Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 783

    Prijavi adminu

    Bdw ovaj kalendar kasni 1 dan… imam 2 app koje su ispred 1d…  wtf?   😂😂😂😂😂 jedan dan gore - dole   

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jelenko93

    Jutro cure, čestitam na pregledima jučerašnjim vidim sve dobre vijesti i sretno curama danas🤗
    E sad, ja ne znam jel je samo meni tako ali kao počela radit neki popis za kupovinu ovo sam odlučila gdje ću uzet (kinderbet, next to me krevetić, madrac, plahte, vodonepropusna zaštita za madrac, kadica) i danas bi otišli po par stvari ali kao da me nešto koči, sve mi nekako rano ne znam, još neki “strah” da se nebi nešto izjalovilo a opet mislim treba krenut pa po malo kupovat, lakše je financijski i uvijek su neke akcije pa tako i uzimat stvari, sve u svemu čudno znam 🤷‍♀️🤦‍♀️


    Kao da sam ja pisala, s tim da moj maleni ima 26 tj. tako da bi ja ovako mogla do kraja 🙈  Jos trebam posloziti sve na papir i krenuti, dobro je jedino sto sam izguglala dosta toga. Danas mi je pregled pa se nadam da je sve dobro i da ce mozda biti lakse. Za financije se slazem da je svakako bolje kupiti unaprijed na akcijama nego u zadnji tren po punoj cijeni ili da muz mora sam traziti. Inace sam jako racionalna pa me ne cudi da sam takva i sad. Jedino bih voljela uzeti neki komad robice prije vecih stvari 👶 Dosad sam cekala da donesemo robicu od necaka pa vidimo sto vec imamo ali mislim da cu kupiti i prije toga 😊
     

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    E sad sam skužila da ne znam jel je pitanje bilo za krevetić ili kinderbet pa ću stavit i ovaj next to me što ćemo uzet 🙈🤦‍♀️
    U babyland, krevetić kinderkraft neste 2u1-light gray melange, 899 kn. On je i prijenosni i next to mi što mi je super, 5 razina visine pa se može zakačit za bilo koji bračni krevet, kut nagiba madraca na 2 razine pa ako je beba prehlađena i kašlje glavica se podigne malo više od ostatka tijela da joj se olakša, pomična bočna stranica sa mrežicom, u kompletu tvrdi madrac i pamučna plahta plus torba za prenošenje krevetića.
    Evo slika https://ibb.co/1qb50Jd [ibb.co]

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Lota_twins

    Jutro cure🙂 mene isto nesanica drzi po noci, pa pred jutro zaspem, ali kad se probudim tocno osjecam da sam sva neka kao u balonu.
    Slee za vjezbanje zavisi da li moras mirovati ili strogo mirovati. Ako moras strogo mirovati zaista ne smijes nista…Ja sam stvarno dugo strogo mirovala, tijelo je kao zvaka 😅 ali se izdrzi…ja sam inace za sve sto nisam bila sigurna smijem li ili ne pitala dr. jer kod svake od nas je drugacije tijelo i drugaciji problem.
    Cure koje imate danas pregled sretno🤞 moj je sutra ali tek navecer🙄
    Bambina ja sam isto gledala kretex krevetice samo imaju malo vece dimenzije nego drugi krevetici pa ne znam za madrac i za posteljinu..ja bi zato standard velicinu 60x120..


    Vidjela sam da perfecta dreams ima madrac u dimenziji 125x65. Vjerojatno ni neki krevetici za koje pise 120x60 nisu tocno za madrac 120x60 nego bude jos mjesta pa je ovo super jer nije dobro da ima razmaka. Najbolje je isprobati s kreveticem pa se madrac moze i zamijeniti. Oni znaju imati akcije kad je zuta srijeda.

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar Bambina

    Bambina

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Lota_twins, koliko sam ja shvatila za krevetiće u Kretex-u dimenzije su napisane sa stranicama (cijela dužina i širina krevetića), znači odgovara im madrac 60*120.. 🙂
    Freya, mislim da neću ni ja ništa uzimati od tih zaštita za sada, a kasnije po potrebi, a one zaštite koje idu na rešetkice mi izgledaju kao da imaju najbolju svrhu.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Evo da i nas vidite, još nisam pokazala nas dvije 😝🙈 https://ibb.co/VDjs4z8 [ibb.co]

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Cure hvala i sritno svima sta imaju nešto danas🙏
    Sta se tice krevetića, nisam vam spomenila Lesninu. Moja sestra je tamo uzela, prije 4 godine za maloga i evo nećakinja sad spava. Sestra preodusevljena. Jako su kvalitetni i ima izbora. Imaju i te prijenosne krevetić na kola, ja sam ga nasla. I nekidan sam čak vidila da im je akcija, nezz jel još traje. Pa pogledajte. Imaju velik asortiman za bebe. 
    Neko je pita za bojanje u trudnoći. Ja sam frizerka i imala sam bas edukaciju štetnosti boja. I napomenili su za trudnice. Smijemo se bojat Al kao prva 3 miseca je preporuka ne. Sve posli bez problema. Jedino sta se zna dogodit da boja možda ne uvati kao inače, al to je u rijetkim slučajevima. Evo ja sam se bojala ima misec dana. Samo gledajte da su bez parabena i amonijaka. Nema straja…. 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    I evo taman vidim da je danas na web Shop-u u Magic baby-a sve na - 20%,osim stokke, bugaboo, lego) pa pogledajte… 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • ana_88

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Cure sretno svima na pregledima/pretragama.
    Peggy sve znas 😂
    Lorena imas li neku boju za preporuku? Sta mislis o Biokap nutricoloru-njih sam dosad kupovala ali nekad bi dobila neke flekice po tjemenu.
    Mana: ako kome pomaze imaju 20% na webshopu, ima odjece za trudnice. Ne znam vise gdje da gledam neke traperice-nigdi nema brojeva (trazim L ili 42 ali da su crne)
    Babyland: moze se ukljuciti u njihov program pa uvijek imamo 10% popusta - bas sam dobila kod mailom.
    OGTT: dobila nalaz 0-60-120 min mi je 3,9-5.1-6.7; ima li koja cura da mi kaze je li to ok (nemam ref intervale).
    Vene: ima li koja problem sa venama u trudnoci ili tezinom? Razmisljam da uzmem neke kompresijske carape - ima li koja preporuku?
    Sorry ako sam vas zatrpala 🙂saljem svima pozitive za dan 🧸

    👩🏻 33
    🧑🏻36
    01/21 missed ab. 9 tt
    05/21 +
    Euthyrox 12,5 mg, Novalac prenatal, prije Kendural sad pauza
    Termin 08.01.2022
    https://lbdf.lilypie.com/KBp4p2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    ana_88

    Cure sretno svima na pregledima/pretragama.
    Peggysve znas 😂
    Lorenaimas li neku boju za preporuku? Sta mislis o Biokap nutricoloru-njih sam dosad kupovala ali nekad bi dobila neke flekice po tjemenu.
    Mana:ako kome pomaze imaju 20% na webshopu, ima odjece za trudnice. Ne znam vise gdje da gledam neke traperice-nigdi nema brojeva (trazim L ili 42 ali da su crne)
    Babyland: moze se ukljuciti u njihov program pa uvijek imamo 10% popusta - bas sam dobila kod mailom.
    OGTT:dobila nalaz 0-60-120 min mi je 3,9-5.1-6.7; ima li koja cura da mi kaze je li to ok (nemam ref intervale).
    Vene: ima li koja problem sa venama u trudnoci ili tezinom? Razmisljam da uzmem neke kompresijske carape - ima li koja preporuku?
    Sorry ako sam vas zatrpala 🙂saljem svima pozitive za dan 🧸


    One nemaju amonijak koliko mi je u glavi, ako nemaju možeš. A flekice ti mogu na tjemenu bit ako si predhodno cesala il od peruti ako imaš, ili ti je na tim mistima suvlja koža. To se često događa kod curama. Tako da možeš komotno s njom. Ako se ne varam one se u apoteci kupuju? 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.