Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Jelenas i Teeny sretno na pregledima danas 

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jelenas sretno 🤞💞 Vjerujem da se muz nije bunio 🤣 Nas ceka jos par mjeseci apstinencije 🙈
    Teeny jesi ti dobila novi termin s obzirom na situaciju 😬
    Slee evo ja tek krecem s gledanjem as, vidjela sam da cybex ima neku koja se produzava u lezeci polozaj za one koji bi vozili bebu duze na kolicima. Mislim da nama nece trebati pa gledam 0-13 kg ili 0-18 kg. Vidim i da je razlika u cijeni velika, a bojim se da ce ovu do 13 kg nas mali brzo prerasti jer bi mogao biti velika beba. Do rotirajucih jos nisam dosla 🤣 Jedino sto znam je da do kupnje moramo prvo kupiti auto da znamo koja nam pase, nagib bi u pocetku trebao biti 45 stupnjeva sto je teze postici s isofixom pa se on zato preporuca nakon 6 mj. Pogledat cu i koje imaju dobre ocjene na testovima hak-a i adac-a, adac je imao testiranje u svibnju i ima sad u listopadu pa ce valjda brzo rezultati. Probat cu i u rodinoj grupi naci nesto korisno.

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar AnnaO

    AnnaO

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Jutro cure ja cu sutra ici vaditi onaj postprandijalni secer ne da mi se a moram plus kaj opet ne pazim kaj jedem jer me muzek hrani jako fino ali se uopce ne zivciram oko toga neka je samo curka u redu i sve ce biti ok. Cure na pregledima sretno saljem svima puse

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Anna nadam se da ce to biti uredno👌 Ako i ne bude, dobit ces sigurno upute sto dalje i naviknuti se ako nesto bude trebalo mijenjati 😊 Ja se ne drzim skroz one dijete od 1800 kcal, po njoj bi vec smrsavila ali mislim da se nisam puno udebljala od zadnjeg pregleda pa se nadam da je i to dovoljno.
    Zaboravila sam napisati da sa m ljuta jer je ljekarna sdz trebala imati popust na tommee tippee i jutros vidim da su ga makli s liste. Jos sam provjeravala i sigurna sam da je trebao biti a nisam napravila screenshot 🙈 Na bazzaru sam propustila i akciju na njihov kozmeticki set tako da odgadam kupnju svega 🤣

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2621

    Prijavi adminu

    Jelena mala kao da je znala da treba ranije otic spavati 😂😂 sretno na pregledu! 
    Teeny ne znam ides li ti danas na pregled ili ipak ne. Javi :)
    Masa - ajme, mrzim radove! Pa sto cekaju! 
    Ladyd ma neee, zasto si plakala? Mislim, ja placem svaki dan, uvijek si nadjem neki razlog 😂
    Aurora znaci isofiks bolje tek nakon 6 mjeseci? To mi nije jasno, dal taj isofiks onda moze biti i za iducu autosjedalicu ili opet kad kupim vecu moram i novu bazu. Previse je to sve ineformacija za moj umanjeni mozgoc u trudnoci
    Anna sretno s tim secerom! 
    Cure iz Ri - jeste vidjele da je korona prodrla i na odjel za ginekologiju i porodnistvo! Dobro da su me pustili doma, jos bi mi samo to trebalo! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Josipab

    Broj poruka: 782

    Prijavi adminu

    Drage moje,sretno danas na pregledima!Slee, bas mi je to strasno kad procitam da je korona usla na neki odjel, pogotovo ginekologija i porodništvo. Ovo ljeto u Splitu uopce nisu testirali trudnice prije hospitalizacije,evo ne znam sta bi rekla..vjerojatno ni dalje to ne rade jer nemaju para ni osoblja 

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Trebam savjet... sta mislite dali bi ovakve torbe odgovarale za rodiliste? Gledala sam sad po netu malo i cjene su preskupe a ja to svakako nikad ili cak najrjeđe koristim (za putovanje imam bas dva velika kufera koja su mi vec duzi niz godina super) ...  znaci uz to bi onako jedan ceker torbu za uloske tako da mogu vratit rucnike i sta mi netreba a ovako t torba da ostane samnom.. 
    https://ibb.co/zh97Kxv
     Ovo je sa fejsa za 69kn! Vjerujem da ih ima po kineskim trgovinama ili tog tipa trgovina...
    https://www.facebook.com/marketplace/item/822625425279691/

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Jutro cure ☀️
    Curka se privremeno preselila kod mene u krevet tako da se nas dvije posteno naspavamo, valjda i ona bolje spava kako sam pored nje.
    Nazalost nemam danas pregled, rekli su mi da ih zovem danas kad budem znala rezultate testa pa evo pokusavam, ali lutrija je dobiti ih. 
    Već je proslo malo vise od mjesec dana od posljednjeg pregleda, bas ce mi se oduziti..kad saznam novi termin javim.
    Jelenas i Anna sretno danas !


  • Hermione

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,evo i mene na ovoj temi. Mozda je vec i bio odgovor na ovo pitanje,ali je jako puno postova pa pitam ponovo.🙈moje pitanje je prakticne prirode-prvo dijete rodila sam ljeti a termin za bracu je 27.1. Kakva je situacija sto se tice temperature u bolnicama,sto ponjeti za obuci?po ljeti sam nosila kratke spavacice prilagodjene za dojenje ali inace nisam bas ljubitelj spavacica pa me zanima jel prolazi pidzama,dugi/kratki rukav,debeli/tanji ogrtac?Hvala!🤗

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    aurora12

    Jelenas sretno 🤞💞 Vjerujem da se muz nije bunio 🤣 Nas ceka jos par mjeseci apstinencije 🙈
    Teeny jesi ti dobila novi termin s obzirom na situaciju 😬
    Slee evo ja tek krecem s gledanjem as, vidjela sam da cybex ima neku koja se produzava u lezeci polozaj za one koji bi vozili bebu duze na kolicima. Mislim da nama nece trebati pa gledam 0-13 kg ili 0-18 kg. Vidim i da je razlika u cijeni velika, a bojim se da ce ovu do 13 kg nas mali brzo prerasti jer bi mogao biti velika beba. Do rotirajucih jos nisam dosla 🤣 Jedino sto znam je da do kupnje moramo prvo kupiti auto da znamo koja nam pase, nagib bi u pocetku trebao biti 45 stupnjeva sto je teze postici s isofixom pa se on zato preporuca nakon 6 mj. Pogledat cu i koje imaju dobre ocjene na testovima hak-a i adac-a, adac je imao testiranje u svibnju i ima sad u listopadu pa ce valjda brzo rezultati. Probat cu i u rodinoj grupi naci nesto korisno.

    Gdje si pronasla taj podatak za isofix. Pokusavam naci pa ga ne pronalazim.
    Ja imam bazu koja nema veze sa nagibom sjedalice vec je iskljucivo za lakse stavljanje u auto iako nije problem ni sa pojasom vezati, vise komocija za muza😆

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.