
    🍼🐣Očekivani termin 1.12.

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Satsuke

    Evo mene s pregleda, ctg je zabilježio neku aktivnost, pa sam ga morala ponavljati i taj drugi je bio ok.

    Sam pregled je opet bio ništa novo, osim da je bebina glavica ful ful nisko, al ja nisam otvorena. Idući ctg u petak, pa u ponedjeljak. Sad već i doktor računa da ću prenijeti🤣


    Kakvu aktivnost ne kuzim ?

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Jucer u 9:10 i 9:11 su u 37+1 stigle moje dvije ljepotice Nia i Kali. Sve ok proslo i danas me ceka najgori dio - ustajanje nakon carskog.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar lil_me

    lil_me

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    ribic

    Jucer u 9:10 i 9:11 su u 37+1 stigle moje dvije ljepotice Nia i Kali. Sve ok proslo i danas me ceka najgori dio - ustajanje nakon carskog.


    Čestitke Ribic, da su vam žive i zdrave djevojčice ♥️
    Brz oporavak i sretno na prvom ustajanju 😊

    ZM 7.3
    Prvi pregled 29.4. :)

  • Avatar Baćo

    Baćo

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    ribic

    Jucer u 9:10 i 9:11 su u 37+1 stigle moje dvije ljepotice Nia i Kali. Sve ok proslo i danas me ceka najgori dio - ustajanje nakon carskog.


    Ribic cestitam na bebicama ♥️♥️ . I zelim ti brz i siguran oporavak! 🙏🏽🙂

    24.12.2022. 💙

  • Avatar Queen_of_North

    Queen_of_North

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    ribic

    Jucer u 9:10 i 9:11 su u 37+1 stigle moje dvije ljepotice Nia i Kali. Sve ok proslo i danas me ceka najgori dio - ustajanje nakon carskog.


    Cestitam i sretno ti 🥰🥰🥰

    Ja: 30
    On: 36

    2020- Nase prvo sunce ❤️
    7.12.2022.- Iscekujemo nase drugo sunce ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.