Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    jelenas

    Freya waterwipes maramice su definitivno najboljeg sastava na našem tržištu. Ja ću za bebu svakako koristiti njih kad budemo vani, doma voda i blazinice. Za veću curku su mi ok i pampers pure ali sad koristimo za lice, ruke itd. jer nema pelenu.
    Jelenko preslatka si!!!
    Slee koliko znam otvaranje se ne može osjetiti, neka me netko ispravi ako griješim ali meni su uvijek tako govorili jer sam isto mislila u prvoj trudnoći stalno da se otvaram a kad ono zacementirana do 41tt 😂
    Magic baby popusti haha top, a meni baš trebaju Stokke i Bugaboo, maštam si o jednoj maloj torbici za kišobran kolica😂


    I ja moram kupit košaru za stokke kolica😂

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Jelenko divne ste
    Freya ja za pocetak necu stavljati nista u krevetic, a kasnije cu pletenicu, imam od cure i super nas je sluzila
    Novasrecica super za komore 🎉

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Jelenko, baš si lijepa trudnica 😊🤗
    Netko je spominjao tečaj za trudnice, ja ga upravo slušam, sad sam na 3.predavanju od njih 4, evo danas baš o dojenju patronažne pričaju 😄💪

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jelenko bas ti je sladak trbuh 🥰
    Za svijet beba kod traje do nedjelje, mislim da cemo narucit kolica jer ih inace imaju snizena 8% a 15% je ipak dosta s obzirom na cifru.
    Meni se isto svidaju dada&rocco navlake, strah me drzanja icega u kreveticu a ovako ipak ostane prostora izmedu njih. Gnijezdo mozda posudimo od necaka, meni se svidaju i dekice s masnom za umotati ga dok je jos malen pa ga se svi boje drzati. Za necaka smo kupili posteljinu free on veselo drustvo koja ima i ogradicu, mislim da su mu je sa nekih 6 mj.stavili i bas mu se svida, jedno vrijeme nije bio doma pa su rekli da joj se bas razveselio kad je vidio 🥰
    Sto mislite za krevetic jel bolje da su resetke sa svih strana ili je ovako ok kad su 2 strane zatvorene? Strah me udaraca, pogotovo kad vidim kako se kasnije pocnu okretat i svakako spavaju. Navlake idu na resetke pa mi tu nekako fali zastita, morala bi ogradica valjda.
    https://ibb.co/Dt5B4Nn [ibb.co]

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    freya_444

    Jelenko, baš si lijepa trudnica 😊🤗
    Netko je spominjao tečaj za trudnice, ja ga upravo slušam, sad sam na 3.predavanju od njih 4, evo danas baš o dojenju patronažne pričaju 😄💪


    Jel na Rodi? Meni je neko nekidan reka za tečaj za pratnju na porodu. Pa smo ja i muž jednu večer dobra 3 sata po slušali i položili. Valjda će mi to priznat😂

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    aurora12

    Jelenko bas ti je sladak trbuh 🥰
    Za svijet beba kod traje do nedjelje, mislim da cemo narucit kolica jer ih inace imaju snizena 8% a 15% je ipak dosta s obzirom na cifru.
    Meni se isto svidaju dada&rocco navlake, strah me drzanja icega u kreveticu a ovako ipak ostane prostora izmedu njih. Gnijezdo mozda posudimo od necaka, meni se svidaju i dekice s masnom za umotati ga dok je jos malen pa ga se svi boje drzati. Za necaka smo kupili posteljinu free on veselo drustvo koja ima i ogradicu, mislim da su mu je sa nekih 6 mj.stavili i bas mu se svida, jedno vrijeme nije bio doma pa su rekli da joj se bas razveselio kad je vidio 🥰
    Sto mislite za krevetic jel bolje da su resetke sa svih strana ili je ovako ok kad su 2 strane zatvorene? Strah me udaraca, pogotovo kad vidim kako se kasnije pocnu okretat i svakako spavaju. Navlake idu na resetke pa mi tu nekako fali zastita, morala bi ogradica valjda.
    https://ibb.co/Dt5B4Nn [ibb.co]


    Super mi je ovaj krevetić a pogotovo zbog kotacica. Mislim da je to bolje i lakše za gurnit il primistit krevetić… Takav isti sam ti vidila u Lesnine… 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Jagodica1988

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Bok cure! :)

    Nelanr - hvala za ovaj popis, skrinšotala sam si ga da imam za kasnije kad krenem u nabavku svega! :) Dobro će doći!

    Jelenko - Baš ste slatke!  Pisala si o tome kako ti je još rano za nabavku stvari - tako nekako i ja razmišljam iako me već vuče da kupim ponešto! :D Ne volim raditi ništa u zadnji čas, posebno što beba može možda doći i ranije, a ne na dan predviđenog termina pa me strah da ne ostanemo bez nečeg važnog za sami početak. Ali nekako mislim da ćemo u 12. mjesecu krenuti s nabavkom većih stvari, ili možda za black friday ako bude kakvih akcija na ono što trebamo. Trebalo bi to biti dosta vremena do početka veljače za nabaviti sve. :)  
    Inače, krevetić ćemo dobiti od prijateljice čija djeca ga nisu ni koristila jer spavaju zajedno u krevetu, kao i dio robice. Samo je pitanje što od robice će odgovarati godišnjem dobu i veličini, ali o tom potom. :) 

    Što se tiče tečajeva, planiram se prijaviti na tečaj doma zdravlja za listopad ili studeni, a do tada poslušati i Rodin tečaj (jeste ga vi slušale? Kakav vam je?). Vidjela sam da ima i na stranicama Hrvatske komore primalja nekih tečajeva za trudnice pa sada idem poslušati nešto od toga. Evo linka ako nekog zanima: https://www.komora-primalja.hr/video-tecajevi/ [komora-primalja.hr] 

    - MM 33, ja 32
    - rad na bebi od 03/2021., 6.6.2021. imamo plusić :)
    - rizična trudnoća zbog mioma, Duphaston od 6. tt do 20. tt
    termin: 7.2.2022., stiže nam curica <3

  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    ana_88

    Cure sretno svima na pregledima/pretragama.
    Peggysve znas 😂
    Lorenaimas li neku boju za preporuku? Sta mislis o Biokap nutricoloru-njih sam dosad kupovala ali nekad bi dobila neke flekice po tjemenu.
    Mana:ako kome pomaze imaju 20% na webshopu, ima odjece za trudnice. Ne znam vise gdje da gledam neke traperice-nigdi nema brojeva (trazim L ili 42 ali da su crne)
    Babyland: moze se ukljuciti u njihov program pa uvijek imamo 10% popusta - bas sam dobila kod mailom.
    OGTT:dobila nalaz 0-60-120 min mi je 3,9-5.1-6.7; ima li koja cura da mi kaze je li to ok (nemam ref intervale).
    Vene: ima li koja problem sa venama u trudnoci ili tezinom? Razmisljam da uzmem neke kompresijske carape - ima li koja preporuku?
    Sorry ako sam vas zatrpala 🙂saljem svima pozitive za dan 🧸


    Nalaz ti je savrsen 💓

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Hvala cure 🤗
    Ja stigla sad doma napokon, bila kod svog gin po doznake, dobila uputnicu za ogtt, urinokultura dobra🤞 Pitao me dali osjećam bebu i da se opet javim sa nalazom iz petrove, a ako slučajno nalaz ogtt me bude dobar odmah zovu, samo moram otić po njega jer ga moram nosit u zg. Sad sam mirna do 21.10. iako još ne znam kad ćemo muž i ja otići na onaj 4D moramo se dogovorit ali to će više bit uživancija nego neka nervoza🥰

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • ana_88

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Zelena i Tierra, puno vam hvala na pojasnjenju, sad sam puno mirnija. 💗
    Tecaj rekla mi patronazna iz doma zdravlja da je najbolje da poslusamo oko 30 tt jer da uglavnom sve pozaboravljamo ako je puno rano 😂 

    👩🏻 33
    🧑🏻36
    01/21 missed ab. 9 tt
    05/21 +
    Euthyrox 12,5 mg, Novalac prenatal, prije Kendural sad pauza
    Termin 08.01.2022
    https://lbdf.lilypie.com/KBp4p2.png [lbdf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.