Zimske Bebe 2022/2023 💙💗⛄❄️🌟💫🤱

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    snowwhite1410

    buhtlica23

    snowwhite1410

    keti91

    snowwhite1410

    inesss

    Baby love koristi moja Seka za maloga kaze da su savrsene,ja violetu i pampers,piju 130 mililitara svako tri do četiri sata

    Super inesss baš ću ih kupiti da probamo da vidimo kakve su jer su dosta jeftinije od Violete ☺️kako ti zabavljas svoje bebice ❤️❤️ uspiješ šta napraviti po kući

    Ja koristim i pelene i hranu za nju i mogu reci da je sve odlicno pelene izgledaju tanke al su odlicne i ne propustaju sto je bitno

    Baš ću probat pelene jel ima kakve razlike u pelenama baby love koje su bolje ako ima 🙈

    Baby love 1 i 2 savrsene bolje nego pampers 100%, 3 razocaranje kao i 4, presli na Violeta double care (ljubičaste ) i uzeli za probu babybest iz Plodina isto su super i super cijena i imaju super dezen na pelenama. I najvaznije nemaju grozan miris kao babylove 3 i 4. Meni se jako osjetila na pisalinu i neki cudan miris da sam mislila da ima urinarnu infekciju. Promjenila pelene nestao miris odmah…
    Dok sa 1 i 2 nismo imali problema i bile su puno deblje.. ali to valjda ovisi od djeteta do djeteta i o kolicini mokrace i tako to.. treba isprobati dok ne nades svoju kombinaciju. Meni je ovo top za sada sto ne znaci da ce biti za 2-3 mj..

    Buhtlica23 😅😅😅😅 imala si pravo 🙈🙈🙈 kupila te baby love i tanke su 😅🙈🙈🙈 koristiti ću ih samo po danu dok češće joj mijenjam peleni ali stvarno razočaranje 😅🙈🙈🙈 čekam da bude negdje akcija 2+1 pa da nakupujem ako netko zna nek javi

    Tanke su i jako se osjeti miris mokrace. Ja sam pola paketa bacila. Dok recimo te babybest su okej. Tanje su od violetinih ali nista ne smrdi i solidne su. Njih najcesce koristim preko dana violetu za noc


    Vidis kako ti od broja do broja ovisi,sekica samo njih koristi ona odusevljena,svakome drugo nesto

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Ana_

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Ja sam primijetila  da i Pampers premium care 3 je tanja nego 1 i 2.
    Ali ne propuštaju ništa, super su. Bar meni pašu tj malom.
    Od mullera sam probala vel 2,izgledaju mi dosta manje (kraće) od pampers a i to nam nije odgovaralo.
    Za sad ostajem vjerna pampersu 😊

    👱‍♀️ 33, AMH 12
    👨‍🦱 38, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 8js ➡️ oplođeno 7 ➡️ 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    26.05. 1.uzv (6+1tt) GV, 3mm
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Ja ne znam šta ću s tim paketom baš sam razočarana 😵😵😵

    [tickerfactory.com]

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Ja ne znam šta ću s tim paketom baš sam razočarana 😵😵😵


    Iskoristi preko dana ,koliko ih imas u paketu? Mijenjaju svako dva sata u cas ce nesstat

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    inesss

    snowwhite1410

    Ja ne znam šta ću s tim paketom baš sam razočarana 😵😵😵

    Iskoristi preko dana ,koliko ih imas u paketu? Mijenjaju svako dva sata u cas ce nesstat


    Ines 🙈🙈🙈🙈 znači kada se pokaka u tim pelenama to izgleda katastrofa 😅😅😵😵😵to pelena ko da se hoće raspasti a imam paket od 84 komada 😅😅😅😅

    [tickerfactory.com]

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    inesss

    snowwhite1410

    Ja ne znam šta ću s tim paketom baš sam razočarana 😵😵😵

    Iskoristi preko dana ,koliko ih imas u paketu? Mijenjaju svako dva sata u cas ce nesstat

    Ines 🙈🙈🙈🙈 znači kada se pokaka u tim pelenama to izgleda katastrofa 😅😅😵😵😵to pelena ko da se hoće raspasti a imam paket od 84 komada 😅😅😅😅


    Ajmeeeee vjerujem ti,dobro da si mi rekla definitivno ih necu kupiti,a jedino da koristis neke druge pa ako ti kaka jednom dnevno kao moji pa kasnije kad znas da Ce samo piskiti da ih stavljam ili ako imas koju mamicu u blizini pa da poklonis,❤️ evo ja cu ovih dana u soping pelena al nema nista nazalost dva plus jedan gratis

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Ana_

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    inesss

    snowwhite1410

    inesss

    snowwhite1410

    Ja ne znam šta ću s tim paketom baš sam razočarana 😵😵😵

    Iskoristi preko dana ,koliko ih imas u paketu? Mijenjaju svako dva sata u cas ce nesstat

    Ines 🙈🙈🙈🙈 znači kada se pokaka u tim pelenama to izgleda katastrofa 😅😅😵😵😵to pelena ko da se hoće raspasti a imam paket od 84 komada 😅😅😅😅

    Ajmeeeee vjerujem ti,dobro da si mi rekla definitivno ih necu kupiti,a jedino da koristis neke druge pa ako ti kaka jednom dnevno kao moji pa kasnije kad znas da Ce samo piskiti da ih stavljam ili ako imas koju mamicu u blizini pa da poklonis,❤️ evo ja cu ovih dana u soping pelena al nema nista nazalost dva plus jedan gratis


    Ako ti odgovaraju pampers, predzadnja stranica 😉

    https://e.issuu.com/embed.html?d=web_leaflet_185x288_dekorativa_2023&u=bipahrvatska [e.issuu.com]

    👱‍♀️ 33, AMH 12
    👨‍🦱 38, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 8js ➡️ oplođeno 7 ➡️ 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    26.05. 1.uzv (6+1tt) GV, 3mm
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Nama su Violeta najbolje. 👍

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Blair kako uspijevas pratiti te budne prozore?
    Mi nikako i nikako, hoce spavati jedino na sisi kroz dan ili toliko place da jednostavno zaspi uz vrisak i suze. 
    Prva kcer mi je jela i spavala, sada imam totalnu vristalicu, jedva dan izdrzimo, vise ne znam gdje mi je glava od tog placa. Kroz noc ajde, spava, ali sa mnom u krevetu i ne smijem se pomaknuti, sto bas i nejde dok imas jos jedno malo dijete. 
    Ona se nikako ne moze uspavati bez sise, to bi islo da je jedina i da mogu 2h sjediti uz nju da ona odmori, jer ju ne mogu staviti nigdje.
    Santina, Lavendera di ste zene, da cujem kako je kod vas sa spavanjem i obavezama, s obzirom da sve imamo jos malo dijete pokraj. Queen?
    Ni ja ne stignem tipkati, ali eto ponekad uletim ko padobranac. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Ja ne znam jesam li ja luda ili sta vec ali meni se rada tolika zelja za jos jednom bebom 🫣😀.
    Lezim i gledam u moje sunce malo ( koje i vise nije tako malo ) kad gledam slike kad smo dosli iz bolnice koliko je mala bila samo 49 cm, a sada 65,5 🫣.. ne mogu vjerovati kako raste ko gljiva. I bas bi jos jednu 😅

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.