Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Teeny žao mi je da je pozitivan :( Nadam se da će mu proći bez nekih ozbiljnih simptoma! I nadam se da malena i ti nećete pokupiti i da će vam izolacija proći brzo! Jeste u stanu ili kući? Ako trebaš ideje kako zabaviti toddlericu javi se, svašta smo radile ovih dana! 😂😂 Naoružaj se strpljenjem! 
    Jelenko si ti dobila nalaz?

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Hvala curke💙Jelenas je popi petite. 660kn sa pt i jer sam uzela bijelu konstrukciju. Motivi po zelji. Ja sam htjela avion i ovce bas🤣
    Slee razmisljam ih iznajmljivat malo🤣🤣🤣. Da oni su crtali. Braco avione, seka oblake. Mali je bas inace likovnjak i umjetnik. Fino crta odmalena😀Ne izlaze mi van sad iz sobe. Zele i oni biti u sobi🤣🤣 racunaju da je beba iako sa mnom u sobi kao sama za razliku od njih sto dijele sobu😝

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jelenko meni isto strašno ide na živce. Prebolila sam jednom, mislim, tj nadam se da bi i svaki idući prošla jednako, s 0 simptoma. No nažalost znam i neke kojima je bilo baš teško, a i baka mi je sirota s koronom umrla.
    Mene živcira i to što uvijek treba razmišljati što kako kad gdje dok se dogodi kontakt. Pa dijete ne može u vrtić, pa žicaj rad od doma itd itd. Bolovanje mi trenutno ne dolazi u obzir jer ću si srušit prosjek za porodiljni brutalno tako da sva sreća da imam OK poslodavca i da izlaze maksimalno u susret.

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Bumbasor thanks! Ja bi čak drvenu konstrukciju i mislila sam kombinirati dugice i oblačiće, možda kapljice... Moram još smisliti, imamo i vrtuljak od curke, pa ću vidjeti. :) 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar MissBlue

    MissBlue

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Taya super za pregled, sad si mirna. 😊 Još malo i bebica stiže. Ti si u Čakovcu ako sam dobro vidjela? Ja čekam tvoje iskustvo s poroda jer ću i ja tamo roditi. 😅
    Baš si lijepa trudnica. 😍
    -
    Što se posjeta tiče, meni nije problem reći ljudima da ne primam posjete, posebno ako korona opet navali. Uža obitelj smije doći vidjeti bebu, no mi živimo s mojim roditeljima, pa je to druga stvar, ali moji rade sami, pa nisu u kontaktu s ljudima, tako da mi je to okej, a i mama mi je velika pomoć sad u trudnoći i znam da će mi pomagat oko bebe puno. Dok s druge strane zaručnikovi svi do jednog rade s ljudima, pa ću njih zamoliti ako će htjeti čuvati bebu obavezno pranje ruku i bez ljubakanja i sl. Ja bih se htjela oporaviti skroz od poroda i naviknuti se na bebu i taj ritam prije nego počnemo primati ostatak rodbine. Ne traje babinje bez veze 40 dana. 
    -
    Bea super si ovo sročila. Slažem se u potpunosti. 👏🏻
    -
    Bela ne razumijem se u to, meni moja niti ne kaže pola toga, nego tek kasnije vidim na nalazu. 🙄 Ali uspori malo i laganini sad do kraja. 
    -
    Nela super za nalaz!
    -
    Sirenita ja isto dobim takvu fotku da doma pokušavamo skužiti koji dio bebe je to. 😅
    -
    Bumbasor sobica je prekrasnaaaa. 😍😍😍 Otkud je vrtuljak? Baš je poseban. 
    -
    Slee meni je jako često tvrdi trbuh. Možda je od hrane koju jedeš? Inače imam problema s želucem i morala bih paziti što jedem, ali u zadnje vrijeme sam baš pretjerivala i trbuh mi zna biti toliko tvrd da je nekad i bolno. Ja sam imala probleme s nadutošću, pretpostavljam da je i ovo to, samo se ne primjeti toliko sad od bebe. 

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Nije mi još došao nalaz, rekli su mi poslat na mail jer sam rekla da sam danas trebala u petrovu i obavit prije toga ogtt i sad na kraju ništa jer sam morala na testiranje pa čekam da mi pošalju a ako ništa dr je rekla da zovem poslije 18 sati nju u ordinaciju. Ma nervira me to što je vjerojatno neka upala pošto sam dobila antibiotik a nalaze nisam vidjela još

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jelenko a gdje si se testirala? Mislim da do 14h uzimaju briseve, pa onda krenu slati. Moj muž je oko 14h dobio nalaz, bris uzet u 8:30. Čekaj dala ti je antibiotik samo tako, bez neke pretrage/brisa itd? 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Taya ne znam jesam vec napisala kako si zgodna trudnica! 
    Luu mene su i zadrzali u bolnici zbog tvrdog trbuha (izmedju ostalog) jer su mislili da su kontrakcije, ali nisu. Cak su me pitali jesam li inace misicava na sto sam se ja samo slatko nasmijala. Moguce da je i od hrane, ali bas zna biti nelagodan osjecaj kad ga popipam tako cvrstog

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    I da, ovo sam zaboravila pokazati i pitati. Jucer unutro sam se probudila s ovako mokrim krugom na mjestu gdje su bradavice. Zar je stvarno moguce da mi je vec pocelo mlijeko curkati? Mislim ne pada mi na pamet sto bi drugo bilo https://ibb.co/mtQhwZp

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Testirala sam se u sklopu bolnice. Ja sam taj dan kad sam otišla dr vadila krv, dala mokraću i dala bris grla na bakterije zbog mojih krajnika i kao za svaki slučaj da odem danas i za koronu. Jučer mi je pustila sumamed i počela ga pit al ne znam kakvi su mi nalazi🤷‍♀️ Rekla mužu da ode kupit sad onaj čitač kartica pa da si aktiviram novu osobnu i odem na e građane, nadam se da mi tamo stoje nalazi pa ću ih pogledat dovoljno sam po doktorima bila i radim posao samo što nisam dr pa znam isčitat onda osnovno😆

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.