Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Roberta2111

    Roberta2111

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure❤️ 
    One koje imate pregled danas, sretno, a one koje ste bolesne zelim vam brzi oporavak 🥰
    Maša, i ja sam danas usla u 30.tt i pocela me hvatat nervoza i panika 🙈
    Napokon sam uhvatila vremena da procitam sta ste sve pisale i nisam zapamtila ni pola 🙈 
    Od kad sam se udala stalno sam u nekom pokretu i bas mi je falilo da vas citam svaki dan.. 
    Mene zadnjih par dana uzasno bole prepone i sve ostalo u tom podrucju, ali sam dva tri dana bas u nekom turbo tempu, od mjenjana adrese i dokumenata morala sam ici vaditi krv jer sam rh negativna pa nositi uzorak urina zbog bakterije... Onda me kod kuce doceka slaganje robe jer mi je do jucer sve u kutijama bilo 🤦🏼‍♀️ bebicinu robu nikako da krenem prati i peglati, kolica i as jos uvijek nismo kupili, krevetic eno stoji rastavljen, cekamo da se sam sastavi izgleda 😂 Sve u svemu, jedva sam docekala da malo prilegnem i uhvatim se citanja 😄
    I sad dok malo uhatim neki tempo planiram proci kroz rodin tecaj za trudnice.. 😁Evo slike napokon 🙈 S obzirom da ni ja ni muz nismo bas od odijela, kravati, haljina i stikli isfurali smo taj neki nas dir i za vjencanje ☺️
    https://ibb.co/bF1v8RM

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2494

    Prijavi adminu

    Aurora da daaa, jos malo pa cu i ja poceti shopingirati na veliko, bas se veselim. Pomalo gledam sve sto se nudi. Na bazzaru je sad nekakva akcija, ali sve sto se meni svidja - naravno nije na popustu 😂
    Nela ajme i ja ljubomorna na tvoju kilazu! Ja sam na 67kg trenutno
    Maso hvala na preporuci, bacim oko!
    Jelenas drago mi je da je sve pod kontrolom s koronom i ekipom doma. A sto se tice skakanja na muza, ja vec planiram kako cu nakon poroda to uciniti iako mi tad vjerojatno to nece biti bas prva misao kao sada 😂
    Lorena sretno sutra na ogtt-u! Ides bas u bolnicu vaditi ili ce ti doci patronazna? Kako ces sjediti ta dva sata? Ja ih mislila zamoliti da me polegnu negdje. Vjerujem da si zabrinuta za cerviks, ali ti si sad dvostruko zasticena pa vjerujem da ce to sve biti dobro! 
    Lilli super za dobar pregled i kilazu! 
    Bela - super da si pomakla pregled. Nema ti se sto smijati i rugati. Mi smo sve ovdje mame koje samo brinu za svoje dijete, to nikad nije za osudu
    Roberta cestitam na punom tjednu! 
    Roberta preeeekrasni stee! Bas sjajite 💗💗 cestitam od srca! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Roberta cestitam onda i tebi na ulasku u 30-ti tjedan i cestitam jos jednom na svadbi bas ste bili prekrasni 😍😍😍
    Mene isto neka trema strasna danas ulovila 😢 nemamo komodu, krevetic stoji u kutiji nemamo pola stvari 🙈 ali nadam se sad u narednih 3,4 tjedna po nabavljat SVE da sam onda na miru 🙈 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g 12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Dobro je nisam jedina onda u panici  😅
    Roberta cestitke 🥰

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Evo i mene s pregleda, stanje je nepromijenjeno što je dobro - cerviks je jednako kratak i mekan kao prije 2 tjedna, ali nije se ništa pogorsalo. Tako da dalje samo strogo strogo mirovanje.
    Beba ima 1450g 😱😱😱 bas mi se to jako puno čini, ali samo neka on raste.
    Danas su nam javili iz vrtića da je dijete iz grupe pozitivno i da je cijela grupa sad u izolaciji. Ja sam sad sva u panici, jer meni je mala od četvrtka doma - ima temperaturu, curi joj nos i kaslje. Kupili smo kucni test pa ćemo ju testirati - ima li tko iskustva s pouzdanoscu tih testova?
    Svima ostalima čestitke na visokim tjednima i urednim pregledima. Svi koji trebate mirovati, mirujte i dalje, meni nadam se pomaže.

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Bela_le

    Nova srecica, Lillio cestitam na dobrim pregledima
    Danchy drago mi je da je noc prosla bez temperature, nadam se da i dan protice u istom tonu
    Lorena ne znam jel ides u Osijek radit ogtt, ja sam isla prije 2 tjedna, uglavnom za iscjediti limun unutra, poneses limun ili prethodno iscjedeni sok limuna i pitas ih jel si smijes usipati
    Jagodica slazem se s curama za izdajalicu, i ja sam dobila polovnu sventovu i samo sam kupila aventovu bocicu
    Ja sam na kraju nazvala svoju dr i zamolila ju da mi pomakne pregled tako da idem sutra, sad me strah sto ce mi reci kakvo je stanje, a opet me je i strah ako je sve uredu da me ne ismije ili ne napadne da panicarim

    U vk cu radit, onda ću ga ja ujutro ocidit i ponit i pitat jel mogu ulit. Jel okus još gori ili? 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Slee

    Aurora da daaa, jos malo pa cu i ja poceti shopingirati na veliko, bas se veselim. Pomalo gledam sve sto se nudi. Na bazzaru je sad nekakva akcija, ali sve sto se meni svidja - naravno nije na popustu😂
    Nela ajme i ja ljubomorna na tvoju kilazu! Ja sam na 67kg trenutno
    Maso hvala na preporuci, bacim oko!
    Jelenas drago mi je da je sve pod kontrolom s koronom i ekipom doma. A sto se tice skakanja na muza, ja vec planiram kako cu nakon poroda to uciniti iako mi tad vjerojatno to nece biti bas prva misao kao sada😂
    Lorena sretno sutra na ogtt-u! Ides bas u bolnicu vaditi ili ce ti doci patronazna? Kako ces sjediti ta dva sata? Ja ih mislila zamoliti da me polegnu negdje. Vjerujem da si zabrinuta za cerviks, ali ti si sad dvostruko zasticena pa vjerujem da ce to sve biti dobro!
    Lilli super za dobar pregled i kilazu!
    Bela - super da si pomakla pregled. Nema ti se sto smijati i rugati. Mi smo sve ovdje mame koje samo brinu za svoje dijete, to nikad nije za osudu
    Roberta cestitam na punom tjednu!
    Roberta preeeekrasni stee! Bas sjajite💗💗cestitam od srca!

    Objasnit ću im situaciju i zamolit ih da ležim ta 2 sata. Mislim da trudnicama daju. Ako ne budu dali ne znam šta da radim. Sidit necu sigurno. Necu da riskiram. Al mislim da ce dat... Nisam ni znala da za to može doc patronažna? 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    piba7

    Evo i mene s pregleda, stanje je nepromijenjeno što je dobro - cerviks je jednako kratak i mekan kao prije 2 tjedna, ali nije se ništa pogorsalo. Tako da dalje samo strogo strogo mirovanje.
    Beba ima 1450g 😱😱😱 bas mi se to jako puno čini, ali samo neka on raste.
    Danas su nam javili iz vrtića da je dijete iz grupe pozitivno i da je cijela grupa sad u izolaciji. Ja sam sad sva u panici, jer meni je mala od četvrtka doma - ima temperaturu, curi joj nos i kaslje. Kupili smo kucni test pa ćemo ju testirati - ima li tko iskustva s pouzdanoscu tih testova?
    Svima ostalima čestitke na visokim tjednima i urednim pregledima. Svi koji trebate mirovati, mirujte i dalje, meni nadam se pomaže.

    Koliki ti je cerviks? Bome beba ti dobra❤️❤️ Samo nek napreduje 🙏🙏 a ti miruj koliko god možes. Znam kako ti je😘

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

  • Avatar Beaa

    Beaa

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Drago mi je za dobre preglede. 
    Piba koliki ti je cerviks sada? Koliki je bio kada su te hospitalizirali? Držim palčeve da djevojčica se nije zarazila. Mogu misliti u kojoj si panici 🍀🙏

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Lorena3009

    piba7

    Evo i mene s pregleda, stanje je nepromijenjeno što je dobro - cerviks je jednako kratak i mekan kao prije 2 tjedna, ali nije se ništa pogorsalo. Tako da dalje samo strogo strogo mirovanje.
    Beba ima 1450g 😱😱😱 bas mi se to jako puno čini, ali samo neka on raste.
    Danas su nam javili iz vrtića da je dijete iz grupe pozitivno i da je cijela grupa sad u izolaciji. Ja sam sad sva u panici, jer meni je mala od četvrtka doma - ima temperaturu, curi joj nos i kaslje. Kupili smo kucni test pa ćemo ju testirati - ima li tko iskustva s pouzdanoscu tih testova?
    Svima ostalima čestitke na visokim tjednima i urednim pregledima. Svi koji trebate mirovati, mirujte i dalje, meni nadam se pomaže.
    Koliki ti je cerviks? Bome beba ti dobra❤️❤️ Samo nek napreduje 🙏🙏 a ti miruj koliko god možes. Znam kako ti je😘

    Nije mi ga mjerila, rekla mi je da po opipu osjeti da je isti kao prošli put kad je bio 28mm.
    Tak da eto, ne znam. 
    Oni što je bitno je da se unutarnje usce nije počelo otvarati tj skroz sam zatvorena.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.