Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    nyssa_

    A sad moja prica ukratko.
    02.12. - pregledali me u 7 ujutro i otvorena za 1 prst, doktorica kaze da su nalazi okej, ali da je beba pristojne velicine i morala bi van i predlaze inducirani na koji pristajem i potpisujem sve suglasnosti.
    U 15 do 8 sam u rađaoni, tad mi prekidaju vodenjak i oko 8 mi spajaju drip. Nakon cijele flase dripa, ja sam tek na 2-3 prsta i minimalnim bolovima (u medjuvremenu sam odbila epi sti smatram greskom). S drugom flasom dripa dosla do pola i otvorila se 7 cm sto nije bilo dovoljno, a vec je bilo 19h, znaci, na dripu vec 11h. u to.trenutku predlaze carski na koji pristajem istog trena jer sam umirala od bolova i povracala od injekcije protiv bolova..
    Oko 20h ulazim u operacijsku gdje su me u manje od 50 min porodili i tad je na svijet stigla moja malena štruca Julija, teska 3800 gr, duga 52 cm i nikad nisam bila sretnija ili vise plakala od srece kad su mi je stavili na vrat, lice samo da je poljubim i dodirnem.
    Sad smo u sobi, malo me boli od reza pa ne mogu bas spavati, al ona je tako divna, mirna kraj mene. Moje sve 💓🙏😇
    I da, bio mi je muz i bez njega bih bila totalno van sebe. Pratio je svaki moj trud i bas sam zahvalna na tome sto je mogao biti sa mnom.
    Sretno cure, pratim vas i dalje. 🥰😘


    Čestitam na maloj Juliji.. 💗 bebi da i dalje razveseljava mamu a mami brz oporavak.. 🙂 puno odmaraj.. imala si stvarno dugi i teški porod.. ja se nadam da će bolovi što prije oslabiti.. 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Nyssa cestitke na bebici Juliji 😍🥰😍🥰 zao mi je što su te toliko mucili a tek onda carski. Želim ti brz oporavak i da što prije idete kuci da se mazite i pazite 💓💓
    Jana sretno ti… 
    Koje cure su još premasile termin.. za koga navijamo… 😆😊
    Meaa tebi sutra sluzbeno termin ak je pratit trakicu 🥰 nadam se da će se pokrenut samo od sebe ubrzo da se I ti mazis sa svojom bebicom 
    Mašo svima nam već dosta, ocemo da to zavrsi 🤣
    Kako su nam cure s bebicama? Vjerovatno pune ruke posla sad 😊😊😊🥰

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Aurora, žao mi je zbog seke, ako treba ikako pomoći slobodno javi , puuuno zagrljaja ti šaljem 💗
    što se tiče bebice, ti si brzo u terminu i onda je sve moguće hehe, bit će ta beba vaša najveća sreća ,💗💗❤️
    Maša, hahaha meni je već dosta, ja bi da ona dode da ju napokon upoznamo muž i ja 🤭🤭🙈

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Meaa cestitke na dobrom pregledu 💪💗i nemoj se brinuti 😉 odrade oni sve sto treba a ti samo slusaj svoje tjelo i bit ce sve ok 💪💗
    Aurora bas mi je drago da si se javila i da si dobro 💪💗 vjerujem da ces se malo zaokupiti s pripremama da lakse to sve u sebi prođes sta ti se sve događa. Ostani pozitivna i hrabra i dalje 💪💗  saljem dobre vibre za seku da se ipak oporavi 💗💪 i tebi veliki zagrljaj i podrsku. 😘
    Maša izdrzi jos malo 💪💗
    Josipab imas pravo 😉 vec razmisljam sta cu fino skuhat i neki kolac slozit 😆
    *i  ja se pitam kako su mamice i bebice i kako se snalaze 😊 nadam se da ce se javiti uskoro ☺

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Freya evo opet imam neke lagane trudice, nadam se da se nece smirit nego pojacati, ali nekako sumnjam
    Mea svakako jos malo si sa bebicom, plodnu vodu gledaju tek kad predes termin i samo ako si otvorena
    Aurora bas mi je zao za seku, nadam se da ce se stanje ipak poboljsati, saljem ti najveci moguci zagrljaj, drzi se ❤
    Masa apsolutno suosjecam s tobom, zelim da ide VAAN, sam se eto nedaju bebe

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Bela_le

    Freya evo opet imam neke lagane trudice, nadam se da se nece smirit nego pojacati, ali nekako sumnjam
    Mea svakako jos malo si sa bebicom, plodnu vodu gledaju tek kad predes termin i samo ako si otvorena
    Aurora bas mi je zao za seku, nadam se da ce se stanje ipak poboljsati, saljem ti najveci moguci zagrljaj, drzi se ❤
    Masa apsolutno suosjecam s tobom, zelim da ide VAAN, sam se eto nedaju bebe


    Ti i ja s nasima Izakom i Noelom identicno 🤣🤣🤣 mene svako malo hvataju pa popustaju.. pa si već mislim ajde onda ti mali van kad već zezas.. 

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nyssa cestitam od srca ❤

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Miraclebaby27

    Bela_le

    Freya evo opet imam neke lagane trudice, nadam se da se nece smirit nego pojacati, ali nekako sumnjam
    Mea svakako jos malo si sa bebicom, plodnu vodu gledaju tek kad predes termin i samo ako si otvorena
    Aurora bas mi je zao za seku, nadam se da ce se stanje ipak poboljsati, saljem ti najveci moguci zagrljaj, drzi se ❤
    Masa apsolutno suosjecam s tobom, zelim da ide VAAN, sam se eto nedaju bebe

    Ti i ja s nasima Izakom i Noelom identicno 🤣🤣🤣 mene svako malo hvataju pa popustaju.. pa si već mislim ajde onda ti mali van kad već zezas..


    E bas to, evo opet se smirilo, al su zeznuti ti nasi decki 😂

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Ditaedi

    Ditaedi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Znači ovo pišem iz trećeg pokušaja, već su me dvaput prekinuli i sve se pobrisalo.
    Aurora, žao mi je kad čujem kroz što prolaziš, ali vjerujem da će te ove pripreme za bebicu bar malo razveseliti, a tek kad dođe pravi mali smotuljak sreće. Nadam se da će biti sve ok. 
    Deedee, vjerujem da je šok mali i da treba malo da si posložiš u glavi, ali mi žene smo jake i nema toga što ne možemo. Recimo, moja prijateljica je lani u 12-om mjesecu rodila dečka od 4 i 300, a svekrva je prvog sina rodila od 4 kg. 
    LadyD, drago mi je da ti dragi dolazi i da ćete se malo opustiti zajedno. Ja se divim svima vama koje ste odvojene od svojih boljih polovica, svaka čast kak izdržite to. Al vjerujem da koliko god je teško, čovjek se navikne, to je život. 
    Kolica sam slikala, al ne znam kak staviti fotku. Ugl., šaljem link https://babyland.hr/proizvod/djecja-kolica-bebetto-luca-boja-02-tamno-plava/ [babyland.hr]
    Ta tamno plava, ali sa srebrnom ramom i sa jajetom koje je do 13 kg, znači 3 u 1. Kasnije ćemo kad bebač preraste kupiti autosjedalicu. 
    Ne znam, čitala sam dosta recenzije i ta su mi se svidjela i cijena i kvaliteta. Kak ih sad vidim, čine mi se dosta čvrsta i velika su. Za sad, zadovoljna. A vidit ćemo kak će se pokazati. 
    A sad nastavljam gledat rodin tečaj o dojenju. 
    Kak mi vrijeme leti, sve me više trta svega pomalo. A najviše kak ću ja sa malom bebu, a praktički nikad bebu u rukama imala😂, a budemo se snašli nekako. 

  • Margo

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Bru i Nyssa cestitam vam od srca i zelim vam sto brzi oporavak 🥰

    Cure nadam se da su pregledi svi dobro prosli, ja sam isla na ultrazvuk vena za sad je ok, beba je velika i pritisce ih, ali prije poroda za svaki slucaj moram dobiti lijek da nebi slucajno doslo do tromboze.

    👩‍🦰31
    🧔31
    👩‍💼12/2013 ❤️
    5/2021 ➕
    31.01.2022 termin 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.