ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Ja sam bas istrazivala te kreme i isto sam kupila od vichya al sam ju na kraju spremila za sljedecu godinu jer sam vidjela da je taj homosalate kemijska zastita. Malo sam se prenaglila. Ja sam vec odlucila od uriagea uzet jer mi se cinio najmanje stetan al kako ga nije bilo prenaglila sam se i uzela vichy. 
    Eh sad, vjerujem da malo pretjerujem i da mi nista ne bi bilo od te kreme i da svakodnevno unosimo svasta sto kroz prehranu sto na druge nacine. Al nekako me moja luda psiha koci pa sam si rekla da cu ju ostaviti za kad ne budem trudna. Naravno od tih hormona sam bila ful u bedu i kukala dragom kako sam bacila 114 kn pa me smirivao. I narucila sam preko meta uriage i cekam da dodje

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Curee super su vam trbuscici 😍 
    Sto se tice depilacije to sama obavim,onako napamet na opip. 😁
    Jel se meni cini da ovdje kruzi neki uljez 😂 ili mi se pricinja od gladi. Uvijek sam gladna 😤 cak i kad se najedem,samo osjecaj sitosti mi daje kad pojedem slatko a to mi se bas ne svidja 😒 jos nisam nasla namirnicu koju bi prigrlila. 

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Cure lijepi su vam trbuscici i prekrasne ste trudnice😍
    Cestitke svima na curama i deckima❤️
    Sto se tice depiliranja, noge odlazim kozmeticarki secernom pastom jednom mjesecno i mirna, bikini i ostalo britvicom, malo mi prebolno pastom a i to moram svakih par dana, rastu ko lude😂
    Zasad jos uspijevam sve sama, a kasnije eh trebat cu sigurno pomoc😂
    E da i ja imam dlacica po trbuhu po liniji od pupka prema dolje, znam da je neka bila spomenula, te me bas uzasno zivciraju i dosad sam ih cupala pincetom.
    Nisam se nikad bila raspitala to da bi laserom, jel to onda trajno? Ne sjecam se sad koja cura je napisala da ih je uklonila laserom, i da jos ih imam par po grudima blizu bradavica, nisam se nikad informirala dal bi i to moglo ici laserom, da nebi stetilo ?..naravno nakon poroda i dojenja.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu
    Bok curke :)
    Da se i mi prijavimo
    Termin je 15.1 i cekamo blizance :) 
    Danaas smo 11+4 i vec je trbuh ogromaaaaan.
  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Reserved123

    Deewillowi ja imam tu kremu i isto su mi rekle tete na apoteci da je okej za trudnice
    Reserved i sve ostale cure, upravo sam provjerila. Vichy kremu s moje slike nikako vam ne bih preporucila da sad koristite, jer sadrzi izmedju ostalog i oktokrilen, koji, kako pise u novom broju Glorie, moze izazvati alergije i hormonske poremecaje 😨 
    Saljem vam i ulomak iz clanka:

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Znam da Gloria nije dobar izvor strucnih podataka, ali ipak, bolje ista nego nista. Plus, ipak je pisana jednostavno, a kako ja nisam prirodoslovno-medicinske struke, meni to pomaze

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Valentina ja sam ih uklanjala laserom prije 3 godine i nisu se vracale do trudnoce. Mislim da sam isla na jedno 5 tretmana, inace sam svijetle puti i imam slabe svijetle dlake 😂 ako si tamnija mozda bi trebalo vise tretmana. Ovaj put budem vidjela, ak opet ne produ nakon poroda, opet cu ici na laser. U trudnoci nije preporucljiv tako da izdrzite i ne dirajte ih.

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cure vi jos uvijek na dlakama 😂
    Kako brzo vam rastu na nogama? Inace bi se ja bricnula  jednom u tjedan-dva, i to komplet…noge, pazusi, ratna zona. A sad noge moram bricat svaka dva do tri dana jer izrastu neke debele pikave, odvratno izgledaju, najvise ih oko zgloba…a naravno stalno sam u haljinama a dlakurde se vide iz aviona 🙈 Doslovno preko noci niknu!

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    I da…inace sam skroz tamne puti al sad obzirom da se cuvam sunca i przenja, dlake su tamnije od mene 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Red fox, kad se ide na lasersku depilaciju, jel se odmah iz prvog tretmana skine sve pa ponavljas kad naraste ili samo dio unisti odmah pa dio na drugom tretmanu i slicno. Vidim da du cijene po 2000 kn, jel se one odnose na jedan tretman ili su to u pravilu odmah paketi. Sljedecu zimu sam mislila definitivno na to, imam strasnih problema s kozom nakon depiliranja bilo kakvog pristici i fleke po bedrama traju mjesecima. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.