Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Ana ja točno tako nekako planiram proć opet sve tečajeve, taman s jedno 27tt prestajem raditi pa idem prvo tečajeve pa se onda bacam na sortiranje robice :) 
    Tako se veselim 💞

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Maslačakxx

    Lorena3009

    Cure hvala i sritno svima sta imaju nešto danas🙏
    Sta se tice krevetića, nisam vam spomenila Lesninu. Moja sestra je tamo uzela, prije 4 godine za maloga i evo nećakinja sad spava. Sestra preodusevljena. Jako su kvalitetni i ima izbora. Imaju i te prijenosne krevetić na kola, ja sam ga nasla. I nekidan sam čak vidila da im je akcija, nezz jel još traje. Pa pogledajte. Imaju velik asortiman za bebe.
    Neko je pita za bojanje u trudnoći. Ja sam frizerka i imala sam bas edukaciju štetnosti boja. I napomenili su za trudnice. Smijemo se bojat Al kao prva 3 miseca je preporuka ne. Sve posli bez problema. Jedino sta se zna dogodit da boja možda ne uvati kao inače, al to je u rijetkim slučajevima. Evo ja sam se bojala ima misec dana. Samo gledajte da su bez parabena i amonijaka. Nema straja….

    Heej, a chocococo jel se smi, taman o tome mozgam i slučajno ovo pročitam 🤣
    Pratim vas zimske od nekidan, super mi je educirat se o opremici, sve zanimljivo haha
    Ne pišem jer sam ja u ranijoj trudnoći pa još ništa nisam uzimala i nemam iskustva nikakva 🙈


    Ne, cocochoco u trudnoći i dok dojis ne. Ne da ne smiš, nego necu uspit zbog hormona. On nije kemija, već čisti keratin, nije štetan, al upravo zato sta nije kemikalija nece izravnat kosu. Eto ustedila sam ti bar 1500 kn, sad se raspistolji za bebu😂😂😂

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Maslačakxx

    Maslačakxx

    Lorena3009

    Cure hvala i sritno svima sta imaju nešto danas🙏
    Sta se tice krevetića, nisam vam spomenila Lesninu. Moja sestra je tamo uzela, prije 4 godine za maloga i evo nećakinja sad spava. Sestra preodusevljena. Jako su kvalitetni i ima izbora. Imaju i te prijenosne krevetić na kola, ja sam ga nasla. I nekidan sam čak vidila da im je akcija, nezz jel još traje. Pa pogledajte. Imaju velik asortiman za bebe.
    Neko je pita za bojanje u trudnoći. Ja sam frizerka i imala sam bas edukaciju štetnosti boja. I napomenili su za trudnice. Smijemo se bojat Al kao prva 3 miseca je preporuka ne. Sve posli bez problema. Jedino sta se zna dogodit da boja možda ne uvati kao inače, al to je u rijetkim slučajevima. Evo ja sam se bojala ima misec dana. Samo gledajte da su bez parabena i amonijaka. Nema straja….

    Heej, a chocococo jel se smi, taman o tome mozgam i slučajno ovo pročitam 🤣
    Pratim vas zimske od nekidan, super mi je educirat se o opremici, sve zanimljivo haha
    Ne pišem jer sam ja u ranijoj trudnoći pa još ništa nisam uzimala i nemam iskustva nikakva 🙈

    Hahahah i jesam ja ovo opet loreni istoj banila, a znamo se s potpomognute haha
    Imaju 2 lorene, jedna s datumom i jedna bez i ja stalno mišam odakle koju znam 🤣


    Je je, ja sam sa potpomognute😁😁😘😘

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Draga Lorena, danas je isijas bolje,jucer sam stvaaarno odmorila i lezala na boku,i spavala sam ko klada 😆 jutros sam malo u akciji,prosetala po Marjanu do plaze,racunam plivanje ce mi dobro doci 😊 ja sutra ifem do Lesnine bacit djir,vidit kolica komodu i krevetic,mjerili smo danas stan da znamo gdje cemo sta staviti,pripreme su u jeku 🙊
    Jelenko, bas ste šesne!
    Btw prebacilo mi je pregled s 1.10. Na 4.101. Pa da znate za listu 🥰
    Schinin, kako pluca?

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    freya_444

    Znam za vlažne da su ove dosta nahvaljene ali su i skuplje…
    https://ibb.co/k1qQYSs [ibb.co]


    Freya ja živim u gradu di rade i pakiraju te maramice (jednom od gradova) tako da ima ljudi koji rade tamo pa imaju tih maramica pa preprodaju ali da isto preporučaju se jer imaju velik udio vode i bez mirisa su…

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Vidim da komentirate dimenzije krevetica. Ja imam 120×60 i moram priznat da muku mučim s nalazenjem posteljine. Recite jel planirate kupovati jastuk i poplun za krevetic ili je to uzalud bacanje novca s obzirom da planiram bebicu držati preko noći u vreci za spavanje. Nisam više pametna..toliko toga čitam i toliko je svega u ponudi za kupiti da neznaaaam..  svako malo iskoci neka stranica sa stvarima za bebu  isto svugdje imam ponešto u kosarici ali nikako kupiti 🤣

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Miraclebaby26

    Vidim da komentirate dimenzije krevetica. Ja imam 120×60 i moram priznat da muku mučim s nalazenjem posteljine. Recite jel planirate kupovati jastuk i poplun za krevetic ili je to uzalud bacanje novca s obzirom da planiram bebicu držati preko noći u vreci za spavanje. Nisam više pametna..toliko toga čitam i toliko je svega u ponudi za kupiti da neznaaaam.. svako malo iskoci neka stranica sa stvarima za bebu isto svugdje imam ponešto u kosarici ali nikako kupiti 🤣


    Posteljinu tih dimenzija imaš u ikei i stvarno nisu skupe i super su. I navlake za madrac. Ja sam sebi u košaru spremila 3 njihove posteljine. Sestri sam ih 3 kupila i kaze da su super. Poplun cu ja kupit Al za jastuk mi većina kaze da ne za bebu. Da moraju bit na ravnom. 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Curke, vidim da Minigreeny ima popust na Ergobaby i Tula nosiljke pa škicnite koga zanima! 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Miraclebaby- ja imam poplun iz Zare home jer sam od tamo odlučila kupovati posteljinu, jednostavno mi je najljepša. Problem je u tome što svi imaju različite dimenzije popluna, jastuka itd pa tako i posteljine. Recimo sad na krevetu od malene su mi poplun i jastuk isto od Zara home pa uspijem naći posteljinu čak i u jysku (135x200cm). Za baby krevetić sam uzela Zara home jer mi je ikein poplun bio apsolutno preogroman za tako mali krevetić. 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Slee bravo za briseve 😀
    Netko je spomenuo Duphaston i spavanje. Ja sam bila na njemu od 6tt do 25tt ali nisam mogla spavati, mene uopće nije uspavljivao.. 🤷‍♀️ na svakog valjda drugačije djeluje..
    Novasrecica bravo za pregled i super da se komora smanjila.. a beba će se sigurno u narednim tjednima okrenuti.. 😀
    Schining baš mi je drago da si nam se javila i da ste proveli super vikend uz rođendan.. javi nam što će se dalje dešavati na pregledima.. sve smo uz tebe.. 😘
    Lorena3009 bravo za super pregled.. 😀
    Piba7 super za uredan nalaz urinokulture i sretno s OGTT-om (da i oni stignu uredni).. 😀
    Bambina predivan krevetić.. i mi ćemo tamo uzeti, tj. baka će kupiti.. ja za početak neću nikakve zaštitne ogradice, pletenicama ili ostalo.. 😀
    Bea dobrodošla 🥰 
    Bela super za malca da je aktivan, baš predivan osjećaj zar ne? 🤩
    Jelenko93 predivan krevetić a ti si baš predivna trudnica 😍
    Ana_88 bravo, to je uredan nalaz OGTT-a 😀
    Nelanr super ti je popis.. ima svega.. i više nego dovoljno.. 😀

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.