Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Ovi hormoni su cudo… držite se cure…. ja sam više na agresivnu stranu..ja se jako lako naljutim i posvadim za sitnice..osobito na poslu… 
    Cure sretno na pregledima..veselimo se slikicama.

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Ja sam primijetila u zadnjih tjedan dana da bas mogu puno više pojesti.. što se vidi na kilazi 🙈 +8

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Sretno cure 🥰❤
    Meni je napokon malo lakse nakon pregleda, ne moram strogo mirovati pa danas idemo do mojih na par dana. I dalje moram pomalo ali bar mogu izac iz stana i bas se veselim 🤗 

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2352

    Prijavi adminu

    Bette suosjecam, i ja sam u minusu s kilama, jos me muce mucnine i virozu sam imala.

    Cure, vi koje imate baby watchere. Meni je frendica posudila svoj i ja sam se sad samo izbedirala. Nekih 10 minuta sam svrljala po trbuhu i jedino sto sam uspjela je neki puls od 100-110 sto mislim da je moj. U jednoj sekundi se pokazao i neki 120, al samo na kratko. Sad sam samo isprepadana i znala sam da to nije za mene jer da cu ako ne nadjem puls odmah paniku napravit. 
    Kako vi i gdje nadjete? Je stisnete, drzite li pod nekim kutom? Bas sam luda sad i razocarana

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Slee- mislim da smo u sličnim tjednima pa bi pozicija mogla biti slična. Meni se sada otkucaji vide i čuju otprilike 8-10cm ispod pupka pa cca 3cm prema lijevo (kad ja gledam odozgo). Otkucaji su oko 160 i moram dosta tražiti, staviti dosta gela i malo pritisnuti. Dok muž traži rijetko nademo jer je malo prenježan a ja stisnem skoro pa da osjetim maternicu. Nemoj se stresirati. Radije makni pa pokušaj kasnije. 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Slee

    Bette suosjecam, i ja sam u minusu s kilama, jos me muce mucnine i virozu sam imala.

    Cure, vi koje imate baby watchere. Meni je frendica posudila svoj i ja sam se sad samo izbedirala. Nekih 10 minuta sam svrljala po trbuhu i jedino sto sam uspjela je neki puls od 100-110 sto mislim da je moj. U jednoj sekundi se pokazao i neki 120, al samo na kratko. Sad sam samo isprepadana i znala sam da to nije za mene jer da cu ako ne nadjem puls odmah paniku napravit.
    Kako vi i gdje nadjete? Je stisnete, drzite li pod nekim kutom? Bas sam luda sad i razocarana


    Ja nisam uspjevala naći par puta, pa sam umjesto da se bediram, jednostavno odlučila da ga neću koristiti neko vrijeme, jer bebicu osjećam lijepo sve više svaki dan :)

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Bette

    Bette

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Slee- baš smo sretnice 

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Slee- ako imas prilike biti u miru i tisini savjetujem ti da se vise fokusiras na zvuk. Pojacaj si na cca volumen 50 i samo slusaj. Ja uvijek prvo cujem bebine otkucaje, smirim ruku i onda se pokazu na ekranu, poslusam minutu dvije pa gasim. Tako da mislim da ekran malo “kasni” za zvukom.

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Schinin

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Freya I novasrecica sretno cure 🤞
    Bette zao mi je za virozu I Nadam se da se vec puno bolje osjecas. Za kile ne brini, sve je to ok I svaka trudnoca je razlicita. Ja sam u prvoj t tek oko 30tt pocela dobivat na kilazi…
    Slee gdje si trazila? Gledaj da si u donjem djelu trbuha I da nisi blizu sredine. I probaj svoj plus izmjeriti da imas nesto za porediti, fetalni je normalan 120-160 (100-180). Kod nas nema uz na svakom pregleda nego samo fetalni doppler I obavezno te upozore da ne  ludis ako ga odmah ne nadju, bas mi je ova objasnjavala da prije 20tt je bas tesko naci. A jos ako se bebica mice…. Meni je dobrog 15min u utorak trazila I taman ga uhvati a on se okrene 🙈

    👩🏻‍⚕️40 👨🏻‍⚕️53
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • avica

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Slee, probaj leci na leda i umiriti se i kako kaze jelenas vise slusati zvuk, cim cujes brze otkucaje stani pa pricekaj dok se ne pojave na ekranu. Ja ih ulovim ispod pupka s desne strane, jako dobro namazem s gelom i ne mijenjam brzo poziciju dok trazim. Znalo mi se par puta dogoditi da ih nikako ne mogu naci, ali napravim malu pauzu pa ispocetka i uspije.

    33👨32👩
    03/2020 blighted ovum
    11/2020 missed 9 tt
    https://lbdf.lilypie.com/cQZnp2.png [lbdf.lilypie.com]
    ➕04/2021
    Novalac, Duphaston, Aspirin100

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.