Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Opet mi se post obrisao... 😓
     Idemo opet 😂😂😂😂😂
     Dobro jutro svima 😘
     Cestitke na dobrim pregledima jucer i nek nas prate i danas samo dobre vjesti 💗
     Citam da snovi opet muce neke od vas.... mene su zaobisli vec  par dana al od one veceri sa crijevnim bolovima osjecam stalno bol u koljenima... uvjerila sam sebe da je to onaj isijas koji ste mi dijagnosticirale i da on ima noge pa seta po tjelu di mu se hoce 😂😂😂😂😂😂😂
     Eto da spomenem i onu moju kupnju u Bipi... nisam se mogla odluciti za prasak... kazu vecina da nevalja mjesati... nadam se da dvije vrste nespada u mjesanje 😂😂😂😂😂
     I da nezaboravim... one blaznice vatene kockaste  kao za prati bebu....  negdje su oko 13kn i poslje sam vidjela u kauflandu da su tamo druga marka oko 8.... cak su i kreme (naravno da nisam mogla odabrat koju zelim)  jefrinije...  i pelene  naravno da ni njih nisam mogla odabrat) su bile sa crvenom cjenom...  iskreno nisam isla za tim da trazim gdje je sta jeftinije al eto slucajno vidjela... a samo sam isla kupiti za u frizider 😂😂😂😂😂😂 da i oni sisaci sto dobijes u Bipinom paketu .. za njih je bocica nekih 60-70kn velika....  i one neke uloske (vir)  sam samo vidjela u bipi cca 13kn
    ...  nemojte zamjeriti al eto da se i cjene neke nađu za tih 100 sitnica koje trebaju 😂😂😂😂 - ja sam prvi put uopce gledala sta je sta i za sta sluzi u bipi 😂😂😂😂😂😂  planiram do kraja iduceg tjedna u pohod u Dm i Muller 😂😂😂😂😂 dragi mi je dao upute da nekako poslikam pelene i maramice i nuzno po sta ce  on ici u kupovinu da se bolje snađe  😂😂😂😂😂😂😂

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • nelanr_

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    jutro  🌞Jutros sam izvladila KSS, otisla do ocnog zbog odluke o porodu i dioptrija se vratila 😔 ne puno ali na jedno oko -0.5, drugo -0.25 sa cilindrima i doktorica preporucuje carski zbog rizika od ostecenja ocnog dna i ostalo.  Usput sam stigla kupiti i dvije dekice i jos jedan peskiric ☺️

    boy 💙🌍

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Ja obavila testiranje i nagovorila da mi rezultate pošalju na mail😅
    Otišla do trgovine i sad me čeka kuhanje ručka i pečenje torte za mamu, dala si posla čim me malo popustilo😆🙈

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Sretno svima na pregledima 💛💛
    Bas mi je zao zbog izolacija i korone, vidim da su brojevi opet ogromni. Nadam se da vi cure necete dobiti ako muzevi i imaju i neka njima prode bez jacih simptoma 💪
    Moj je nedavno bio prehladen i srecom brzo je proslo ali za svaku glupost sad strahujemo da nije korona :/
    Nela tvoj gin. te poslao po misljenje o porodu s obzirom na dioptriju ili si sama trazila? Kod mene je velik astigmatizam i ne znam je li se u trudnoci povecao, vjerojatno bi bilo dobro provjeriti.

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Jutro curke,
    Sretno danas na pregledima... 
    I sad opet ja i moja blesava pitanja... Moze mi netko izracunati koliko sam trudna? Zadnja m je bila 23.04.
    Znaci 10.10 na pregledu 25 tj, jucer ispada da sam 25+5.
    Kako je 23.04 petak, a ja odlazim u bolnicu na preglede petkima nekad mi oznaci da mi je puni tjedan, nekad tjedan +6, nekad tj+5..Ugl sad mi vise nista nije jasno 🙈

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png

  • mamasita05

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Zelena36

    Jutro curke,
    Sretno danas na pregledima…
    I sad opet ja i moja blesava pitanja… Moze mi netko izracunati koliko sam trudna? Zadnja m je bila 23.04.
    Znaci 10.10 na pregledu 25 tj, jucer ispada da sam 25+5.
    Kako je 23.04 petak, a ja odlazim u bolnicu na preglede petkima nekad mi oznaci da mi je puni tjedan, nekad tjedan +6, nekad tj+5..Ugl sad mi vise nista nije jasno 🙈

    Mozda ti oznaci po mjerama s uzv-a. Ja sam po mengi 31 tjedan, a po uzv 32 puna danas, nekad dan gore/dolje. 

  • nelanr_

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    aurora12 poslao me je jer sam prije 3 g radila Lasik skidanje dioptrije pa je potrebno da imam misljenje oftamologa zbog odluke o porodu. Ispravka gore na desno mi je ipak +0.25, a astigmatizam mi je 178° sad ne znam jel to puno ne razumijem se bas 😂 Ja sam primjetila da mi se dioptrija povecala u zadnja 2mj al ja i genetski imam mogucnost da dioprija ode i na -18 pa vjerovatno i zbog toga. Iako sam bial svjesna da postoji ova mogucnost sad me malo strah carskog😳

    boy 💙🌍

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Zelena po mome si sad u 26om tjednu ako si 25+ nekoliko dana😅

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar MissBlue

    MissBlue

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ne stignem Vas pratiti, ugl. čestitke svima na punim tjednima, čestitke i na vjenčanju, netko je posalo baš lijepu slikicu 😍
    -
    Sretno na pregledima danas cure, neka su vam svima uspješni. 🙏🏻
    -
    Bolesnima želim da što prije ozdrave, i muževi i dječica. 😇
    -
    Tlak - meni je na pregledu uvijek povišeni, 135/70 (radi tog tlaka me već 2x pitala uzimam li kakve tablete za tlak 🙄), dok je doma većinom okej, 120/70.
    Mene više otkucaji muče nego tlak, redovito su mi oko 90, i zna mi srce preskakati tu i tamo.
    -
    LadyD bebica je medena, a šoping bome uspješan. 😍 Ja lovim po akcijama kad nađem nešto, ali mogla bih do bipe skoknuti, super im je akcija. 😁
    -
    Ja sam prekjučer na bazzaru na akciji uzela avent upijajuće jastučiće za dojenje i 1 paket pelena. Čitala sam za te jastučiće da su super, ultra su tanki i dovoljno veliki pa se mogu i po pola prerezati. Za pelene sam mislila početi s bella happy baby pelenama, i još za svaki slučaj uzeti od nekog drugog brenda (Pampers?) 1 paket, nek se nađe. 
    https://ibb.co/xG3JMnm
    https://ibb.co/4tK1qty
    Ja sam našla neki kod za besplatnu dostavu na bazzaru, pa ako će koja od vas naručivati, šaljem svoj kod za besplatnu dostavu kod prve kupovine: LucijaJK6AMZ
    -
    Mea preslatki ste i ti i trbuščić. Ja sam na zadnjem vaganju bila na +8 kg, s tim da sam 4 od tih 8 dobila otkad sam na mirovanju. 😅 Imam fotku s mora iz 17og tjedna gdje izgledam mršavije nego na početku trudnoće. 😅 Ja sam isto visoka, 178cm i srećom rastu samo trbuh i sise, nadam se da će tako i ostati.😅
    Evo nas od danas ujutro, slikano kalkulatorom očito 😅 https://ibb.co/pjJQb30
    -
    Zelena ovisi da li gin termin računa od datuma zadnje menstruacije ili po uzv, zna se razlikovati, meni se poklapa veličina bebe s datumom zadnje M. 

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    nelanr_

    aurora12poslao me je jer sam prije 3 g radila Lasik skidanje dioptrije pa je potrebno da imam misljenje oftamologa zbog odluke o porodu. Ispravka gore na desno mi je ipak +0.25, a astigmatizam mi je 178° sad ne znam jel to puno ne razumijem se bas 😂 Ja sam primjetila da mi se dioptrija povecala u zadnja 2mj al ja i genetski imam mogucnost da dioprija ode i na -18 pa vjerovatno i zbog toga. Iako sam bial svjesna da postoji ova mogucnost sad me malo strah carskog😳

    Bas mi je zao zbog tih komplikacija, rijesis se dioptrije pa opet krenu problemi :/ Ja sam davno procitala da mozda treba na carski kod velike dioptrije pa su cure ovdje pisale da to samo po sebi nije indikacija. Ne trebas se bojati, oporavak je malo duzi ali sigurno ce proci u redu kao i ostalima, glavno da nam bebice stignu 🤰🧡 Meni se cini da je bas puno poroda na carski u zadnje vrijeme, ili su velike bebe pa se zene prvo namuce ili se nesto krene komplicirati pa zavrsi carskim. Mozda je i lakse kad znas pa se mozes pripremiti.

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.