Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Jana oprosti, nisam znala da je kriva info … samo sam htjela pomoc 🙈🙈 ti znas di se onda treba ic tata testirat 🤔Ps. Ja sam digla u 2 tjedna 4 kile 😂 s time da pazim sta jedem tako da 5kg u 2 miseca je sasvim odlicno 👌
    Mea mi cemo normalno dozvolit posjete, ne babama iz sela i nebitnim ljudima hhaha ali mojoj obitelji i obitelji od muza normalno ko kad zeli doc , a pogotovo za nesto pomoc je dobrodosao 😂😂 naravno uz obaveznu napomenu da su zdravi da ne kaslju itd…ako bude tako cu zamolit da ne dolaze dok se ne oporave :)
    Jelenko ruzno za rec ali i ja sam o tome razmisljala da ako imas zakazani termin bar se muz stigle testirat 🥴 makar neverujen da ce meni tako bit posto je beba kao jako velika vjerovatno ce doc i prije termina :) 
    Bumbasor sobica je predivnaa 😍😍😍 bas bravo bravoo 🔝🔝🔝

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g 12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Eto I mene da uskocim malo... super za dobre preglede tko je dns isao 
    Ja vidim da nisam napisala iduci pregled 16.11 je datum 
    Bumbasaor kutak je presladak.. svaka cast braci I seki kako su lijepo nacrtali sve 🥰😍
    Netko je pisao za lose snove, ja nisam imala lose snove samo sam sanjala porod.. 😬
    Mislim da nas je dosta uhvatilo taj clanak vjerovatno na Facebooku za mamu koja je zahtjevala negativan test ako netko zeli doci u posjetu..  iskreno... ja ne razmisljam tako ali konstantno dragom govorim da mi nije svejedno baš to što njegova mama I sestra dolaze 2 dana prije mog termina iz hrvatske.. pa ono letovi avioni hrpa ljudi, I onda dolaze kod nas i naravno da će baka stalno htjet svoje unuce cuvat ljubit a meni isto tako ta ideja baš ne odgovara. Tako da moram smislit neki lijep nacin da objasnim svoja pravila. Ps ja sjedim u sobi koja se treba sredit za bebija I smisljam neke ideje što bi isto nacrtala na zidu. 😅

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙

  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Jelenko93

    Zelena po mome si sad u 26om tjednu ako si 25+ nekoliko dana😅

    Da.. Al nisam prije 11 dana mogla bit 25+0,a jucer 25+5

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Mea bas lijep stomacic imas ☺️
    LadyD bebica je tako fino pozirala, slikice su za 10 😍
    Josipa bas si aktivna trudnica. Svaka cast, pomalo ti zavidim. Uzivam u setnjama po prirodi, ali sad se uz stepenice uspusem, kamoli sta drugo.
    Lilii pa kako si uspjela tako dugo kritiii.
    Ja sad sta god da obucem izgledam ogromno, nema sanse da bih mogla sakriti.
    Mora da si onda bas fit trudnica 😆
    Freya i Lorena nadam se da ce nalazi biti dobri 🤞
    Luu po stomaku ne bih rekla da si u tom tj. Bas si fit.
    Jelenko nadam se da ipak nije korona.
    Nela bravo za nalaze, sad samo zeljezo pojacaj i bit ce sve super !
    Sirenita cestitam na dobrom nalazu.
    Bumbasor divan je kutak!


  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Luu

    Ne stignem Vas pratiti, ugl. čestitke svima na punim tjednima, čestitke i na vjenčanju, netko je posalo baš lijepu slikicu 😍
    -
    Sretno na pregledima danas cure, neka su vam svima uspješni. 🙏🏻
    -
    Bolesnima želim da što prije ozdrave, i muževi i dječica. 😇
    -
    Tlak - meni je na pregledu uvijek povišeni, 135/70 (radi tog tlaka me već 2x pitala uzimam li kakve tablete za tlak 🙄), dok je doma većinom okej, 120/70.
    Mene više otkucaji muče nego tlak, redovito su mi oko 90, i zna mi srce preskakati tu i tamo.
    -
    LadyD bebica je medena, a šoping bome uspješan. 😍 Ja lovim po akcijama kad nađem nešto, ali mogla bih do bipe skoknuti, super im je akcija. 😁
    -
    Ja sam prekjučer na bazzaru na akciji uzela avent upijajuće jastučiće za dojenje i 1 paket pelena. Čitala sam za te jastučiće da su super, ultra su tanki i dovoljno veliki pa se mogu i po pola prerezati. Za pelene sam mislila početi s bella happy baby pelenama, i još za svaki slučaj uzeti od nekog drugog brenda (Pampers?) 1 paket, nek se nađe.
    https://ibb.co/xG3JMnm
    https://ibb.co/4tK1qty
    Ja sam našla neki kod za besplatnu dostavu na bazzaru, pa ako će koja od vas naručivati, šaljem svoj kod za besplatnu dostavu kod prve kupovine: LucijaJK6AMZ
    -
    Mea preslatki ste i ti i trbuščić. Ja sam na zadnjem vaganju bila na +8 kg, s tim da sam 4 od tih 8 dobila otkad sam na mirovanju. 😅 Imam fotku s mora iz 17og tjedna gdje izgledam mršavije nego na početku trudnoće. 😅 Ja sam isto visoka, 178cm i srećom rastu samo trbuh i sise, nadam se da će tako i ostati.😅
    Evo nas od danas ujutro, slikano kalkulatorom očito 😅 https://ibb.co/pjJQb30
    -
    Zelena ovisi da li gin termin računa od datuma zadnje menstruacije ili po uzv, zna se razlikovati, meni se poklapa veličina bebe s datumom zadnje M.

    Ma nema veze uzv, oni to mene po zadnjoj m racunaju.. Uzv mi je radil samo anomaly u 12 i 20 tj i nista dalje ne govori

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png

  • Avatar anemi2022

    anemi2022

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Taya, evo nazvala sam prijateljicu koja radi u jednom centru za fizioterapiju i naručila se tamo kod osobe koja radi s trudnicama. Ubacila me odma večeras za pregled i neku terapiju pa ću viditi kako će to proći. Medicinske sam struke sama, i znam da je našim doktorima najlakše reć uzmi tablete protiv bolova ili da odem na inekciju, a ja stvarno mrzim uzimati tablete za svaku stvar koja zaboli tako da ću prvo probati ovo prije nego zovem doktora.
    Meaa, ja definitivno nisan za pojeste u prvih par tjedana, pogotovo ljudi koji imaju malu dicu koja su u vrtićima di se stalno kupe neke viroze. Inače sam veliki introvert, i obožavam biti sama, tako da ne mogu zamisliti goste svaki drugi dan po kući tih prvih par tjedana.
     Mislin naravno da će mi mama dolaziti te prve dane, jer sam sigurna da će mi trebati pomoć tu i tamo, ali od druge rodbine stvarno ne želim nikog na početku. 😬 Mi smo na drugom katu kuće, ispod nas su svekar i svekrva, i sve me strah koliko će i oni htjeti biti gore kod nas. Neke granice i pravila ću definitivno postaviti jer svekrva inače zna malo pretjerati s dolascima gore, po 5-6 puta u danu samo sa vidi dišem li, a beba se još nije ni rodila. 😳
    Bumbasor, predivna sobica 🥰🥰

    29👫🏻34
    Termin 👶🏻💙 17.2.2022

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Bumbasor predivno! Jel to popi petite vrtuljak? Kako si zadovoljna? Baš sam ja htjela od nje naručiti :) Koja je cijena, ako nije tajna?

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Suprug je isao jutros privatno se testirati jer mu je doktorica druga smjena pa je nije mogao dobiti. Nazalost pozitivan je.
    Posto je radio privatno, doktorica mu je rekla da sutra ode jos jednom u dom zdravlja da se testira pa eto sacekat cu sutra da mu stigne i taj zvanicni nalaz pa da zovem svog doktora, mora i meni od sutra otvoriti bolovanje, nemam mogućnost rada od kuce.
    A eto trebala sam u ponedjeljak na pregled, sad ne mogu ni to..
    On je onako, kaze da ga bole pluca kad kaslje, sad spava pa ćemo vidjeti kako ce se odvijati dan.
    Doktorica je toliko bila nezinteresovana, ni jednom ga nije pitala kakve sve simptome ima, kako smo mi ostali, samo joj je bilo bitno saznati jesmo li vakcinisani ili ne..


  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Bumbasor ajme divnoooo! To su tvoji klinci crtali? Mogu doci i kod mene slobodno, prekrasno je sve, svaki detalj! 

    Cestitam na dobrim pregledima! Bela cini mi se da sam negdje procitala da je takav nalaz “prohodnosti” normalan za drugorotke i viserotke u tim tjednima. Ti svejedno uspori i slusaj svoje tijelo. 

    Ja toliko jedem zadnje dane da me sve strah stati na vagu. Ne stajem! Danas me opet dosta boli i tvrd mi je trbuh. Za taj tvrd trbuh su rekli u bolnici da nisu kontrakcije jer one dodju i odu u valovima, ali svejedno mi nije ugodno. Vjerojatno su to sve cari trudnoce samo ja osjetim sve to puno intenzivnije jer sam pizdica i preosjetljiva. Sad vec jedva cekam iduci petak i pregled iako sam tek pred malo uzasla iz bolnice gdje su me svi zivi ispregledali i rekli da je sve ok

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Ma joj ta korona već svima ide na živce, toliko nervira psihički🙉 Ja osobno nemam neki veliki strah ali nebi ju htjela zakačit sad u trudnoći nikako ili zarazit nekog starijeg 🤷‍♀️ Ima li tome kraja🤦‍♀️

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.