ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Tak i ja isto prije kontrole 🤦🏼‍♀️ muz se zeza da bi mogla malo cesce kod doktora 😂😂😂

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Cuj to 😂😂😂😂😂😂 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ja sa dlakama ma donjem katu imam malo problema jer mi rastu sve dlake uzasno sporo, od transfera sam samo na varijanti sisanja sa reko bi mm trimerom jer ne usudim se sad cackat kremama i britvicama, a ovako je cist pristojno. 😂 I naravno gospon muz ce obavljat sisanciju kad to ne budem u mogućnosti, ne zanima me oce nece. Mora ce!
    Jeeej jos trbuha imamo danas. ❤️ Ja sva ponosna dodjem jucer sestri i pokazem trbuh kao viiidiiii! Njena reakcija a sta da geldam? 🙄 Hellooouu pa trbuh! Izjava takav ja imam kad pojedem sladoled. Suuper a ja sva happy da imam trbuh, a i imam ga jer sam prije bila ravna ko daska a sad se vidi. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Ja sam prodlakavila u trudnoci…nekad mi je bila dovoljna depilacija svako 7 do 10 dana, a sad 3 dana max.
    I fascinantno mi je kako se pupak siri😂😂

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Grizli tak i ja svima gledajte trbuh mi se vidi a oni svi di?? 
    Ja ga vidim iako se svi koji neznaju jos za trudnocu pitaju dal sam se samo zbucala ili kaj 
    Joj divni su vam trbuscici i zavidim vam! Jedva cekam da i moj postane takva loptica zaobljena da ga mogu ponosno setati u uskim majcama 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ja sa dlakama ma donjem katu imam malo problema jer mi rastu sve dlake uzasno sporo, od transfera sam samo na varijanti sisanja sa reko bi mm trimerom jer ne usudim se sad cackat kremama i britvicama, a ovako je cist pristojno. 😂 I naravno gospon muz ce obavljat sisanciju kad to ne budem u mogućnosti, ne zanima me oce nece. Mora ce!
    Jeeej jos trbuha imamo danas. ❤️ Ja sva ponosna dodjem jucer sestri i pokazem trbuh kao viiidiiii! Njena reakcija a sta da geldam? 🙄 Hellooouu pa trbuh! Izjava takav ja imam kad pojedem sladoled. Suuper a ja sva happy da imam trbuh, a i imam ga jer sam prije bila ravna ko daska a sad se vidi.

     I ja isto rekla muzu da ce kasnije on to radit pa se sokirao 😂😂😂 takav pogled sam slozila da je odmah pristao 😂😂😂

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ja sa dlakama ma donjem katu imam malo problema jer mi rastu sve dlake uzasno sporo, od transfera sam samo na varijanti sisanja sa reko bi mm trimerom jer ne usudim se sad cackat kremama i britvicama, a ovako je cist pristojno. 😂 I naravno gospon muz ce obavljat sisanciju kad to ne budem u mogućnosti, ne zanima me oce nece. Mora ce!
    Jeeej jos trbuha imamo danas. ❤️ Ja sva ponosna dodjem jucer sestri i pokazem trbuh kao viiidiiii! Njena reakcija a sta da geldam? 🙄 Hellooouu pa trbuh! Izjava takav ja imam kad pojedem sladoled. Suuper a ja sva happy da imam trbuh, a i imam ga jer sam prije bila ravna ko daska a sad se vidi.


    I ja rekla muzu da ce on to kasnije radit pa se sokirao 😂😂😂😂 takav pogled sam slozila da je odmah pristao 😂😂😂😂

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Cure lijepi su vam trbuščići😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Čestitam na novim dečkima i curama💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    I dlake, tj ona linija dlaka od pupka prema dole. Sređuje li koja od vas to i kako?
    Ja sam i prije imala to izraženo, ali čini mi se da je sad još više 🙈 počupala bi koju dlačicu s pincetom da prorijedim, onda je ok izgledalo al su mi počele urastati 🤬🤯

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.