Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Ditaedi super su kolica! Ja sam danas prošla Rodin tečaj pripreme za porod, ostaje mi još babinje. Dojenje mislim da neću ni stići, ali imam 1,5 godinu iskustva s prvom curicom pa mi baš i ne treba, znam otprilike što očekivati. Vjeruj mi, kad primiš svoju bebu nećeš znati ništa, ali bit ćeš mu najbolja mama na svijetu ❤️ Ja sam mama sada tri godine i ponekad i dalje ne znam ništa. 😂
    Novasrećica jao što si fit, samo trbuh imaš! Lijepa šetnja ukrašenim gradom, mi planiramo u nedjelju malo prije kina kroz centar, baš se veselim iako ne mogu baš više puno hodati 🥴
    Margo super za pregled i preventivu! 
    Bela kod tebe i dalje mirno?
    Lori, Ana ste vi bile već na pregledima?

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Bru1502 cestitaaaam 🎊
    LadyD ne mogu vidjeti sliku baldahina, ali vjerujem da super izgleda. Kako se danas osjecas?
    Nada, deedee super za dobre preglede.
    Lori jos koliko ces ti raditi?
    Taya samo nek mala Nella papa, drago mi j sto vam dojenje funkcionira.
    Nyssa cestitam na malom smotuljku, zelim ti brz oporavak 🥰
    Mašo i meni je vec sad preko glave, a termin pocetkom februara 😅
    Aurora drago mi je sto si se javila. Mislimo na tebe i seku ❤️
    Margo super za pregled!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Hej cure!
    Moj pregled je super prošao, curka ima 1700 gr, ja sam zatvorena, posteljica izgleda dobro, urin je ok. U plusu sam 6 i pol kg. 
    Evo male, jedina slika di ju je koliko toliko uspio uloviti jer podemoni svaki put na uzv
    https://pasteboard.co/XEUH3ol48Y3E.jpg [pasteboard.co]

    Ovaj Imgbb klasični mi ne radi pa ne mogu ni vaše slike otvoriti cure
    Taya super za dojenje! Puno žena ima problema s time i za prvorotku si stvarno super brzo to savladala!
    Nyssa čestitke od srca i brz oporavak! Žao mi je što si se namucila Divno ime ima curka! Uživaj sa svojom malom štrucom i javi nam se kad stigneš 
    Deedee super za pregled, što se tiče mjera bebe znaju oni i pogriješiti i bzvz preplase žene da su bebe velike a na kraju se rodi prosjecna beba. Bitno da je sve ok
    Slee sretno sa selidbom
    Mea super za pregled da je sve ok, želim ti da se uskoro počne nešto događati, sigurno si već nestrpljiva
    Aurora drži se 
    Teeny ja radim još samo pon

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Bravo Lori i curka!!! Baš je slatkaaaaa! Lijepa sličica! 
    Ana di si nam ti?

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Angel 🌼

    Angel 🌼

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Nyssa čestitke 🎊 Mazite se i pazite 🥰
    Meni je danas baš loše, cijeli dan mi se vrti, čak sam i povracala. A tlak i secer su ok.. Neznam sto bi bilo. Ima koja takav slucaj? 

    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Lori, bravo za pregled, curica je preslatka 🥰🥰
    Kada je idući?

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Lori cestitam na dobrim pregledu. Bas je lijepa slicica 😊
    Ja cu izgleda biti jedina koja ce raditi do 36 tj 🤣
    Bar tako planiram.
    Angel kakvo ti je zeljezo?
    Ja sam uvijek imala vrtoglavice kad bi mi bilo nisko zeljezo, ali nisam povracala.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angel 🌼

    Angel 🌼

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Željezo mi je 10 sad na zadnjem vađenju bilo. Tak da je ok. Bude valjda bolje sutra ili za par dana😊

    [lilypie.com]

  • Avatar JanaL.

    JanaL.

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Evo da se javim jer sam još na čekanju. Hvala van cure na podršci ❤
    Prvo da čestitam Nyssi! Sve najbolje u životu maloj Juliji🥰💖 žao mi je šta si imala takvo iskustvo…baš su te naručili. Brzo se oporavi i da se čim prije mazite doma sa tatom!
    A kod nas jutros došao drugi dr. i druga priča tako da su mi odgodili indukciju do ponedjeljka. Uglavnom cijeli tjedan je na pregledima dr. koji očito „voli indukcije“ jer sve žene koje su došle na pregled na dan termina ili poslije zaprima u bolnicu i na indukciju. Jučer je tu bila cura koju je hospitalizirao isti dan jer joj je bio termin. Jasno mi je kad nalaz nije baš dobar pa bolje porodit i izbjeći komplikacije, ali zašto forsirati ako možeš prirodno rodit u terminu do 42tj. 😬
    Ali eto…ja otpremila sve cimerice, ostala ja za danas. Od jutros je nova smjena dr. i na viziti mi rekao da se ne slaže s kolegom i da me trebao pustit doma još koji dan da se možda sama otvorim…ali da kod mene nije problem samo otvaranje nego i to što mi je cerviks krut ili što već (uglavnom nije smekšan). Čekali bi do pon. ako se što spontano pokrene. Iako postoji mogućnost da mi ni gel neće pomoć. Ali me ne pušta doma zbog korone i jer eto bolje da sam tu za preglede. Najteže mi je palo to ostajanje u bolnici 3 dana za bez veze…a živim ni 10 min od b. 
    Eto cure dok je ovdje većina s problemom otvaranja cerviksa kod mene suprotno…ja zabetonirana 🙈🤗
    Birdy u Rijeci sam. Da, nekako je najbolje kad je osoba psihički spremna za razne scenarije. Javi kako prošlo.
    Lady super je baldahin…pravi unikat za malu princezu.
    Slee drago mi je za preseljenje…malac će sigurno imat lijepi kutak!
    Ostalima čestitam na dobrim pregledima! 

    💙👶 07.12.

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Aurora jako mi je zao sto ste u tako teskoj situaciji.  Od srca zelim da seki krene na bolje 💖 i da onda veselje moze biti potpuni. 

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.