Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Miraclebaby26

    Moram vam se pojadat malo jer nemam kom 😔 sada odem na aplikaciju i piše 21 tjedan I ja onako presretna… I razmišljam si… moja najbolja prijateljica i ja obje smo se borile s neplodnoscu.. ona je svoju trudnocu izgubila prije kojih 2 g u 9 tjednu… I nikako kasnije da bi ostala trudna. I sad ja sam ostala trudna ovako iznenadno i naravno ja sam se njoj pohvalila i ona je sretna zbog mene ali imam taj neki osjećaj. Kao i ja dok bi mi netko rekao da je trudan a ja tad nisam mogla sretna bih bila ali opet bi bila tužna zbog sebe. Mislim da sve znate taj osjecaj. E stvar je u tom da imam osjećaj da smo se totalno udaljile jer meni naravno većinu vremena je na pameti sve oko bebe a opet s njom ne želim toliko o tom. I tako da se više skoro ni ne cujemo 😦💔


    Kod mene je bilo slicno, od muzevog brata zena je rodila nedavno. Dok smo mi pokusavali stigli su se upoznati, vjencati i dobiti dijete. Kad se maleni rodio bilo mi je lakse, puno mi je teze bilo cuti da su svi oko nas trudni (kad bi dosli kod muzevih). Mislim da sam lakse i ostala trudna kasnije jer nisam bila vise toliko tuzna i ogorcena, mala beba je velika sreca u obitelji, nema veze sto nije nasa. Nadam se da se necete skroz udaljiti dok rodis, mozda bi bilo dobro da popricate a kad beba dode bilo bi lijepo da se i dalje druzite. Meni je trebalo 2 god.da ostanem trudna nakon spontanog i znam da nisam bila spremna psihicki prije, jednog dana ce i njoj biti lakse a steta da dotad ne odrzite prijateljstvo. 

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Hvala cure… 😚 jer ionako nas dijeli 2000 km i ne vidimo se često… (ona mi je btw buduća vjenčana kuma) I kao sestra… cijelo ovo vrijeme otkako se ona udala…prije 2 god isto tako… njoj sam htjela tu trudnocu više nego sebi jer eto ja sam isto tako upoznala tek decka svog i nisam ni planirala nit pokusavala nešto pretjerano. Pricale smo mi o tom ali ona naravno kaze da su gluposti jer ja tako razmisljam i da je ona sretna zbog mene i da se ja nemoram nervirati oko tog ..da će doc i njihovo vrijeme..a opet to su sve stvari koje sam ja isto tako govorila ljudima kad bi oni meni govorili da će i moje vrijeme doc.. tako je to kad si bio s obje strane i znas kako je to 😔 eto… nadam se da će i ona ubrzo meni javiti takve divne vješti.. svaki mj držim fige i za nju jer znam koliko to želi 💓

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Meni stvaaaarno pomazu sljive,i svjeze i suhe,pojedem ih masu za dorucak uz zobenu kasu i probava ide koliko toliko 😅

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Miraclebaby26

    Hvala cure… 😚 jer ionako nas dijeli 2000 km i ne vidimo se često… (ona mi je btw buduća vjenčana kuma) I kao sestra… cijelo ovo vrijeme otkako se ona udala…prije 2 god isto tako… njoj sam htjela tu trudnocu više nego sebi jer eto ja sam isto tako upoznala tek decka svog i nisam ni planirala nit pokusavala nešto pretjerano. Pricale smo mi o tom ali ona naravno kaze da su gluposti jer ja tako razmisljam i da je ona sretna zbog mene i da se ja nemoram nervirati oko tog ..da će doc i njihovo vrijeme..a opet to su sve stvari koje sam ja isto tako govorila ljudima kad bi oni meni govorili da će i moje vrijeme doc.. tako je to kad si bio s obje strane i znas kako je to 😔 eto… nadam se da će i ona ubrzo meni javiti takve divne vješti.. svaki mj držim fige i za nju jer znam koliko to želi 💓


    Da, ne mozemo znati kako se netko zapravo osjeca jer kad se dugo boris s tim naucis sakrivati kako ti je. Ja ni ne pamtim koliko sam puta rekla bit ce kad bi nas pitali sto cekamo i to s osmijehom, nije mi ni bilo tesko tad. Najgore je kad si sam sa svojim mislima. Drzim fige da im uspije i da tvoj maleni dobije drustvo 👍🥰

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2352

    Prijavi adminu

    Meni je dok smo mi prolazili kroz ivf bilo najgore kad bi me prijatelji zalili, to mi je bas najteze padalo. I onda se cesto ne bi javljala ljudima ni s kojima sam najbliza jer nisam imala snage i nista mi nije pasalo - kad bi pricali o sebi i svojoj djeci mi je islo na zivce sto samo o tome pricaju, kad ne bi pricali o tome bi mi isto islo na zivce jer oni to rade samo da mene ne povrijede, ja sam njima jadna, znaci doslovno mi nista nije pasalo. I sad kuzim koliko sam zapravo bila teska, ali tako mi je pasalo u tom trenutku - distancirat se skroz. I hvala bogu imam super prijatelje koji su sve to shvatili i postovali moju odluku iako sam i ja ponekad mozda bila sebicna

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Bok cure😊
    Nadam se da danas ne radite i da odmarate. U Zg napokon hladnije vrijeme, bas mi pase.
    Lili super za urinokulturu!
    Taya bravo za pregled, bas sam se nasmijala ovo za srednji prst i kako se mala nece pokazati🤣
    Anameri zao mi je zbog secera, ali vjerujem da se sve to da lako rijesiti
    Izgleda da neka viroza vlada, zao mi je sto se pokupile Slee i Tierra😢
    Miraclebaby imam i ja takvu situaciju s prijateljicom pa nekako pokusavam kad se vidimo ne pricati o trudnoci dok ona sama ne pita…mislim da je sretna zbog mene ali sigurno ju i boli sto se kod nje jos nije dogodilo, preko god dana se trude…Mislim da to nije razlog da se udaljite, postoje i druge teme a vjerujem da cete uskoro biti skupa u slatkim mukama pa ce vas to jos vise zbliziti🤗 imala sam i situaciju nakon spontanog da mi druga prijateljica nije htjela reci da je trudna da me ne povrijedi. Iskreno mene je povrijedilo to sto mi nije rekla a ne njena trudnoca.
    Ali opet sam cijenila to sto me htjela “zastititi”…

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Jelena hahahahaha joj trudnicke musice…ja sam neki dan bila tako jadna jer nije bilo bureka od sira u pekari..uvijek ga ima i rijetko ga zazelim i bas tada nije bilo😂 Sad mi je smijesno ali tada nije bilo😁 Daj mi reci o kojem restacu je rijec, ove god ljetujemo blizu pa ce mi dobro doc preporuka😁

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Lori- taj u Trogiru se zove Franka. Hrana je bila fanstastična, ali i dosta skupa. Imaju i ribu i meso i vege jela. Obavezno rezervirati! 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Schinin

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Prepoznajem se danas u mukama po jelu 😂 sinoc sam plakala ko koans godina😂😂😂 a muz umirao od smijeha. Mislim da su i mene pukli trudnicki hormoni 😅
    Gledam jucer patlidzan u kuhinji i mislim kako bi bila fina moussaka - provele pol popodneva u kuhinji da je napravim, muz dosao kuci, ja servirala veceru, on probao i vice hmmm, ovo je dobrooo, krenula ja jest I u plac… gleda on u mene, pa sto ti je? Jel te sto boli? Sto ne valja? A ja ono kroz jecaje “moussaka mi nije onako fina kako sam ja ocekivala” gleda me onako blijedo, nist mu nije jasno is a se onda odvalio smijat a ja jos vise u plac…. Danas mi to smijesno a sinoc se svijet srusio 😂😂😂😂

    👩🏻‍⚕️40 👨🏻‍⚕️53
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    I mene lupaju hormoni opasno, ja sam se sad rasplakala jer je muz bolje razvukao tijesto za pitu od mene, a neki dan jer sam si sva neka ruzna, a za 15min sam si bas lijepa 🙄

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.