Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Jutro svima🤗
    Meni svi pregledi ovaj tjedan odgođeni osim onog 4D što sam uspjela obavit, idem sad još na to testiranje na koronu🤦‍♀️ Danas mami rođendan pa nebi htjela da budem pozitivna nikako, trebamo ići malo se svi podružit, mislila sam speći kolač joj i kupili joj poklon☺️

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Josipab

    Broj poruka: 782

    Prijavi adminu

    Jutro cure,sretno na pregledima danas!
    Slee, stvarno sam pošteđena kroz trudnocu i krvarenja,bolova,skraćenog cerviksa, astma mi je pod kontrolom i dalje i mogu samo Bogu zahvaliti sta je tako i mogu biti aktivna trudnica. Ti ces nadoknaditi s bebanom kad rodiš i krenes u skitnje 🥰🥰
    Cure,bas mi je zao zbog ovog korona boom-a, ceka nas gadna zima, nadam se da cemo ostati pošteđene zaraze i teških simptoma 🙏🏻 Dva dana nisam citala portale ni slusala vijesti,psiha mi se preporodil. Bas sam opterećena time sta ce biti i ne volim taj osjecaj nesigurnosti i nestabilnosti sta je ovo sranje unilo u drustvo i svit.
    Sta se kila tice,mislim da 5 kg u dva mieseca i to pretkraj trudnoce stvaeno nije puno 😊
    Mene je strah stati na vagu nakon ovog odmora jer sam pretjerala sa štrudlom od borovnica i ostalim delicijama 😅

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Roberta2111

    Roberta2111

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Dobroo jutro 🤗
    Sretno na pregledima danas! 🥰
    Lilli ja ne znam kako ste izdrzali taki dugo, ja rekla odmah cim sam test napravila, ni pregled nisam mogla docekati 😅
    Slazem se sa Slee, navalila korona na muzeve 🙈
    Ja sam sa svojim bila prva dva dana kad mu je bas bilo lose (dok jos nije bio testiran), a razdvojili se jucer kad smo saznali da je pozitivan iako mu je bilo puno bolje nego proteklih dana...ja privekati jos dan, dva i onda napraviti kucni test, bas me zanima sto ce pokazati 🤔

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Mo_zg

    LadyD

    Mo_zg

    Pozdrav svima, nadam se da ste dobro, ja stvarno ne mogu popamtiti tko je sta pisao, nemojte zamjeriti :)
    Cestitam na jednoj prekrasnoj fotki sa vjencanja i na lijepim pregledima.🤗
    Mi smo danas punih 27 tjedana, ne znam kud prije🥺 sto se stvari tice, 90% stvarno imamo od prvog sina, samo to sve treba odvakumirat, oprat, popeglat, slozit 🙈
    Mene je lagano pocela hvatat neka panika, i to ne panika od poroda, nego panika da docekamo termin u komadu 🙄 ne znam od kud sad to, vjerojatno zato jer mi je najveci "strah" kako cu bez sina tih par dana u bolnici😭
    I evo jedna pozitivna prica za ohrabrenje svima kojima treba, prijateljica je nocas rodila, prvo dijete. Trudovi su joj krenuli oko 21h, oko pola 3 je dosla u bolnicu, i u 3.11 rodila🥰
    I nama je danas 27…. pratimo se 😉 i ista ta panika "u komadu" je i kod mene 😂
    Woooow, bas mi je drago da smo "terminuše" 🤩 oprosti, nisam popratila, gdje planiraš roditi?

    U Slavonskom Brodu 😊

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Jutro okruglice🤰❣
    Kod mene jako puse, imam nered na balkonu. Vidjela sam slicice😍😍😍beba je preslatka.
    Idem sada piti ness i citatit sto ste natipkale😊
    Ja cu danas mozda sloziti torbu😆

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Jelena kako tvom muzu danas? Vi jos malo brojite u izolaciji? 
    Jelenko drzim fige da nije korona! 
    Josipa neka tako postedjena ostanes do kraja! Ja sam isto sretna sto me astma bar pustila na miru i nadam se da ce tako i ostati.
    Roberta a kako tvoj muz? 
    Jesu svi muzevi s blagim simptomima?

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Lorena3009

    Teeny ajme koji san očajni, i ja takve ludosti sanjam non stop.Nadam se da muž nema koronu, jebena korona više 😵Ja sam evo na ovom vađenju krvi za ogtt. Popila sam onaj očaj i sestre su mi dale sobu da ležim. Sad u 8 i u 9 još moram vadit krv. Nadam se da ce me bog poštedit lošeg nalaza🙏
    A za tlak neke cure su pitale, meni je uvik 100/60. Zna past na 90/60. Al uvik je isti. Samo mi fali da mi i on još skoči 😁

    Sretno s ogtt-om 🤞🤞

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Jutro okruglice🤰❣
    Kod mene jako puse, imam nered na balkonu. Vidjela sam slicice😍😍😍beba je preslatka.
    Idem sada piti ness i citatit sto ste natipkale😊
    Ja cu danas mozda sloziti torbu😆

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Slee moj muž je super, on nije imao baš nekih simptoma, neku blagu glavobolju prošli petak. Malo mu je dosadno u boravku no malena mu kuca svako malo pa ga zabavi, a popodne dobije čak i nešto posla za odraditi. 
    Ja dvaput dnevno odem prošetati psa, a muž priča s malom preko baby kamere, iako ona je već stvarno velika i sve kuži.
    Muž i malena su do nedjelje u ponoć u izolaciji, dakle u ponedjeljak vrtić i posao (a meni ODMOR!) 😂 a ja službeno ni nisam u izolaciji tako da mi ta dva izlaska dnevno baš ok dodu za psihu :) 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jelenko držim fige da nije korona da se možeš podružiti sa svojima! Mi smo isto propustili 80. rodendan mog djeda u nedjelju, imali smo veliko obiteljsko druženje :( 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.