Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2619

    Prijavi adminu

    Ja imam obrnuti problem s probavom. Ja idem po 3 puta nekad i vise na dan i uvijek je meksa, cak i premekana stolica. Mene muci da mi zbog tolike kolicine trckalice ne bude nes sa cerviksom iako se ne napinjem bas. Isto sam na duphastonu 3 puta na dan i dva magnezija i spazmeks. Cak nekad iskljucim nocni magnezij jer mislim da me on bas potjera na wc. Svi mi kazu da je to bolje nego da imam zatvor i vjerujem da je, ali opet, ni ovoliko puta mi se ne cini normalno. Hemeroide nisam nikad imala u zivotu, ali mi nekad nakon brisanja zna biti krvavo, valjda je to to. 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Slee

    Ja imam obrnuti problem s probavom. Ja idem po 3 puta nekad i vise na dan i uvijek je meksa, cak i premekana stolica. Mene muci da mi zbog tolike kolicine trckalice ne bude nes sa cerviksom iako se ne napinjem bas. Isto sam na duphastonu 3 puta na dan i dva magnezija i spazmeks. Cak nekad iskljucim nocni magnezij jer mislim da me on bas potjera na wc. Svi mi kazu da je to bolje nego da imam zatvor i vjerujem da je, ali opet, ni ovoliko puta mi se ne cini normalno. Hemeroide nisam nikad imala u zivotu, ali mi nekad nakon brisanja zna biti krvavo, valjda je to to.

    Od koliko magnezij uzimas? Ja 2 po 200 a nek i 3 popijem ako me grci. Meni isto bude mekana. Al opet bolje nego da je tvrda stolica da se ne naprežemo. 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2619

    Prijavi adminu

    Mislim da u jednom mom ima 275mg. Dva ih popijem i jos u prenataima koje pijem ima ja mislim 50mg

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Slee

    Mislim da u jednom mom ima 275mg. Dva ih popijem i jos u prenataima koje pijem ima ja mislim 50mg

    Zašto su tebi dali duphaston? Ja sam bila uvjerena da će meni sad dat Al nisu... 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2619

    Prijavi adminu

    Lorena meni ga je vratila u 19tt jer sam imala onaj neki smedji iscjedak zbog niske posteljice. Nista povezano uz cerviks. Sad se postejica skroz digla pa je bas mislim pitati da mi smanji malo 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Bambina

    Bambina

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Piba, joj, stvarno je to dugo vremena da nisi obavila veliku nuždu..
    Probaj pojesti nešto što će te protjerati, npr. kompot od suhih šljiva, kruške i zobenih pahuljica, iza toga popij Baktiv ili kefir, Donat.. Samo se nemoj naprezati.. 

  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    LadyD

    Aurora kolica su predivna 😍 a tek buketic 😍😍😍
    Jelenas 😂😂😂😂 budi njezna 😉
    Birdy ma neces… izgurat ces ti pa sa svojim zimskim na druzenje 😉 nemoj se stresati 😉 sve ce se to od radova rijesiti uskoro 😘
    Freya bas mi je drago da ste uzivali 😉 bas mi je drago da nam je prva torba spremna 😊 go girl😉👍
    Slee fali jos dosta sa popisa 😂😂😂😂 nebrini se toliko za jacinu udaraca… bitno je da osjetis svaki dan par puta… razmisljaj da ti dosta mirujes i tako i bebica… ja po sebi kad sam aktivnija osjetim i bebu puno vise jer se non stop treskam i mrdam a kad mirujem dosta slabije
    Lorena slika je bas cool 😍
    Anameri bas mi je drago da je i tvoja torba spremna 😊 👍
    —utrka je zvanicno pocela 💪👜🏁
    Piba slazem se sa preporukom od Baltazar
    — ja sam napokon dobila bitku sa svom tom silnom robom… sve je razvrstano i ormar napokon slozen… jos da nadjem nekoga da odnese visak na tavan pa sam mirna 😉 onda dolazi na red robica za bebu i sortiranje samo… mislim da imam previse bas 😆 al fali sigurno jos nesto 😂😂😂😂😂
    Sto se tice popisa ovih mojih… evo pa se slobodno nasmijte al isplanirala sam kako cu pelene i maramice rijesit 😂😂😂😂😂https://ibb.co/NxJnN46

    Draga, ja nis ne vidim procitat 😂😂😂😂

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png

  • Josipab

    Broj poruka: 782

    Prijavi adminu

    Piba, pomazu k 3-4 suhe sljive pomocene u vodi preko noci. Ta voda se popije a te sljive se pojedu 

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Slee

    Lorena meni ga je vratila u 19tt jer sam imala onaj neki smedji iscjedak zbog niske posteljice. Nista povezano uz cerviks. Sad se postejica skroz digla pa je bas mislim pitati da mi smanji malo

    Meni ga je vratio doktor zbog skracenog cerviksa/kontrakcija.

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Josipab

    Piba, pomazu k 3-4 suhe sljive pomocene u vodi preko noci. Ta voda se popije a te sljive se pojedu

    Mislim da ne smijem zbog gestacijskog dijabetesa.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.