Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2400

    Prijavi adminu

    Jutro! Hvala puno svima na lijepim zeljama za ozdravljenje, da, punoo sam bolje nego preksinoc, ostalo je jos samo povracanje, ali ono od trudnoce. Samo sam jako iscrpljena i nemam snage nimalo, na stapicima sam i dvopeku i jedva cekam nesto konkretno pojesti. Jos sam malo smrsavila, ali dobro, sad cu se ja poceti debljati! 

    Kako ste vi? Jesam sta propustila. Cutuckala sam sve sto ste pisale jos jucer, ali na pola oka jer sam dan prespavala cijeli

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Slee

    Jutro! Hvala puno svima na lijepim zeljama za ozdravljenje, da, punoo sam bolje nego preksinoc, ostalo je jos samo povracanje, ali ono od trudnoce. Samo sam jako iscrpljena i nemam snage nimalo, na stapicima sam i dvopeku i jedva cekam nesto konkretno pojesti. Jos sam malo smrsavila, ali dobro, sad cu se ja poceti debljati!

    Kako ste vi? Jesam sta propustila. Cutuckala sam sve sto ste pisale jos jucer, ali na pola oka jer sam dan prespavala cijeli


    Drži se, pij puno tekucine i odmaraj puno 🤗💞🤰

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Moram vam se pojadat malo jer nemam kom 😔 sada odem na aplikaciju i piše 21 tjedan I ja onako presretna… I razmišljam si… moja najbolja prijateljica i ja obje smo se borile s neplodnoscu.. ona je svoju trudnocu izgubila prije kojih 2 g u 9 tjednu… I nikako kasnije da bi ostala trudna. I sad ja sam ostala trudna ovako iznenadno i naravno ja sam se njoj pohvalila i ona je sretna zbog mene ali imam taj neki osjećaj. Kao i ja dok bi mi netko rekao da je trudan a ja tad nisam mogla sretna bih bila ali opet bi bila tužna zbog sebe. Mislim da sve znate taj osjecaj. E stvar je u tom da imam osjećaj da smo se totalno udaljile jer meni naravno većinu vremena je na pameti sve oko bebe a opet s njom ne želim toliko o tom. I tako da se više skoro ni ne cujemo 😦💔

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bruna257

    Bruna257

    Broj poruka: 1581

    Prijavi adminu

    Hej cure!
    Evo nas malo južnije, promijenili smo malo adresu 😁 doduše fulali smo vrijeme, ali nema veze, na svome smo pa može bit kolko i kada želimo 🤣 
    Ja imam problem sa zatvorom, ubija me, dajte nešto efikasno… Jedem hrpu voća, puno tekućine, kefir, magnezij..ali nikako….sirupa nemam kod sebe, tako da to ništa…

    .. what doesn't kill us, makes us stronger…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Bruna257

    Hej cure!
    Evo nas malo južnije, promijenili smo malo adresu 😁 doduše fulali smo vrijeme, ali nema veze, na svome smo pa može bit kolko i kada želimo 🤣
    Ja imam problem sa zatvorom, ubija me, dajte nešto efikasno… Jedem hrpu voća, puno tekućine, kefir, magnezij..ali nikako….sirupa nemam kod sebe, tako da to ništa…


    Ja sam otkrila nešto prošli tjedan sto me otvara a to je iz mc-a miss lemon. Nisam mogla vjerovat ja inače imam strašne probleme sa probavom,a kad uspijem onda mi hemeroidi iskoče da je strašno. Mi smo bas probali dva dana za redom sam pojela taj sendvič stolica odmah dolazi par sata poslije,dva dana nisam, ja na wc-u nisam bila.Jucer opet kupili sinoc obavila😂😂😂😂. 

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Bolje je što se tiče upale, ne boli tako više ali ne znam koje je stanje stvarno, vidjet ćemo 12og kad idem na kontrolu kod svog gin 

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar Bruna257

    Bruna257

    Broj poruka: 1581

    Prijavi adminu

    Mum of four

    Bruna257

    Hej cure!
    Evo nas malo južnije, promijenili smo malo adresu 😁 doduše fulali smo vrijeme, ali nema veze, na svome smo pa može bit kolko i kada želimo 🤣
    Ja imam problem sa zatvorom, ubija me, dajte nešto efikasno… Jedem hrpu voća, puno tekućine, kefir, magnezij..ali nikako….sirupa nemam kod sebe, tako da to ništa…

    Ja sam otkrila nešto prošli tjedan sto me otvara a to je iz mc-a miss lemon. Nisam mogla vjerovat ja inače imam strašne probleme sa probavom,a kad uspijem onda mi hemeroidi iskoče da je strašno. Mi smo bas probali dva dana za redom sam pojela taj sendvič stolica odmah dolazi par sata poslije,dva dana nisam, ja na wc-u nisam bila.Jucer opet kupili sinoc obavila😂😂😂😂.


    Probala bi drage volje, ali nikako mi fast food ne ide, muku mučim općenito sa mesom….pojedem na silu 🥴

    .. what doesn't kill us, makes us stronger…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Bruna257

    Mum of four

    Bruna257

    Hej cure!
    Evo nas malo južnije, promijenili smo malo adresu 😁 doduše fulali smo vrijeme, ali nema veze, na svome smo pa može bit kolko i kada želimo 🤣
    Ja imam problem sa zatvorom, ubija me, dajte nešto efikasno… Jedem hrpu voća, puno tekućine, kefir, magnezij..ali nikako….sirupa nemam kod sebe, tako da to ništa…

    Ja sam otkrila nešto prošli tjedan sto me otvara a to je iz mc-a miss lemon. Nisam mogla vjerovat ja inače imam strašne probleme sa probavom,a kad uspijem onda mi hemeroidi iskoče da je strašno. Mi smo bas probali dva dana za redom sam pojela taj sendvič stolica odmah dolazi par sata poslije,dva dana nisam, ja na wc-u nisam bila.Jucer opet kupili sinoc obavila😂😂😂😂.

    Probala bi drage volje, ali nikako mi fast food ne ide, muku mučim općenito sa mesom….pojedem na silu 🥴


    I meni ti muka od svega,al ovo mi bas pase🤷‍♀️🤷‍♀️

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2400

    Prijavi adminu

    Koja je ono od vas cekala rezultate niftija i jesu li dosli i za koliko? Ja se nadam da ce moji sutra, sad sam vec malo napeta

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    novasrećica

    Jutro curke!
    Evo kod nas neko promjenjivo vrijeme, ali meni super..lakše se diše!
    Slee želim ti brz oporavak!
    Freya pregled je sutra u 17. Kada imaš ti?
    Miraclebaby znam da ti je teško zbog prijateljice, ali znaš i sama da je sretna zbog tebe, a ujedno tužna. A da probaš popričati snjom?


    Ja imam u 18h 4D 🥰🤗 mozda se i sretnemo 🤭

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.