Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Jutro okruglice❣Obavila sam zadnji soping u DM, vrijeme je za sloziti torbu i kofer. Slikat cu kad sve stavim na hrpu, mozda sam stogod i zaboravila pa necije oko bolje uoci😆Meni se pregled pomaknuo za 1 dan pa je sada 3.11. Ovo mi je zadnji tjedan za odradit GUK profil i 24h urin za proteine. Ljenguza sam🙄Popodne idem malo bacit panoramski let iznad zabrega😄 dok jos smijem. Nisam vec jako dugo😍Svima sretno na pregledima danas🤍

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Jutro cure... Evo ja jutros išla vadit krv na transfuziju za produljenje inekcija i usput mi sestra odma izvadila i za stitnjacu da ne moram još i na biokemiji cekat. Sad za po ure idem na ocitanje nalaza jer sam im rekla da ne smim sidit i cekat. 
    To za autosjedalicu za tu rotirajuću su mi svi koji je imaju rekli da obavezno kupim. Jako su zadovoljni. Ja sam bacila pogled na 2.jesu skuplje Al i koriste se duže. I ja sam čula da tek od 6 miseci se kupuju jer je beba u jajetu do tada🤷‍♀️

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

  • Avatar Taya_

    Taya_

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Cure koje imate danas pregled sretno 😘
    Hermione dobrodošla 😀.. ja sam ti na pregledima u TA pa sam dobila popis i savjet od cura tamo što ponijeti.. na porod i prvi dan nakon poroda obavezno spavaćica.. zbog pregleda nakon poroda..  kratki rukavi naravno da mi nebude vruće..uz to obavezno moram imati ogrtač.. ja imam deblji.. za ostale dane pripremila sam još jednu spavaćicu i jedne tajice te potkošulje za dojenje.. a gore ću staviti ogrtač.. znači imam 3 spavaćice kratkih rukava, deblji ogrtač, 1 trudničke tajice i 2 potkošulje za dojenje.. nadam se da će biti dosta..pošto  sam prvorotka iz bolnice izlazim tek 4. dan a dan poroda mi je nultih pa se ne računa.. znači ako bude sve ok 5. dan tek idem doma.. 🙉 evo nadam se da sam pomogla.. 😀
    LadyD super je torba.. hoće sve stati unutra? 😀 ja sam pripremila 2 torbe tj. manju sportsku torbu za rađaonu i manji kufer na kotačiće za rodilište.. i to sam jedva sve potrpala unutra.. 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt)
    11.21. 🩰baby N
    12/23 radimo na bebi br. 2🤞

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Taya ♡

    Cure koje imate danas pregled sretno 😘
    Hermione dobrodošla 😀.. ja sam ti na pregledima u TA pa sam dobila popis i savjet od cura tamo što ponijeti.. na porod i prvi dan nakon poroda obavezno spavaćica.. zbog pregleda nakon poroda.. kratki rukavi naravno da mi nebude vruće..uz to obavezno moram imati ogrtač.. ja imam deblji.. za ostale dane pripremila sam još jednu spavaćicu i jedne tajice te potkošulje za dojenje.. a gore ću staviti ogrtač.. znači imam 3 spavaćice kratkih rukava, deblji ogrtač, 1 trudničke tajice i 2potkošulje za dojenje.. nadam se da će biti dosta..pošto sam prvorotka iz bolnice izlazim tek 4. dan a dan poroda mi je nultih pa se ne računa.. znači ako bude sve ok 5. dan tek idem doma.. 🙉 evo nadam se da sam pomogla.. 😀
    LadyD super je torba.. hoće sve stati unutra? 😀 ja sam pripremila 2 torbe tj. manju sportsku torbu za rađaonu i manji kufer na kotačiće za rodilište.. i to sam jedva sve potrpala unutra..

    Tako sam i ja nešto pripremila, u torbu za rađaonu sam stavila jednu spavaćicu jer se u našem rodilištu zna dogoditi da ih nedostaje, a u kofer sam stavila još dvije, naravno kratkih rukava jer računam da će biti toplo. Uzela sam isto jedne tajice, potkošulje za dojenje, ali nisam ogrtač već kao neku dužu majicu/vestu otvorenog tipa za popreko jer mi ogrtač ne bi stao...uglavnom jedva mi je i ovo stalo 🥵👀🤭🤭😭

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    A sto je sa robom za bebe za izlazak? I mene...jel to spremam sada ili mi donesu skupa sa sjedalicom😆

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Avatar Taya_

    Taya_

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Ja ću robu za izlazak za bebu I sebe pripremiti suprugu da mi donese.. jer stvarno nemam mjesta još i za to.. 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt)
    11.21. 🩰baby N
    12/23 radimo na bebi br. 2🤞

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Tako cu i ja😊
    Sad gledam sve bi mi stalo u mommy bag, ali nekako mi preglednije u 2 dijela. Nisam pametna. Za sad cu ostavit tako, lako onda prebacim u 1 da mi je na ormaricu posto cu se tesko saginjat do kofera.

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • ana_88

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Drage sve citam vas ali nikako istipkati-ili krenem pa me pobrise i tako u krug
    Vidila sam preslatkih trbuscica, beba i robice i cestitam za vjencanja (sorry sto sam zab imena).
    Ja i beba smo ok, u iscekivanju pregleda ali pomalo stresirani-dobila sam info da je moj lijecnik koji mi vodi trudnocu pod koronom i da nije najbolje tako da sam em sokirana hoce li biti on ok i naravno zbunjena hocu li morati traziti drugog lijecnika.. ako ima koja pozitivnog iskustva - oci su mi otvorene za vase komentare…
    Pitanje- zna li koja od vas za neke popuste na cijeli racun u nekoj ljekarni? Ne uzimam samo za bebu nego dosta pripravaka za obitelj pa uvijek cekam kad ima neka ljekarna rodendan ili nesto ali sad ne nalazim nista. Itko da zna? Hvala puno..

    👩🏻 33
    🧑🏻36
    01/21 missed ab. 9 tt
    05/21 +
    Euthyrox 12,5 mg, Novalac prenatal, prije Kendural sad pauza
    Termin 08.01.2022
    https://lbdf.lilypie.com/KBp4p2.png

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Ja sam.pripremila spavacicu za dojenje i 2 pidame za dojenje koje imaju dugacke hlace i kratke rukave, sto se odjecice za bebu i za mene za izlazak tice, u osjeckoj bolnici se sad zbog korone odmah nosi sa sobom, jedino cu muzu ostaviti zimsko odjelce da on donese jer mi nema smisla da je bebaca obucem u to i onda cekamo jos 10ak minuta, prokuhao bi jadan u tom

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.

  • Avatar Romale

    Romale

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Bela_le

    Ja sam.pripremila spavacicu za dojenje i 2 pidame za dojenje koje imaju dugacke hlace i kratke rukave, sto se odjecice za bebu i za mene za izlazak tice, u osjeckoj bolnici se sad zbog korone odmah nosi sa sobom, jedino cu muzu ostaviti zimsko odjelce da on donese jer mi nema smisla da je bebaca obucem u to i onda cekamo jos 10ak minuta, prokuhao bi jadan u tom

    Opet ja upadam, nema me dugo nego pitanje za belu. Pošto ću i ja rodit u osječkoj bolnici, jel te testiranju prije poroda ili kako to ide,ako znaš slučajno.. Meni rekao doktor ni slučajno se sad cijepit tako da će vjerojatno testira prije. Ja sam 22.12.,možda se još i sretnemo tamo negdje 

    🙋‍♀️35🧔35
    2007,2010,2015👶tri curke
    01/2019 spontani 5+2,bez kiretaze
    Papa uredan
    01/2021 planiramo 👶
    01/2021 solgar folna
    🤰22. 12.2021 👶💜
    18.12. P❤️
    Gravidon A
    26.4.24. +

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.