Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bambina

    Bambina

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Slee

    Koja je ono od vas cekala rezultate niftija i jesu li dosli i za koliko? Ja se nadam da ce moji sutra, sad sam vec malo napeta


    Slee, ja ih čekam još, vadila sam krv prošli utorak popodne.. Ovo čekanje je za izludjeti, baš sam nervozna.. Kada si ti vadila? 

    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Schinin

    Prepoznajem se danas u mukama po jelu 😂 sinoc sam plakala ko koans godina😂😂😂 a muz umirao od smijeha. Mislim da su i mene pukli trudnicki hormoni 😅
    Gledam jucer patlidzan u kuhinji i mislim kako bi bila fina moussaka - provele pol popodneva u kuhinji da je napravim, muz dosao kuci, ja servirala veceru, on probao i vice hmmm, ovo je dobrooo, krenula ja jest I u plac… gleda on u mene, pa sto ti je? Jel te sto boli? Sto ne valja? A ja ono kroz jecaje “moussaka mi nije onako fina kako sam ja ocekivala” gleda me onako blijedo, nist mu nije jasno is a se onda odvalio smijat a ja jos vise u plac…. Danas mi to smijesno a sinoc se svijet srusio 😂😂😂😂


    🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ajme hormoni 🤣🤣🤣 nije ni čudo da se kaže da je trudnoća drugo stanje 🤣

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2330

    Prijavi adminu

    Bambina, ja sam vadila u cetvrtak ujutro. Gledam da je danas praznik pa sigurno nista. Ako ne dodju autra onda tek iduci tjedan 😱

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • nelanr_

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    redovno placem 😂😂 razlozi su u 99% slucajeva preglupi 😂😂😂neku noc sam muza pukla nogom u glavu u snu 😂😂😂 a inace se citavu noc vrtim i spavam naopako ili ne spavam uopce 😂 
    I mene od 14 sedmice prati bol u ledjima samo to vise nije donji dio ledja vec onako po sredini nekako i ne mogu da sjedim duze od 15 min moram stalno da ustajem sto izgleda precudno kad smo negdje u kaficu a ja kruzim oko stola ko mahnita 😂

    boy 💙🌍

  • Avatar Bambina

    Bambina

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Slee

    Bambina, ja sam vadila u cetvrtak ujutro. Gledam da je danas praznik pa sigurno nista. Ako ne dodju autra onda tek iduci tjedan 😱


    Ma ja ću sutra poslati email ginekologu.. Zaboravila sam ga pitati kada će oni poslati uopće uzorak za Zg.. Da li su slali odmah u četvrtak popodne ili u srijedu ujutro.. A rekao mi je da se broje vikendi, a ne samo radni dani.. Zabrijala sam da će doći ranije..

    [lilypie.com]

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ja sam svoje nalaze cekala ravno 5 dana- ali ja sam radila Qualified i on ide ocito puno brze…rekli su mi da se ceka 5-7 radnih dana. Bas sam se iznenadila kad su me zvali tocno 5.dan

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Hej cure, vidim hormoni rade 🤣🤣🤣 ja u principu nemam tih nekih zelja posebnih. 
    Htjela napisat sto se tice rezultata nipt testova vikendi su “”radni“ u smislu filtriranja krvi i ”uzgajanja" rezultata. Al najcesce nalaze necete dobit vikendom jer se oni salju doktoru ili laboratoriju gdje ste vadili krv pa vam oni prosljeduju. Ako oni za vikend ne rade nalaze ce vam proslijedit tek u pon kad pocnu radit opet.
    U svakom slucaju zelim vam sto krace vrijeme cekanja, znam koliko to cekanje izluduje. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2330

    Prijavi adminu

    Mene opet nesto pecka dolje, stalno mi je nesto 😂
    Mislite da bi mogla mozda na svoju ruku mazati rojazolom, imam ga od proslog puta kada mi je dr prepisala (u trudnoci). Sad mi je gin na go, a mi isto na otoku i nemam bas neku opciju ici na pregled (a iduci je tek za 2 tjedna) 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Lilli07

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Ja sam rojazol vaginalete koristila krajem prošle trudnoće, tako da kontam da nisu problem, ali opet ne znam, nisam stručna 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lilli07

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Lilli07

    Ja sam rojazol vaginalete koristila krajem prošle trudnoće, tako da kontam da nisu problem, ali opet ne znam, nisam stručna


    Zaboravila sam napisati da mi ih je doktorica propisala, nisam na svoju ruku koristila

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.