Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar JanaL.

    JanaL.

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    *Namučili …ne naručili! 🙈 jao kad idem ponovo čitati što sam natipkala…stvarno me bude sram!

    💙👶 07.12.

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    JanaL.

    Pozdrav! Evo da se javim jer sam još na čekanju. Hvala van cure na podršci ❤
    Prvo da čestitam Nyssi! Sve najbolje u životu maloj Juliji🥰💖 žao mi je šta si imala takvo iskustvo…baš su te naručili. Brzo se oporavi i da se čim prije mazite doma sa tatom!
    A kod nas jutros došao drugi dr. i druga priča tako da su mi odgodili indukciju do ponedjeljka. Uglavnom cijeli tjedan je na pregledima dr. koji očito „voli indukcije“ jer sve žene koje su došle na pregled na dan termina ili poslije zaprima u bolnicu i na indukciju. Jučer je tu bila cura koju je hospitalizirao isti dan jer joj je bio termin. Jasno mi je kad nalaz nije baš dobar pa bolje porodit i izbjeći komplikacije, ali zašto forsirati ako možeš prirodno rodit u terminu do 42tj. 😬
    Ali eto…ja otpremila sve cimerice, ostala ja za danas. Od jutros je nova smjena dr. i na viziti mi rekao da se ne slaže s kolegom i da me trebao pustit doma još koji dan da se možda sama otvorim…ali da kod mene nije problem samo otvaranje nego i to što mi je cerviks krut ili što već (uglavnom nije smekšan). Čekali bi do pon. ako se što spontano pokrene. Iako postoji mogućnost da mi ni gel neće pomoć. Ali me ne pušta doma zbog korone i jer eto bolje da sam tu za preglede. Najteže mi je palo to ostajanje u bolnici 3 dana za bez veze…a živim ni 10 min od b.
    Eto cure dok je ovdje većina s problemom otvaranja cerviksa kod mene suprotno…ja zabetonirana 🙈🤗
    Birdy u Rijeci sam. Da, nekako je najbolje kad je osoba psihički spremna za razne scenarije. Javi kako prošlo.
    Lady super je baldahin…pravi unikat za malu princezu.
    Slee drago mi je za preseljenje…malac će sigurno imat lijepi kutak!
    Ostalima čestitam na dobrim pregledima!


    A mi mislile da si se porodila već.🙈🙈  Žao mi je što te tako muče, prvo hoće pa neće i onda još ostajanje u bolnici, a mogla si doma do ponedjeljka. Nadam se da će se prirodno nešto pokrenuti draga i drži se, piši nam ako ti je dosadno, tu smo ❤️🥰💋💋

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jao Jana podsjećaš me na mene s tim cerviksom. Doduše mene su gelovi otvarali, sporo ali jesu. Probaj se čim više opustiti, koliko god ide! Ja mislim da u utorak imaš svoju bebicu u rukama naaaaajkasnije!
    E kad vidim na nalazu elastrogram 99% muka mi dode. Znam da je za moje tjedne to super, ali se baš bojim da će tak bit do kraja 🥴 u kojoj si bolnici? Mislimo na tebe i kad ti je dosadno, piši nam! ❤️

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Slabo sam se javljala jer je jucer bio koma dan. Prvo su me ubile migrene da nisam oci mogla otvorene imati, popustilo tek nekad sad kroz noc, al osjetim da ako sam previse na mobitelu da bi mi se mogle vratiti. Drugo - danas smo trebali seliti, ali svekar dobio temperaturu (a selimo u njihov stan) i sada nista od toga. Pretpostavljamo korona jer je i muzeva nona imala, a on je bio s njom. Ja sam pobjegla kod mame jer se muz jutros kratko vidio sa svekrom pa cu se sigurnosti radi izlirati bar do ponedjeljka kada je plan da muz napravi brzi test. 
    Citala sam sve, ali od migrene i svega popamtila jedva.
    Jedino znam da nam se javila Aurora i to mi je tako drago. Ja stvarno svaki dan pomislim na tebe, bebicu i sestru. Ti si vec sad izvrsna mama jer se u ovoj teskoj situaciji drzis najbolje sto znas! Bebica je jaka i naravno da ce sve izdrzati. Nadam se da ce ti pripreme i pranje i peglanje robice bar malo misli odmoriti od briga! Drzi se! 
    Lori super za pregle, a mala je preslatk, gle te usnice slatke! 
    Jana koji doktor ti je u Rijeci sad? Bas me zanima koji je za indukciju, a koji ne. Slazem se da je nepotrebno inducirati ako postoji mogucnost da krene i samo. Kazu da stimuliranje bradavica potice otvaranje, probaj to kad vec ne mozes onaj recept koji ukljucuje muza.
    Mea ne brini se, nekad je bolje tako neke detalje ne znati, ali ja vjerujem da oni svejedno sve bitno provjere, nece se oni igrati s takvim stvarima. Samo mozda neki doktori ne komentiranu sve. A u tvojim tjednima vaginalni pregledi vise nisu ni vazni. Kolicina plodne vode i ostalo vazno se vidi i preko trbuha
    Lady bas sam sretna sto dolazi muzic, sad ces mozda malooo stati na loptu. Ili neces 😂
    Angel meni se vrtilo kad mi je beba jedan dan pretpostavljam neki zivac prikljestila. Nisam mogla ustati, a hodala sam pridrzavajuci se z zidove. Isto tlak dobar i sve. Proslo je za dva dana i kad me muz malo izmasirao. A mucnine su mi se vratile, imam ih svako popodne kao na pocetku trudnoce.
    Bela drzim fige da su se ti trudovi pojacali kroz noc! 
    Ostale cure u terminu - vjerujem da vam je dosta, sad ce to jos malo! 
    Margo znas koji ces lijek dobivati za protiv tromboze? 
    Ditaedi imamo iste strahove! 
    Ajme, sigurno sam nesto preskocila, ali znam da mi je oprosteno 😀 idem sad probat jos malo odspavat, drzite mi fige da migrena odskakuce od mene. 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Ditaedi ja ti imam bebeto kolica, prezadovoljna sam, definitivno nisi pogrjesila 😊
    Lori cestitam na dobrom pregledu, curica je secer
    Jana a bas te zezaju, drzim fige da se samo pokrene
    Slee nadam se da ce ti danas biti bolje
    Kod mene je stanje uzasno frustrirajuce, jucer cim bi sjedila duze od 5min krenule bi kontrakcije, vim bi stajala krenule bi kontrakcije, hodanje i voznja u autu isto, al nikako da krene za pravo, imam osjecaj da je na rubu da krene, al nikako, bas sam vec iscrpljena i jadna, ne znam jel mi gore da je ovako ili da se apsolutno nista ne dogada

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Luu

    Luu

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Nyssa čestitke mama na malenoj Juliji! 🥰
    Mazite se i pazite i brz oporavak želim.

    Aurora sve mislimo na tebe, držite se i ti i tvoja obitelj. Nadam se da će stanje ipak ići na bolje i da sve bude okej.

    Novasrećica lijepa buša. 😍 

    Lori kak se lijepo vidiiiii, lijepa curica 😍

    JanaL a mi te porodile već. 😅 Držim palčeve da se nešto prirodno pokrene do ponedjeljka. 🤞🏻 S jedne strane je dobro što si tamo, imaju te na oku, dostupna si im za preglede stalno i sigurnije je, s druge strane nisi doma. Probaj pozitivnije gledat na to, javljaj nam se i piši nam samo. 😁

    Slee baš mi je žao za cijelu situaciju. Nadam se da muž neće biti pozitivan, a svekru želim da prođe sa što blažim simptomima. Možda je to tako moralo biti, ja si uvijek kad nešto takvo dugo planirano ‘propadne’ zamislim da je to tako moralo biti zbog nekog višeg razloga i da kad se napokon desi, da će biti 100x bolje. ❤️

    Bela Izak već sad testira tvoje strpljenje. 😅 Mogu si zamisliti koliko je frustrirajuće, ponadaš se pa stane. Nadam se da će se ubrzo pokrenuti za stvarno. 🤞🏻

    Novasrećica i kod nas je hladnooo, taman za ušuškati se pod dekicu sa kavom. 
    Samo polako, toliko toga si nabrojila da mi se zavrtilo u glavi. Možda što pokreneš ovim čišćenjem. 😅
    _
    Nisam tu ni javila, ali mi smo napokon uzeli kolica i baš sam sretna, uzeli smo cybex balios s lux 3 u 1 i tak su mi lijepa da ih svaki dan provozam po kući i privikavam se. 🤣
    Napokon sam i oprala sav bebin veš, opeglat će mi mama, ne mogu tako dugo stajati na mjestu. Polako sam se počela pripremati za bebicu. 😊

    🙋🏻‍♀️ 25
    🙋🏻‍♂️ 25
    👶🏻 24.1.2022. - čekamo dečkića 💙

    https://lmtf.lilypie.com/zPxRp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Bok zene, pa svasta se vec izdogadjalo bome. Najprije veeeelike cestitke Bru i Nyssa, brz oporavak zelim i puno uzivanja s bebicama. Bravo i za sve preglede ovaj tjedan, bas to fino ide curke  Aurora zao mi je zbog situacije sa sekom, mislim na vas i nadam se da ce izaci na dobro. Teeny nadam se da antibiotik pomaze, da uskoro mozes na uzv i bude sve dobro, i onda da uzivas u ostatku trudnoce. Slee zao mi da se plan seljenja privremeno izjalovio, dobro da si privremeno kidnula do mame pa cete uskoro moci nastaviti muving. Curke koje ste u finis linijama - sretnooo! Drzite se, nekim bebicama se bas iz inata jos ne da van, ali budu uskoro, vi samo laganini… Druge curke, popratila sam sto ste kroz tjedan pisale, nemojte zamjeriti sto jos nekog ne izdvajam, pisem prema najfriskijim infosima koji mi jos nekak i ostanu u tikvi, bas mi brzo mozak isparava ako odmah ne reagiram…
    Ja napokon zavrsila s poslom, ajme preporod. Tek se sad mogu bas posvetiti sebi i konacno pripremama, a zadnji tjedan posla mi je posebno skurio mozak jer su me do zadnjeg iscijedili. Ali sad je gotovsss!  Mi smo ovaj tjedan slusali online tecaj kod jedne doule (pripreme za porod i postpartum), dobila to na poklon, bas je bilo super zanimljivo, 3 dana trajalo i puno infosa bas bilo, svasta sam doznala, nadam se da cu se sjetiti svih tih savjeta kad dodju the trenuci… Lori poslala sam DZZZ-u prijavu za tecaj u prosincu, ali nista mi jos ne odgovaraju. 
    Razmjestili smo spavacu, napravili mjesta za kutak za malca, muz sredjuje zipku za pocetak, sljedeci tjedan idemo kupiti komodu pa me onda cekaju ture pranja, peglanja i slaganja robice. Moram jos podlogu za prematanje kupiti, razmisljam i o onim sklopivim drzacima/nogarima za kadicu, nisam sigurna trebamo li to ili di cu tocno s kadicom manevrirati…Ajme vrijeme mi sve brze i brze prolazi u ovoj fazi, sad sam 31+5, bas leti! Sljedeci tj cu zbaviti IAT u Petrovoj pa mi na iducem pregledu slijede brisevi. I tak, hrpa svega u glavi, hrpa bome i u boravku u vrecama i kutijama, gledamo se unakrsno dok se ne ulovim posla s time.  No sad cu ipak malo i odmoriti, iskoristiti nesto tog brzo leteceg vremena i za sebe.
    Zelim vam lijepi vikend!

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jutro curke! 
    Ajmo bebice na sunce (zimu)! 
    Clarissa jupi jeeeej za posao! Ja sam sada doma dva tjedna i mogu ti reći da mi baaaaaaaš paše! Odradila sam Rodin tečaj, obavila nabavku za rodilište i sad se spremam dok me šmrkavica prode malo po malo sredivati stan za blagdane.
    Dolaze nam svekrići i baš si guštam složiti jedan lijepi blagdanski stol za Badnjak. 
    Novasrećica pazi da se generalka ne bi pretvorila u nesting :) 
    Slee jesi bolje? 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Romale

    Romale

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Bela_le

    Ditaedi ja ti imam bebeto kolica, prezadovoljna sam, definitivno nisi pogrjesila 😊
    Lori cestitam na dobrom pregledu, curica je secer
    Jana a bas te zezaju, drzim fige da se samo pokrene
    Slee nadam se da ce ti danas biti bolje
    Kod mene je stanje uzasno frustrirajuce, jucer cim bi sjedila duze od 5min krenule bi kontrakcije, vim bi stajala krenule bi kontrakcije, hodanje i voznja u autu isto, al nikako da krene za pravo, imam osjecaj da je na rubu da krene, al nikako, bas sam vec iscrpljena i jadna, ne znam jel mi gore da je ovako ili da se apsolutno nista ne dogada


    Bela, suosjećam. Tako je i meni vec par dana. Krene, drzi i onda stane. 

    🙋‍♀️35🧔35
    2007,2010,2015👶tri curke
    01/2019 spontani 5+2,bez kiretaze
    Papa uredan
    01/2021 planiramo 👶
    01/2021 solgar folna
    🤰22. 12.2021 👶💜
    18.12. P❤️
    Gravidon A
    26.4.24. +

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🌞🌞
    Clarissa, vidim pripreme su polako u tijeku, neka neka brzo će proletjeti to vrijeme :) drago mi je da si gotova s poslom, sad se sigurno možeš više sebi posvetiti i pripremama na miru 🥰❤️
    Novasrećica, dobro ti jelenas kaže, možda kreće neki nesting kod tebe, sve je moguće 🤭🤭🤭
    Bela_le, baš mi žao da te muče ti trudovi, vjerujem da te izmorilo, ali drži se, brzo će bebač doći 🤞🤞 sad skupljaj energiju u vremenu kad trudovi stanu :))
    JanaL, kako si nam danas? Javi se svakako 💋

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.