Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Miraclebaby26

Broj poruka: 103

Prijavi adminu

Aurora ja sam narucila isto bocice 2× 150 ml I 2 ×250 ml one tomme tippye ili kako već se pise pa cemo vidjet. .. I ja planiram dojit al nek se nade za slucaj…
    Tierra  ti I ja I s kilazom I s tlakom I s tjednima podjednake 😄😄 a za ovu situaciju s krivim vremenom vjerujem da bi svatko poludio 🤯🤯

I don't know who you will be. But I know you will be my everything 💜👶 Mommas boy is coming 16.12 💙
    [lilypie.com]

aurora12

Broj poruka: 616

Prijavi adminu

Hvala vam cure 🤗
    Tierra bravo za pregled, trbuscic je prekrasan 🥰
    Nije ni cudo da ti je tlak bio visi nego inace nakon svega. Vazno da je beba dobro ❤

👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 26.10.

Popsi

Broj poruka: 17

Prijavi adminu

Pozdrav svim šećernim trbušćićima <3

Ne uspijem sve po imenima zapamtit ko šta piše al super su teme.
    freya_444, hvala na popisu za potrebne stvarčice i Bela le za slatki popis termina i svima ostalima na savjetima.
    Slee, slažem se za depilaciju da više nije đir nakon prvog tromjesečja. Baš sam se pitala jel i drugima postaje već teško obavit to u drugom tromjesečju. Ja sam mislila da ce bit problem tek pred kraj al moj stomačić je napredan pa mi je sve u zaklonu, A i ne mogu se puno saginjat.
    Razmisljala sam da odem na depilaciju šećernom pastom al me strah jer bi se stisnula od bolova a i strah me bakterijica. Šta vi mislite? Inače se sama depiliram no nekoć davno kad sam išla bilo je bolno.
    S druge strane, kad sam završila u bolnici, pored sveg straha, bio mi je neugodnjak jer sam došla ko dikobraz…
    Lady Di, ja koristim obične pamučne gaćice iz Tezenisa koje sam koristila i prije trudnoće jer nemaju stisnute rubove tako da ću ih moći nositi do kraja…

termin 03.01.2022.
    🌸curica🌈🌺https://lbdf.lilypie.com/i92Qp2.png [lbdf.lilypie.com]

Popsi

Broj poruka: 17

Prijavi adminu

Što se tiče opreme, ja već tjednima govorim da neću više ništa kupovati do 11. mjeseca, kad ono, malo pomalo, sam već sve veće stvari kupila. U nedjelju će biti mjesec dana da sam na mirovanju pa nije ni čudno. Nemam pametnijeg posla
    Ugl zasad imamo krevetić i komodu. Kolica sam naručila Baby Zen yoyo 3u1. Super mi je što su dobili onu pravu košaru jer sam baš htjela ta kolica a ona prijašnja nije izgledala baš čvrsto, posebno ne za zimsku bebicu. Kupila sam i nešto robice, tetri, kadicu, ručnike, dekice… Dosta toga, al još mnogooo je ostalo na popisu za kupovinu.
    Ovih dana planiram slušati Rodin online tečaj jer se stalno mislim kako ništa ne znam o malim bebicama pa da krenem odnekud.
    Pozdrav svima i sretnoooo 

termin 03.01.2022.
    🌸curica🌈🌺https://lbdf.lilypie.com/i92Qp2.png [lbdf.lilypie.com]

• nelanr_

Broj poruka: 154

Prijavi adminu

tierra super za pregled 💗 trbusic presladak 💗
    flasice jos nisam gledala uzet cu jednu malu za pocetak neku antikolik.
    Maloprije sam ustala do wc i primjetim da su mi prsti bas otekli a do sad nisam primjetila oticanje, vratim se u krevet pokusam probuditi bebu ne ide sat vremena nista cokolada, muzika, blic, lupkala stomak nista. Umrla sam od straha … evo tek sad se je malo probudio i lagano se pomjera. Mislim da nema vise spavanja veceras. Ima li nas jos budnih?

boy 💙🌍

freya_444

Broj poruka: 1451

Prijavi adminu

Tierra, bravo za pregled i bebicu, presladak ti je trbuščić 💗
    Nelanr, ni kod mene nema baš spavanja 😔😭 a tvoja bebica je spavala, tako da nemaš brige 🤗

👩- 30 ( Almagea Omega prenatal,Biolectra Mg, Lactogyn)
    👨- 29
    08.12.2021.stiže Lucija 💗

[lilypie.com]

freya_444

Prijavi adminu

Što se tiče depilacije dolje, iako ju ne vidim, uspijem ja to sve napamet obrijati 🤞🤞🤣

👨- 29

[lilypie.com]

freya_444

Prijavi adminu

Danas po mojem popisu, nitko nema pregled…ako sam dobro popratila ☺️
    Ugodan dan vam želim cure 🥰🌞🌞

👨- 29

[lilypie.com]

jelenas

Broj poruka: 861

Prijavi adminu

Dobro jutro svima! Kreće spremanje za vrtić, pa malo raditi pa odmarati :) Puse svima! 

👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

• Bumbasor

Broj poruka: 155

Prijavi adminu

Dobro jutro😊
    Vidjela sam ovdje da je netko stavio da od danas krece popust za cutiecloud😛pa sam evo od 7 ujutro zasjela i njuskam🥰
    Sad vec gluposti uzimam cisto da odrzavam vezu sa dostavljacem😂😂

🧑2008.👱‍♀️2009
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.